Sayfa 2/947 İlkİlk 12341252102502 ... SonSon
Arama sonucu : 7571 madde; 9 - 16 arası.

Konu: USAS - USAŞ Yatırımlar Holding Anonim Şirketi

Esas

Biraz daha orta vadeye gelirsek ve buraların taban çalışması olduğu varsayımını yaparsak, baharda yeni iş beklentisi veya başka bir sebep hareketle 2,17 üzerinde tutunmamızla beraber çok güzel birkaç ay izlenebilir diye düşünüyorum. Ki geçen birkaç ay içerisinde 2 kez denenip geri de gelmişiz.
    Takibe devam..
    Son düzenleme : ofcabuk; 22-03-2011 saat: 19:29.

Duhul
    Jan 2010
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    201

Esas

Bu tepede ki 19 milyon lot en başından beri işi bozdu, çok bozdu hemde çok!
    herşey bundan kaynaklanıyor, yoksa hisse en az 8 lira olmalıydı şimdiye dek, biz almaya devam ettikten sonra tepemize inmeyeceği ne malum, şirket için iyi yönüde var kötü yönüde ama bu stratejilerinde haklı olup olmayacaklarını zaman gösterecek.zaman kazanmak için hisseye baskı yapsın diye kurulmuş bir oyunda olabilir.

Esas

Alıntı Originally Posted by fthsl Yazıyı Oku
    Bu tepede ki 19 milyon lot en başından beri işi bozdu, çok bozdu hemde çok!
    herşey bundan kaynaklanıyor, yoksa hisse en az 8 lira olmalıydı şimdiye dek, biz almaya devam ettikten sonra tepemize inmeyeceği ne malum, şirket için iyi yönüde var kötü yönüde ama bu stratejilerinde haklı olup olmayacaklarını zaman gösterecek.zaman kazanmak için hisseye baskı yapsın diye kurulmuş bir oyunda olabilir.
    19 milyonun sahibi var zaten. Tepene inmek icin durmuyor orada...

Esas

Bu 19 milyon lotu şirketin İspanyol ortağı gereğinde borsada satabilmek için SPK'da kayıt altına aldırdı. Ama bu fiyatlardan satacaklarını hiç sanmıyorum (ancak paraya inanılmaz derecede sıkışmış olmaları gerekir bu fiyattan vermeleri için). Şirket şu anda defter değerinin bile altında (2.26 TL) işlem görüyor. Eğer 51 milyon liralık alacağını tahsil edebilirse kasasında hali hazırda duran 30 milyon lira ile beraber 80 milyon lira nakitin üzerinde oturuyor olacak. Bu paranın sadece yıllık faizi 5-5.5 milyon TL civarında olur. Bence yeni bir iş kurmak için de iyi bir sermaye olur. Buna mukabil, yeni bir iş kolu bulduktan sonra borsa da primlenecek hisseyle birlikte bedelli sermaye artırımına da gidebilirler. YTD.

5. Esas

Yükselme zamanı gelmedimi daha? Neden bekliyor hala UCAK. Uç artık uuççççç.......

Esas

Öğleden sonra 2.21'i geçerse benim için alım zamanıdır. Uzun soluklu bir harekete başlayacağını düşünüyorum.

Esas

Alıntı Originally Posted by qualopec Yazıyı Oku
    Öğleden sonra 2.21'i geçerse benim için alım zamanıdır. Uzun soluklu bir harekete başlayacağını düşünüyorum.
    Uzun soluklu ????

Esas

Bugünü 2,11 üzernde kapatmak biraz anlamlı olabilir. (Tepeden gelen siyah kesik düşen trendi aşabilmek) Belki bugünkü alıcı(lar)da ona çalışıyor olabilir.
    Ama bence anlamlı olan 2,2x deki kırmızı yatay direnci destek konumuna getirebilmek. (FIBO 23,6%)
    Orası aşılıp teyit etmeden alsak bile her an 38,2% FIBO 1,9x e gene geri gelir mi sorusu kafamı kurcalar. Ki mavi kesik cizgli yükselen trende kadar sarkmalar olup duruyor o destekten de.
    Endeksi de göze alarak izlemeye devam.

Sayfa 2/947 İlkİlk 12341252102502 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •