Sayfa 1/662 1231151101501 ... SonSon
Arama sonucu : 5293 madde; 1 - 8 arası.

Konu: EUYO EURO menkul kıymet yatırım ortaklığı a.ş

Esas EUYO EURO menkul kıymet yatırım ortaklığı a.ş

Yeni başlık hayırlı olsun.

Eski başlık Arşive taşınmıştır.
    http://www.hisse.net/forum/showthrea...10#post5646510

Hisse başlıkları bilgi paylaşımı için açılmıştır.
    Burada teknik - temel analizleri ve hisse ile ilgili son haberleri paylaşabilirsiniz.
    Muhabbet tarzı yazıları lütfen! bu başlıklara göndermeyiniz.

Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri "Yatırım Danışmanlığı" kapsamında değerlendirmeyiniz.

Esas

Hayırlı olsun yeni sayfa.

Esas

arkadaşlar bölünme önesine göre bu kağıt kaç para acaba bilen var mı

Esas

öncesine göre demiştim

Esas

Akbank zararlı görmüş ve girmemiş sermaye azaltım hikayesine.Yani hesapta r ler yok.9000 lotum 4500 lot oldu yani yarıya düştü o kadar.Böyle devam edeceğim

Esas

Ben bunları SPK'ya şikayet ettim cevapları şöyle:

Sermaye Piyasası Kurulu, Sermaye Piyasası Kanunu ve ilgili mevzuat çerçevesinde faaliyet göstermekte olan bir Kurum olup, tüm işlemleri için idari yargı yolu açıktır. Sermaye piyasası mevzuatına www.spk.gov.tr adresinden ulaşmanız mümkündür.
    Diğer yandan, Kurulumuz düzenleme alanındaki borsalar tarafından işlemlerin açık, düzenli ve dürüst bir şekilde gerçekleşmesinin sağlanması ve kendi mevzuatlarında bu konularda yer alan hükümlere aykırılıklar ile Sermaye Piyasası Kanunu’nun hükümlerine aykırılık oluşturacak şekilde gerçekleştirilen işlemler izlenmekte olup; bu çerçevede, Sermaye Piyasası Kanununun söz konusu hükümlerine konu suçlara ilişkin tespit ve incelemeler sonucunda suç unsurları olduğuna dair sonuçlara ulaşılması halinde, Kurulumuzca bu kapsamda kovuşturulan aykırılıklar ile sorumluları hakkında yapılan işlemler Kurulumuzun www.spk.gov.tr adresli internet sitesinde yer alan Haftalık Bültenle kamuya duyurulmaktadır.

Esas

Selamlar,
    Bedelliye katılmazsak, rüçhanlarımızı en son hangi tarihte satmalıyız?
    Son düzenleme : Performer; 21-03-2011 saat: 12:02.

Esas

Rucan pazarı ne zaman kapanıyor bilen var mı

Sayfa 1/662 1231151101501 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •