Sayfa 1/280 1231151101 ... SonSon
Arama sonucu : 2238 madde; 1 - 8 arası.

Konu: Cukel,Kepez neler oluyor II...

Esas Cukel,Kepez neler oluyor II...

Yeni topik hayırlısı ile açılmıştır...

uyuz Guest

Esas

bekliyoruz ...

Duhul
    Mar 2007
    İkamet
    orjan
    Gönderi
    953

Esas

YENİ TOPİK HAYIRLIVE UĞURLU OLSUN41 SANİYE SONRA ACILACAKTIR BEKLEMEK LAZIM

Duhul
    Dec 2007
    İkamet
    Ankara
    Gönderi
    4,671

Esas

dün yazdıklarımdan sonra, bugün başbakanı rüyamda gördüm, sorunu çözmesi için iknada bulundum,
    iktidarımızda, hiç bir mağduriyet bırakmadık, hepsini hallettik dersin, biz 34.500 kişiyiz sana da dua da
    bulunuruz dedim. yüz yüze ve ayaktaydık, dudak yoluyla değil kalben konuştuk. % 90 tamam manasını
    anladım, odada bir koltukta omzu kalabalık bir paşa bayağı düşünceli şekilde oturuyordu, oda bayağı loştu, daha sonra başbakanı
    içeriden çağırdılar, diğer odaya geçti. bir müddet sonra 3.kattan asansörle birden zemin kata indi. güvenliğiye bir iki kelime konuştuk.
    tebessüm ederek, ayrıldım. bu rüyanın yorumu başbakan epey sıkıntı içinde , ordu vs sıkıntılı, hele asansörle inmesi hiç iyi değil
    Allah sonumuzu hayır etsin.

Duhul
    Mar 2007
    İkamet
    orjan
    Gönderi
    953

Esas

Alıntı Originally Posted by Damgacı Abi Yazıyı Oku
    dün yazdıklarımdan sonra, bugün başbakanı rüyamda gördüm, sorunu çözmesi için iknada bulundum,
    iktidarımızda, hiç bir mağduriyet bırakmadık, hepsini hallettik dersin, biz 34.500 kişiyiz sana da dua da
    bulunuruz dedim. yüz yüze ve ayaktaydık, dudak yoluyla değil kalben konuştuk. % 90 tamam manasını
    anladım, odada bir koltukta omzu kalabalık bir paşa bayağı düşünceli şekilde oturuyordu, oda bayağı loştu, daha sonra başbakanı
    içeriden çağırdılar, diğer odaya geçti. bir müddet sonra 3.kattan asansörle birden zemin kata indi. güvenliğiye bir iki kelime konuştuk.
    tebessüm ederek, ayrıldım. bu rüyanın yorumu başbakan epey sıkıntı içinde , ordu vs sıkıntılı, hele asansörle inmesi hiç iyi değil
    Allah sonumuzu hayır etsin.
    Tepe takla gitmenin emareleri bunlar......yakında rüyanız gerçek olacaktır....hiç şüpheniz olmasın.....milyonlarca ahhhh almak kolay bir şey değil....bunun mutlaka bir bedeli olacak...veeeee bizler olayları ibretle izleyeceğiz......

Esas

Eski listenin arşivine bu linkden ulaşılabilir:
    http://www.hisse.net/forum/archive/i...6393-p-19.html

Esas

çektğimiz ,yaşadığımız "IZDIRABA" topic dayanmadı,yenisini açtılar
    umarım bu son topic olur ,IZDIRAB biter

Sayfa 1/280 1231151101 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz