Sayfa 847/947 İlkİlk ... 347747797837845846847848849857897 ... SonSon
Arama sonucu : 7571 madde; 6,769 - 6,776 arası.

Konu: USAS - USAŞ Yatırımlar Holding Anonim Şirketi

Duhul
    May 2011
    İkamet
    İZMİR
    Gönderi
    156

Esas

ieyho ve ısyho birleşmeyi yaşayan biri olarak 0,37 di galiba birleşir birleşmez haftasına 41 i gördük sonra zarar etmeye devam ettik. sanırım ayrılma hakkını kullananlarada ieyho 165000 tl isyho da 232000 bin odenmişti onlar ki çıktı kurtuldu sonrasında ben bir kalan olarak zarar ettim geçmiş gün tam hatırlamıyom oranını . o zamanlar bi arkadaş forumdan yazıyordu 0,22 ye kadar düşer bu adamlar sahtekar diyordu tabi biz kızıyorduk haklı olarak zaten dibin dibindeyiz daha nereye düşecek diye alıp maliyet düşürüyorduk habire neticede asşağı yukarı 1 lira maliyetli 50000 lotum oldu kolu bacağı kestim yanlış hatırlamıyosam 0,32 den satmıştım. uzun lafın kısası bunlar hisse fiyatını 0,23 e kadar düşürdüler arada girip bir iki kademe kar ettim onla teselli buldum hep. bunlar sermaye arttırımı yapamadıkları için artık paso akraba evliliği yapıyolar olan yine ky ye oluyor ky de bu sadeti bozmuyor bozamıyor mecbur besliyor kurtulcaz diye. umudunuz bol olsun ve buraya yatırdığınızı unutun artık uğraşmayın hiç üzüldüğünüze değmez.. ırıza daha 2-3 sene kimseye kazandırmaz gibi yatırım tavsiyesi değildir

Duhul
    Dec 2011
    İkamet
    ankara
    Gönderi
    489

Esas

Alıntı Originally Posted by Bilal Fuat Yazıyı Oku
    arkadaşlar haber de adı geçen usas şirketi, usak ilinde ta faliyet gosteren baska şirket , rezanın şirketi degil yani...
    bu ara mesele para pul işleri ise kimse reza ile bas edemez... ters köşelerin kralı, borsa'yı casioya cevirip hep kazananan ama hep kazanan biri olarak ky sövüşlemede ve ocagına incir agacı dikmede üstüne kimseyi tanımıyorum.. bu ulkenin tum kurumları da soyguna goz yumuyor ya . kendi yazıp kendi oynuyo.. 3-5 şirketi var birini alıyor, birini satıyor ya da diğeri ile birleştiriyor, birinin kasasındaki nakiti diğerinde kullanıyorr.. bu adamın gercekten banka kredisine falan ihtiyacı yokk... borsa ona yetiyor da artıyo. artık sozun bittiği yerdeyiz maaleasef.... ytd

borsa79 Guest

Esas

rızanın bütün kağıtları primli artıda ve hacimli bugün itibariyle ıeyho-usas birleşmesi var. tahminim hareket bu.

not: Ağustos ayı içinde bilanço açıklanacak ve ay sonu rakamlara istinaden birleşme olacak ( bölünme ) diye hatırlıyorum. yanlış değilse artık rızanın kağıtları ilgi alanımdan çıktığı için bugünkü hareket sebebini merak edenler için aklımda kalanları yazdım. ( birleşme haberine bakar iseniz daha iyi olur. )

aynı yazım cemas sayfasında da vardır. ytd.

borsa79 Guest

Esas

USAS
    %9,52
    3536 lot
    0,46

IEYHO
    %0
    835 bin lot
    0,27

birleşerek ıeyho kaybolacak
    .
    2 senaryo:

1- bölündükten sonra çok ucuz olacağı için 1-2 tavan yapabilir ( sonrası taban taban )
    2- gel gel yapıyor gömebilir her an.

not: bu adama asla güvenmiyorum.
    ytd.

Duhul
    Mar 2005
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    2,770
    Blog Yazıları
    1

Esas

birleşme ne zaman olacakmış bilgisi olan var mı.

7. Esas

Kaybolmayacak birleşme ıeyho bünyesinde olacak diye biliyorum..

hisse.net uygulaması ile gönderilmiştir.

borsa79 Guest

Esas

yanlış olmasın 2 yada 3 haber gelmişti bunla ilgili ıeyho kapanacak usas olacak diye hatırlıyorum bilançolara göre birleşiyor kap usas haberlerden bakılabilir yinede kimseyi yanıltmak istemiyorum. ytd

Sayfa 847/947 İlkİlk ... 347747797837845846847848849857897 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •