Sayfa 2/615 İlkİlk 12341252102502 ... SonSon
Arama sonucu : 4920 madde; 9 - 16 arası.

Konu: SILVR-Silverline Endüstri ve Ticaret A.Ş.

Esas

perfectwave elıne koluna saglık arkadaşım

Esas

Esas

Silverline nın reklamını tv de ilk kez gördüm ve haldun dormen i oynatmışlar demekki işler bayağı ii.

4. Esas

bu silver sermaye artışı yaparmı acaba

Esas

ilk beş devam...

Esas

Sn. Perfectwave bugünkü hareketi nasıl değerlendiriyosunuz? Şirket büyümeye devam ediyor ve orta vadede beklentileri olduğunu düşünüyorum.

Esas

Silver ımızın yeni serisi ve yeni reklam filmi....
    Aşağıdaki bilgiler http://aycaninmutfagi.blogspot.com/2....html#comments sitesinden alıntıdır...

Siteden reklam filmini de seyredebilirsiniz...

Esas

Alıntı Originally Posted by mastori Yazıyı Oku
    Sn. Perfectwave bugünkü hareketi nasıl değerlendiriyosunuz? Şirket büyümeye devam ediyor ve orta vadede beklentileri olduğunu düşünüyorum.
    Sn. mastori bugünkü hareket takastaki toplanmayla birlikte değerlendirildiğinde olumsuz olmak kendi adıma çok zor... Kağıt her geçen gün piyasadan çekiliyor..Teknik bağlamda 1,56 üstü kapanışlarda daha da güçlenecektir.Desteklerimiz 1.49-52 aralığı.(Bunu daha sonra grafiklerle paylaşırız,fakat 1.60üstüne çıkınca kendini hızlı bir şekilde 1,70 üstüne atabilir..)Şirket bence de ürün yelpazesini genişleterek hızlı bir gelişme içersine gireceğini göstermekte,Şirketin daha önce gündemimize alabiliriz dediği yabancı ortaklık meselesi,böyle bir süreç içinde pek de uzakta olmayabilir...(bu benim temennim tabi ki)Reklam filmi de bence güzel bir gelişme...Şu noktadan sonra dikkatle gelişmeler izlenmelidir...Saygılar.İyi akşamlar...

Sayfa 2/615 İlkİlk 12341252102502 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •