Sayfa 162/662 İlkİlk ... 62112152160161162163164172212262 ... SonSon
Arama sonucu : 5293 madde; 1,289 - 1,296 arası.

Konu: EUYO EURO menkul kıymet yatırım ortaklığı a.ş

Esas

Alıntı Originally Posted by tıger Yazıyı Oku
    Sevgili dostum biz uzun zamandir baya bir lotla tahtadayiz bazen diyorumki acaba bendeki mali almadan goturme istemiyormu patron bu bir ihtimal ama bana brim pay yeter gerisi onun olsun katlar cikarim
    Bu arada demekki bizim bilmedigimiz sizin haberiniz olan birseyler var gibi ben oyle anladim :-)
    sirkette ne akrabam nede tandigim var...
    ama herkezin hisseyi alirken baktigi noktalar ile...
    benim baktigim noktalar farkli oluyor...
    ve genelde dogru cikar...
    ytd

2. Esas

[QUOTE=neverland;9638145]sirkette ne akrabam nede tandigim var...
    ama herkezin hisseyi alirken baktigi noktalar ile...
    benim baktigim noktalar farkli oluyor...
    ve genelde dogru cikar...
    ytd[/QUOTE
    Bunu. Cok isterim sayin neverlnd umarim sizin baktiginiz nokta bizi hayallerimize goturur beraber kazaniriz

Esas

Alıntı Originally Posted by tıger Yazıyı Oku
    Bu tip hiseeler kendi kendine yada beklentisi ile olsa bile patron istemden hicbiryere gidemz nedenmi
    Cunku hicbir spek bu tip hacimsiz hisselerepatrondan habersiz giremz girerse batar oyuzden hicbiri cesaret edemez ha bizler goturebilirmiyiz imkansiz cunku biz malimizi alir bekleriz baska yapacak birseyimizde yok
    agyonun %83 ü patronda...
    ben 3 haftadir agyoda incelemelerimi paylastim ve 50 bin lira bir karla biraktim
    bazi haberler vardir patron bile engel olamaz...
    ekrana düscegini bile bile almazlar...
    ekrana düsünce 3-4 tavan sonra atlarlar....
    ozamanda ben cikarim zaten yüklü girdiysem tabi
    20-30 bin lotum varsa zaten dursun onun vercegi kar yada zarar pek dokunmaz...
    ytd

Esas

Giden kağıt gidiyor ya ky var yada yok farketmiyor gidiyor ,agyo ky ile gitti ve gitmeye devam ediyor,
    Oyayo nerdeydi nerelere geldi ve hala gidiyor duyuyorum hala pozisyonunu bozmayan ky ler var,almış bekliyor ama hisse gidiyor,bekliyelim bakalım burda durmamalı

5. Esas

Alıntı Originally Posted by neverland Yazıyı Oku
    agyonun %83 ü patronda...
    ben 3 haftadir agyoda incelemelerimi paylastim ve 50 bin lira bir karla biraktim
    bazi haberler vardir patron bile engel olamaz...
    ekrana düscegini bile bile almazlar...
    ekrana düsünce 3-4 tavan sonra atlarlar....
    ozamanda ben cikarim zaten yüklü girdiysem tabi
    20-30 bin lotum varsa zaten dursun onun vercegi kar yada zarar pek dokunmaz...
    ytd
    Dostum agyo da derinlik buna gore cok fazla oyuzden sorun olmaz belkide patronizin vermistir haklisin bazi ozel durum ve haberlerde hisse farkli hareket eder ama bu cok nadiren olur cunku derinlik buna izin vermez etyatda basima geldi bi,iyorum istersen anlatirim bi ara sana

Esas

Alıntı Originally Posted by erendiz Yazıyı Oku
    HHOCAM ÇOK KOLLARİNİ AÇİP BEKLEYEN HISSELERDE BULUNDUM. SADECE BENIM ÜÇÜN BIRINI ALDİ ÇOĞU. GEÇEN 0.66 'DAN 20BIN DAHA ALDİM ETTI 150BIN. AŞAĞİ VERDIKÇE ALACAĞİM DAHA. geçen gün spk ya ugradim. Yeni YO kanunu bu yıl bitmeden gelecek dendi ve imtiyazlı hisse senedi kalkacak artı YO değeri defter degerinin %20 altından daha düşük olamayacak. Kağıdın spekulatoru dusunsun. Ben düştükçe alirim. 1.20 dende ellerine veririm.

Arkadaş bunu haziranda yazmış bu düzenleme olunca haberi gelince neler olcak bakalım

7. Esas

versen 0,69 a da kucaklasam seni sıkı sıkı

Esas

Alıntı Originally Posted by Overall Yazıyı Oku
    versen 0,69 a da kucaklasam seni sıkı sıkı
    0.73 ler 74 ler den de kucaklanır kucaklayan buralardan kucaklıyor

Sayfa 162/662 İlkİlk ... 62112152160161162163164172212262 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz