Sayfa 2/271 İlkİlk 12341252102 ... SonSon
Arama sonucu : 2162 madde; 9 - 16 arası.

Konu: NTHOL - Net Holding A.Ş.

Duhul
    Jul 2007
    İkamet
    KOCAELİ
    Gönderi
    935

Esas

Alıntı Originally Posted by terminator3 Yazıyı Oku
    bugün ve yarın sağlam bir kapanış yaparsa teyitlenmiş olur aksi halde beklemeye devam ederiz. nasıl olsa gitmek zorunda...
    burasıda boş buradada yerimizi aldık

Duhul
    Jul 2007
    İkamet
    KOCAELİ
    Gönderi
    935

Esas

Uploaded with ImageShack.us

kahve ısmarlarmı acaba.haftalıklarda macd açısı yükselmeye başladı

Duhul
    Dec 2007
    İkamet
    İstanbul - Kuzey Ege
    Gönderi
    3,927

Esas

kahve güzel olmuş ama 1,53 tehlikeli bir görüntü oluşturdu... dipten gelen trend tam 1,53 ten geçiyor... üzerinde kapanışlar olmalı yoksa geri döner....

Duhul
    Apr 2006
    İkamet
    KARAGÜMRÜK-KADIKÖY
    Gönderi
    4,071

Esas

Alıntı Originally Posted by laguna Yazıyı Oku
    kahve güzel olmuş ama 1,53 tehlikeli bir görüntü oluşturdu... dipten gelen trend tam 1,53 ten geçiyor... üzerinde kapanışlar olmalı yoksa geri döner....

dostum 3 gündür 2 kademe üstten kapatıyor, bu nereye kadar sence...
    bedelli haberi düşerse nolur, 1.28 e kadar boşluk var , 1.56 ye değip yukarı kırarsa görüntü iyice ilginç olacak, bedelli korkusunu saldı herkese cesaret kırdı,
    psikolojiden çok anlıyor kağıt yapıcı

Esas

nasılda karmaşık bir durum..her an bedelli kararı açıklanabilir..yenisi 1 den çıkacak.Eski 1.25 olursa denge olur.şu 1.55 neyin nesi..bedelliye kurban aramak sanki.yani şimdi satıp,1 den yeni almak çokmu anlamsız..000ff gelde anla..

6. Esas

şirket sahibi hisse alım haberini yollayıp durmuş...finans yatırım takipteki hisselere eklemiş ntholding i bizde takip edelim bakalım

Esas

Durmak yok yola devam, her geçen gün sessiz ve derinden Sevgili laguna, 1.53 üstünde kalırsak 2 gün daha, gör bak nasıl da hızlanacağız

Duhul
    Dec 2007
    İkamet
    İstanbul - Kuzey Ege
    Gönderi
    3,927

Esas

Alıntı Originally Posted by alex13 Yazıyı Oku
    dostum 3 gündür 2 kademe üstten kapatıyor, bu nereye kadar sence...
    bedelli haberi düşerse nolur, 1.28 e kadar boşluk var , 1.56 ye değip yukarı kırarsa görüntü iyice ilginç olacak, bedelli korkusunu saldı herkese cesaret kırdı,
    psikolojiden çok anlıyor kağıt yapıcı
    dostum gerçekten mantıksal hiçbir yorum yapılamaz... tepeden gelen hat 1,58 den geçiyor... libya olayından dolayı vedelileri görmeden de hiç yorum yapmak istemiyorum...

sadece teknik seviyeleri konuşursak 1,53-1,54 üstünde kaldıkça 1,58 mutlaka görülecektir... silkeleme olursa da 1,50 önemli destek seviyesi kırılmamalı...

Alıntı Originally Posted by sabonis Yazıyı Oku
    Durmak yok yola devam, her geçen gün sessiz ve derinden Sevgili laguna, 1.53 üstünde kalırsak 2 gün daha, gör bak nasıl da hızlanacağız
    aynen dediğin gibi kağıt adım adım sessiz sessiz buralara geldi.. yorumsuz izleyip göreceğiz...

Sayfa 2/271 İlkİlk 12341252102 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •