Arama sonucu : 4 madde; 1 - 4 arası.

Konu: Real Trade Kullanımı

Exclamation Real Trade Kullanımı

Merhaba arkadaşlar. Real trade bir çoğumuzun anlık verileri izlemek için kullandığımız programlardan biridir. Peki ama real trade programının bize sağladığı tüm özellikleri verimli bir şekilde kullanabiliyor muyuz yoksa bizim için program sadece hisse takip etmekden öteye geçmiyor mu? Ben şahsım adına real trade'i çok verimli kullanabildiğimi söyleyemeyeceğim. Bu başlığı açmamdaki amaç bu konunun irdelenmesi ve real trade'i çok iyi kullanabilen arkadaşların bu başlık altında bilgilerini bizlerle paylaşmalarını sağlamaya çalışmaktan ibarettir. İlk olarak real trade deki alarm uygulamasının nasıl kullanılacağını sormak istiyorum. Mümkünse cevap vericek arkadaşlar resimlerle adım adım anlatabilirlerse bu yeni başlayacak-başlayan, ve real trade kullanan tüm kullanıcılar için oldukça faydalı olur diye düşünüyorum. Yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkürler.

Duhul
    Oct 2008
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    597

Esas

sayın efebey realtrade değilde keşke matrix yada euroline kullansaydınız bu platformlar oldukça başarılı buluyorum realtrade i hiçm kullanmadım ama memnun olan bir kişide göremedim saygılarımla

Esas

Arkadaşlar daha önce paragarantinin teknik analiz bölümünde grafik üzerinde hem fiyat hemde geçmişe dönük işlem hacimleri(lot) görülebiliyor idi,şimdi işlem hacimlerini(lot) kaldırmışlar aynı şekilde veya benzer teknik analiz ve grafik proğramları olan aracı kurum yada internet sitesi varmıdır. Bu konuda beni bilgilendiren arkadaşlara şimdiden tşk.ler

Esas

Alıntı Originally Posted by inter66 Yazıyı Oku
    sayın efebey realtrade değilde keşke matrix yada euroline kullansaydınız bu platformlar oldukça başarılı buluyorum realtrade i hiçm kullanmadım ama memnun olan bir kişide göremedim saygılarımla
    söylediğiniz programları deneyeceğim. Öneriniz için teşekkürler.

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •