Sayfa 3/148 İlkİlk 123451353103 ... SonSon
Arama sonucu : 1181 madde; 17 - 24 arası.

Konu: GYHOL - Gedik Yatırım Holding A.Ş.

Duhul
    Mar 2004
    İkamet
    İzmir
    Gönderi
    264

Esas

Gedik Yatırım Ortaklığı A.Ş.’nin çıkarılmış sermayesinin 1.050 milyar TL (%120) bedelli artırılarak 875 milyar TL’den 1.925 milyar TL’ye yükseltilmesinde rüçhan haklarının 1.000 TL nominal değerli bir hisse için 1.000 TL’den pay bedelleri Takasbank A.Ş. nezdinde Gedik Yatırım Menkul Değerler A.Ş. adına açılan özel hesaba yatırılmak suretiyle 2 nolu yeni pay alma kuponu karşılığında kullandırılması işlemlerinin 01.04.2004-15.04.2004 tarihleri arasında Gedik Yatırım Menkul Değerler A.Ş. ve Şirket merkezinde gerçekleştirileceği bildirilmiştir. 2 nolu yeni pay alma kuponları 01.04.2004-09.04.2004 tarihleri arasında Rüçhan Hakkı Kupon Pazarı’nda işlem görecek olup, fiyat tescili gerçekleşinceye kadar fiyat marjı uygulanmayacaktır. Ortakların yeni pay almalarına ilişkin sirküler ekte yayınlanmaktadır.

Geçen hafta tsk yo da böyle benzeri bir açıklamadan sonra harekete geçmişti,bakalım aynı hareketi bu kağıtda gösterecekmi...acaba?

forumadüşmanukalatilki Guest

Esas

Bölündü ve tavan ile açıldı.

Esas son durum

bölündü tavan tavan gitti ve şu anada 2600+1000=3600 ün altına geldi.
    ptesi tekrar yukarılara gidebilir mi acaba..
    ben gidecek gibi zannediyorum.
    yorumu ya da bilgisi olan var mı ??

4. Esas

umarim gider...ben hala zarardayim...

Esas Gdkyo

Gdkyo 1750 lere kadar geriledi sizce yeteri kadar düşmedimi. Bu konu hakkında bilgisi olanlar bilgilendirebilirse sevinirim

6. Esas

sabaha bir tavan açılışı fena olmaz çok istedigimdenmi bilmiyorum içimde öle bir his var zamanıda geldi sanırım haydi hayırlısı

Esas

Yaw deli olacam ne düşüyor nede yükseliyor. Canım sıkılıp satacam ama biliyorum ki o zaman tavan yapacak. Ama omu inat benmi ileriki günlerde belli olacak...

Duhul
    Mar 2004
    İkamet
    İzmir
    Gönderi
    264

Esas

arkadaşlar bu kağıdın genel kurulu ne zaman acaba?..birde bu kağıt bu yıl içinde 2. kez bölünme talebi için başvuru yapıp yapmadımı?..
    araştırdığım kaynaklarda rastlayamadımda..rastlayan varsa yazarsa şimdiden teşekkürler..

Sayfa 3/148 İlkİlk 123451353103 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •