Sayfa 1/4 123 ... SonSon
Arama sonucu : 25 madde; 1 - 8 arası.

Konu: Cep Telefonları

CARLOS Guest

Arrow Cep Telefonları

Nokia 3660 kullanan ve telefonun özellikleri hakkında bilgisi olan var mı?

Esas

sevgili arkadaşlar türkiye cep telefonları için USB-İnfra Red adaptör satan bir yer biliyor musunuz? ya da sizde varsa memnun musunuz? Geçen gün bir dergide okudum cep telefonundan bilgi aktarımı ile ilgili. Yurt dışında var; satılıyor ama Türkiye'ye daha uğramadı heralde Bilgisi olan paylaşırsa sevinirim

Duhul
    Jan 2004
    İkamet
    teşvikiye
    Gönderi
    742

Esas

Alıntı Originally Posted by Colias
    sevgili arkadaşlar türkiye cep telefonları için USB-İnfra Red adaptör satan bir yer biliyor musunuz? ya da sizde varsa memnun musunuz? Geçen gün bir dergide okudum cep telefonundan bilgi aktarımı ile ilgili. Yurt dışında var; satılıyor ama Türkiye'ye daha uğramadı heralde Bilgisi olan paylaşırsa sevinirim
    cogu bılgısayarcıda var bluetooth ve ınfra red adaptorler kadıkoyde yazıcı handa bulabılırsınız...

tabı sıze daha yakın yerlerdede vardır.. benım telefonumda kutusundan cıkmıstı usb...

Duhul
    Aug 2004
    İkamet
    MALATYA
    Gönderi
    1,913

Esas

Alıntı Originally Posted by Colias
    infrared için flexy tavsiiye ederim.digerlerinde kesinti olabiliyor.ben memnunum.8 aydır kullanıyorum..

Esas

verdiğiniz bilgilere için teşekkür ederim. Gidip biraz bilgisayarcı geziyim

6. Esas telefon arıyorum

telefon arıyorum.... valla arkadaşlar nokia 6600 telim biraz mefta oldu.. şöle 500 milyon civarı bi telefon bakıyom önerilerinizi alabilirmiyim bluetooth ve kamerası olması makuldur

Esas

Dikkatimi çekenleri yazayım
    N 6260

1.Nokia 6260 al (alış:570 YTL,spot ,illegal) (Bluetooth * 640 X480 kamera * Symbian Smart phone yazılım SymbianOs sistemi 6600 eşdeğer fark sadece fiziki ......
    ....................................
    2.Nokia 6600 sat

....................................
    N 3230

3.Nokia 3230 Bekle ( 2 aya piyasada) ( 1.3 MG pixel kamera* Symbian Os isletim sistemi 7.0 upgradelenmiş , 3g desteği ve en önemli yanı nokianın 1 .2. ceyrekte teknolojik olarak üstün görsel olarak insanın gözünü tırmalayan 7610,6630 7270 'den daha sade )
    7610

6630

7270

.................................................. ........................................

S700i

4.Sony Ericsson s700 i (celluler phone sınıfından işletim sistemi Symbian değil java dışında program .oyun yüklenemiyor. Memory stick Dou 'yu destekliyor, 64 MB üzerinde ,bluetooth mevcut , Radyo ve Mp3 için ses kalitesi tatminkar, ama yazdığım gibi java dışında ne oyun yüklenebilir nede program

K700i

5.SonyEricsson K700......... S700den sadece fiziki farkı yazlım aynı .fotoraf çekim kalitesi daha kısıtlı .........
    P910i

6.P910 fiat ve görünüm ve sistem olarak bir adım önde amaa iri olması itici fiat 1 milyar eski TL nin üzerinde .... Symbian Os UIQ kulalnıyor, ekran dokunmaları duyarlı ayrıca kıpraşımı var................. var ...... var... varrr

V800

7.... SE v 800 yolda görsel olarak çok çekici teknik olarak bilgim yok

8.....SE z800 gelirmi bilemiyorum.......
    İstersen konu dahada açılabilir ama sakın acele etme ........

Çünkü yukarıda yazdığım modeller biri kaçı hariç 2 ay sonra tarih olacak
    Son düzenleme : Su; 24-02-2005 saat: 04:22.

Duhul
    Nov 2004
    İkamet
    TÜRKİYE / BURSA
    Gönderi
    811

Esas

k700i tavsiye ederim kullanıyorum sorun yok.

Sayfa 1/4 123 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •