Sayfa 5/799 İlkİlk ... 345671555105505 ... SonSon
Arama sonucu : 6387 madde; 33 - 40 arası.

Konu: AYEN - Ayen Enerji A.Ş.

bahmet Guest

Esas

Alıntı Originally Posted by zakemaco Yazıyı Oku
    Her bilanço döneminde ters köşeye yatırdın ama ilk gözağrım olduğun için BURCE den çıkıp yine sana geldim bakalım bu seferde son dakikanın son saniyesine kadar bekletip ters köşeye yatıracakmısın
    bi arkadaş önceki çeyrekle bi yorum yapmıştı. çok güzel bi yazıydı. bulabilirsem kopyalayayım.

Duhul
    Jun 2010
    İkamet
    İST/PENDİK
    Gönderi
    3,608

Esas

Alıntı Originally Posted by bahmet Yazıyı Oku
    bi arkadaş önceki çeyrekle bi yorum yapmıştı. çok güzel bi yazıydı. bulabilirsem kopyalayayım.
    O dönemde de vardım çok sert hareketleri genelde olmadığı için güvenli liman misali beklemekte zarar görmüyorum ama gerçekten bu şirket daha iyi yerleri hakediyor.Çünkü istikrarlı ve her dönem mutlaka kar açıklıyor üretim yapıyor.Bide beklentiler uçuk olmasa 80 dediler 40 çıktı 60 dediler 30Bulursan o yazıyı beklerim.

bahmet Guest

Esas

http://www.hisse.net/forum/showthrea...t=236&page=373

güzel yorumlar yapılmıştı....

Alıntı Originally Posted by zakemaco Yazıyı Oku
    O dönemde de vardım çok sert hareketleri genelde olmadığı için güvenli liman misali beklemekte zarar görmüyorum ama gerçekten bu şirket daha iyi yerleri hakediyor.Çünkü istikrarlı ve her dönem mutlaka kar açıklıyor üretim yapıyor.Bide beklentiler uçuk olmasa 80 dediler 40 çıktı 60 dediler 30Bulursan o yazıyı beklerim.

bahmet Guest

Esas

4467 nolu gönderiden itibaren....

bahmet Guest

Esas

pek takip edenimiz yok gibi... neyse... bikaç güne kadar damlarlar..

11:58 : ***AYEN***AYEN ENERJİ A.Ş.( Özel Durum Açıklaması (Genel) )

***AYEN***AYEN ENERJİ A.Ş.( Özel Durum Açıklaması (Genel) )

Ortaklığın Adresi : Hülya Sok No:37 G.O.P Çankaya-ANKARA
    Telefon ve Faks No. : Tel: 0 (312)445 0464 Fax: 0 (312) 445 0503
    Ortaklığın Yatırımcı/Pay Sahipleri İle İlişkiler Biriminin Telefon ve Faks No.su : Tel: 0 (312)445 0464 Fax: 0 (312) 445 0503
    Yapılan Açıklama Ertelenmiş Açıklama mı? : Hayır
    Özet Bilgi : Mordoğan RES ve Korkmaz RES Tesisi için Commerzbank ile Kredi Sözleşmesi İmzalanması
    AÇIKLAMA:
    Açıklanacak Özel Durum/Durumlar :

Ayen Enerji A.Ş. tarafından İzmir ili,Karaburun ilçesinde tesis edilip,işletilecek olan Rüzgar Enerjisine dayalı elektrik üretim tesisi ve yine İzmir ili,Seferihisar ilçesinde tesis edilip işletilecek olan Rüzgar Enerjisine dayalı elektrik enerjisi üretim tesisleri nin yapımında kullanılmak üzere Commerzbank ile varılan anlaşma uyarınca 27 ayı ödemesiz, 15 yıl vadeli, 6 ayda bir ana para ve faiz ödemeli, 50.000.000 EUR tutarında Exim Kredisi temin edilmiş olup Kredi Sözleşmesi 29.03.2011 tarihinde taraflarca imzalanmıştır.

Duhul
    Jun 2010
    İkamet
    İST/PENDİK
    Gönderi
    3,608

Esas

pek takip edenimiz yok gibi... neyse... bikaç güne kadar damlarlar..

11:58 : ***AYEN***AYEN ENERJİ A.Ş.( Özel Durum Açıklaması (Genel) )

***AYEN***AYEN ENERJİ A.Ş.( Özel Durum Açıklaması (Genel) )

Ortaklığın Adresi : Hülya Sok No:37 G.O.P Çankaya-ANKARA
    Telefon ve Faks No. : Tel: 0 (312)445 0464 Fax: 0 (312) 445 0503
    Ortaklığın Yatırımcı/Pay Sahipleri İle İlişkiler Biriminin Telefon ve Faks No.su : Tel: 0 (312)445 0464 Fax: 0 (312) 445 0503
    Yapılan Açıklama Ertelenmiş Açıklama mı? : Hayır
    Özet Bilgi : Mordoğan RES ve Korkmaz RES Tesisi için Commerzbank ile Kredi Sözleşmesi İmzalanması
    AÇIKLAMA:
    Açıklanacak Özel Durum/Durumlar :

Ayen Enerji A.Ş. tarafından İzmir ili,Karaburun ilçesinde tesis edilip,işletilecek olan Rüzgar Enerjisine dayalı elektrik üretim tesisi ve yine İzmir ili,Seferihisar ilçesinde tesis edilip işletilecek olan Rüzgar Enerjisine dayalı elektrik enerjisi üretim tesisleri nin yapımında kullanılmak üzere Commerzbank ile varılan anlaşma uyarınca 27 ayı ödemesiz, 15 yıl vadeli, 6 ayda bir ana para ve faiz ödemeli, 50.000.000 EUR tutarında Exim Kredisi temin edilmiş olup Kredi Sözleşmesi 29.03.2011 tarihinde taraflarca imzalanmıştır.
    Bekleyip görelim bakalım bu haberin etkisi ne olacak.Benim anlamadığım okadar yatırım yap,okadar kar yap ama sonuç 3-3,40 arasında 8 aydır git gel başka bir cacık olmuyo nasıl bu kadar tepkisiz olabiliyo anlamıyorum.Üretim olmayan fabrikaların bile hissesi primlenmiş AYEN 5 lira olması gerektiği yerde hala 3 lerede debeleniyo.

bahmet Guest

Esas

illa son günü mü bekleyeceksiniz yahu?

yarın gelir gibime geliyor...

Duhul
    Sep 2009
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    1,174

Esas

illa son günü mü bekleyeceksiniz yahu?

yarın gelir gibime geliyor...
    Bahmet yıl sonu karı beklediğin kadar iyi gelmeyecek.

Sayfa 5/799 İlkİlk ... 345671555105505 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •