Sayfa 35/545 İlkİlk ... 2533343536374585135535 ... SonSon
Arama sonucu : 4356 madde; 273 - 280 arası.

Konu: Nasil Para Kaybedİlİr?

Duhul
    Feb 2004
    İkamet
    Tuzla
    Gönderi
    784

Esas yanlış ı tekrar doğru değildir.!

Sevgili kasved,
    yazılılarım olabildiğince net ve açıktır.Orada doğru ve yanlışların ne olduğu yeterince açıklıkla anlatılmıştır.Aslında bu yazılarım 91 yılında kaleme alınmıştır.İnsan makina disiplinine sahip ise borsada kazanç mümkündür.O zaman da insan değildir,bu disiplini borsayı benle 15 yıl yaşayan oğlum bile başaramadı.1998 de şirketimi halka açmayı düşündüm.(borsada kazanmanın tek yoludur bence)kendi ahlak anlayışıma uymadı ve etik bulmadım.
    Ben yeterince büyük düşünmediğime ve kendimi hafife aldığıma yanarım.borsada kaybettiklerime değil.Yoksa Allaha şükür hep iyi şekilde yaşadım,yaradan izin verirse inşallah yine öyle yaşarım.Ama kendimi ,hayatımı ve zekamı hafife almanın bedeli tahayyülerinizden bin misli fazladır.Birde çok ama çok tembelim,halbuki Allah çalışanı sever.
    selam ve sevgi ile

2. Esas

bu bir....anılarınızı bizimle paylaştığınız ve samimiyet için teşekkürler..
    bu iki.....borsa ve bu siteye emek verenleri ve dolayısı ile beni kesimlik inek yerine koydunuz...
    bu üç...borsa hakkında en az bildiğiniz kadar bilmedikleriniz de var ...
    bu dört...bildiğiniz üzerine değil de,bilmediğiniz üzerine yoğunlaşmanız size samimi tafsiyemdir....

Duhul
    Jan 2004
    İkamet
    BuRsA
    Gönderi
    195

Esas

Alıntı Originally Posted by ACEMİ BORSACI
    bu bir....anılarınızı bizimle paylaştığınız ve samimiyet için teşekkürler..
    bu iki.....borsa ve bu siteye emek verenleri ve dolayısı ile beni kesimlik inek yerine koydunuz...
    bu üç...borsa hakkında en az bildiğiniz kadar bilmedikleriniz de var ...
    bu dört...bildiğiniz üzerine değil de,bilmediğiniz üzerine yoğunlaşmanız size samimi tafsiyemdir....
    --- bu da beşşş... bu sitede hele de böyle üstadların yazdığı bir topicte bu üslüpla konuşulmazzzz

4. Angry

üstad olduğunu nereden anladın....

alihoca Guest

Esas

Sayın Acemi Borsacı ;

Öncelikle Nic-İsim seçişiniz bilinçli ise sanırım 'Tavsiye' noktasında değiliz gibi geliyor .

Ayrıca,
    Öğretim tekniklerinden biri de,
    Geçici şoklar,şaşkınlıklar hatta kızgınlık yaratmak olabilir diye düşünür ve en baştan itibaren konuyu,ele alışı,sunuşu,seçilen ifade yol-yöntemini tekrar bir gözden geçirirseniz farklı bir sonuca ulaşabiliriz .

Dikkate alırsanız sevineceğim.

Duhul
    Jan 2004
    İkamet
    BuRsA
    Gönderi
    195

Esas

sizinle burda laf yarışına giricek değilim. Ancaak sayın babo ve de sayın baba hisse.net forumunda genel olarak sevilen saygı duyulan kişilerdir. Ayrıca hem mesleki kariyerlerine baktığımızda ve hemde sizin gibi kendilerine saygısızca davranan kişilere dahi terbiye sınırı içinde davrandıkları için en azından bizim nazarımızda birer "ÜSTAD"
    tırlar.
    bundan sonra da bu konuda size cevap vermeyeceğim..
    herkese saygılar..

alihoca Guest

Esas

Alıntı Originally Posted by ACEMİ BORSACI
    üstad olduğunu nereden anladın....
    Bu başlığı açan ve katılan Değerli İnsanların anlattıkları olayları küçük bir araştırma ile öğrenebilir.Anlatılanları çek edebilirsiniz.

Şu anda aklıma geliveren Nasrullah Ayan veya Çarmen Menkul Değerler gibi isimleri
    http://www.google.com.tr
    den bi aratın dilerseniz.

alihoca Guest

Esas

Vee bir rica .

Burada şiir,öykü,romantizmden bahsedilmiyor.Burada anlatılan bir çok konuyu yazmak,yaşanan onca acıyı satır satır,tekrar tekrar yaşamaktır.
    Bunu göze alıp paylaşan bir yüreği lanet olsun dedirtmemekte lazım.

Lütfen,
    Değerli kalemleri TEKRAR,TEKRAR kendilerini kanıtlamak,savunmak zorunda bırakmak gibi bir çin işkencesinden vazgeçelim.

Allah rızası için yapmayın.

Sayfa 35/545 İlkİlk ... 2533343536374585135535 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •