Sayfa 195/695 İlkİlk ... 95145185193194195196197205245295 ... SonSon
Arama sonucu : 5553 madde; 1,553 - 1,560 arası.

Konu: IHYAY - İhlas Yayın Holding A.Ş.

Esas

Alıntı Originally Posted by aaaycan Yazıyı Oku
    arkadaşlar yanlış anlamayın ortak değilim ancak bir süredir izlemedeyim.
    yazdıklarım ve ifade ettiklerim yatırım tavsiyesi kesinlikle değildir ve olmayacaktır.
    söylenti şudur ki; seçim öncesi bu hisse için bir silkeleme yapılacaktı. (söylenti işte, dedikodudan öteye geçmez, itibar edilmez)
    tatih olarak da seçimden 1-2 hafta öncesi zikredilmekteydi.
    gözlemlediğim anlaşılamayan bir hareket içinde olması, haber de yok. raporları incelendiğinde gelirlerde bir artış, şirket pozisyonunda bir düzelme de mevcut.
    ayrıca temmuz ayında grup firması tgrt haber tv hd yayına geçiyor. bence gelişmeler olumlu ancak reel durum hissenin düşüşü.
    dediğim gibi ortak değilim şu an için de kesinlikle olmayı düşünmüyorum ama görüyorum ki insanların canı ziyadesiyle sıkılmış.
    üzüntünüzü paylaşıyorum ancak sabır... tutana da sabır, satana da sabır diliyorum. inşallah Allah gönlünüze göre verir.
    artık ortak olmayı ciddi ciddi düşünmekteyim. yatırım tavsiyesi değildir, kıvama geldiğini düşünüyorum.

Duhul
    Sep 2007
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    1,043

Esas

dün %4,5 düştü
    bugün %1,27
    Bari olduki
    yapın taban olsun bisin
    Bu ne yahu
    Borsa cıkar
    hissedüşr
    Borsa düşer
    hisse
    düşer

3. Esas

hisseyi paçavra yaptılar. milletin başını fena döndürdüler

Esas

kimsenin kimseye mal verdiği falan yok arkadaşlar aralarında gezdirip duruyorlar balık avlıyorlar başka birşey yaptıklarıda yok. mesela EURO, yatırım finansman tekstil menkul, tekstilbank , gedik, hespi bir FARK GÖREMİYORUM YA SİZZZZZ. arada gelenleri haşlayıp bırakıyorlar. bırakın ineceği yere kadar insin. 1,53 teki boşluğu kapatsın. 1,54 den almayanda nağmert olsun kendi adıma. ytd.

Esas

haaaa unutmadan topicteki kimi arkadaş demeye dilimin gitmediyi spek yalakçılarıda iyi gaz veriyor haaaaa. kanmamak lazım böyle spek yalakçılarına ytd.

Esas

155e dokunması güzeldi. kanal içinde, ilk sert yükselişini 178-180 hacimli geçerek 220 bandına atmasını kısa vadede bekliyorum. vadem 3-5 gün, kritik günler cuma ve pazartesidir. umarım gerçekleşir, izleyip görelim. bu hissede teknik analiz ne derece önemlidir bilinmez... sıkmayın canınızı

unutmadan bugün ve yarın 156-159 yatay seyrederse, cuma gününe kendimi hazırlarım... yatırım tavsiyesi değildir.

7. Esas

çok kritik seviyeler aşağılarda çok boşluk var halk arz fiyatının altına kadar sarkabilir...

8. Esas Hayal etmek

Günlerdir siyasi partilerde konuşuluyor bazıları hayalkuruyor diye aslın da hepiz içinde bi hayal le başladı sonra anladık ki bu hayale ulaşmak zor belki imkansız yanlız yayın da değil bütün kağıtlar da aynı ayrı bir senaryo vardır çıkarmak veya düşürmek için bi şeylerin olması lazım ihlas grubu için de aynı şeyler geçerli ama ilk defa böyle bi hadise oluyor bütün kağıtlarında ilk çıkan kağıdına sahip çıkmışlardır abiler ama bu kağıtta neden se hiç bunu hissedemedim.keşke hiç bulaşmasaydım diyenlerdenim ama yapacak bişey yok umut bittiği zaman zaten gerisi gelir cesaret edemedimizi yapmaya çalışırız kol kesmek gibi her halde bu gidişde onu gösteriyo.Yok seçim zamanı yok reklam aldı 6 aylıklara yok 9 aylıklara bakalım dostlar siz ihlasın hiç yüksek kar açıkladığını gördünüzmü teknik taktik işlermi gaz yermi çelik gibi sağlam bi sinir yapınız olması lazım yada günlükçü olmanız lazım allah sabırlar versin hepimize inşallah fazla sürdürmezler çünki diğer kağıtlarına da bulaşmışdım bu grubun hiç kazanamadığım tek kağıttır hem zamana hem bağladığın nakite yazık hem de çok yazık sağlıcakla kalın İNŞALLAH.

Sayfa 195/695 İlkİlk ... 95145185193194195196197205245295 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •