Sayfa 2/677 İlkİlk 12341252102502 ... SonSon
Arama sonucu : 5410 madde; 9 - 16 arası.

Konu: AKFGY - Akfen Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

Esas

hisse yarın halka arz ediliyor ama forum da pek ilgi yok tuhaf gercekten son iki halka arzdaki büyük zararlar mı etkili acaba

Esas

bu kagıda bulasasım var kımseden ses yok oda enteresan. Heralde herkes borsa rallısınde paylanmaya ugrasıyor yenılere bakmıyor

Esas

şehir otelleri zinciri pek operasyonel bir gyo gegil.. arazi üretecek .arazi üzerinde deger yeretecek bir şirket degil.. telebin az olacağı yönünde inancım var.. lakin bir 3-5 sene sonra alım yapabilirim.. borçlarını temizledikten sonra kar yazar..
    operasyon yapan deger üreten gyo ların zamanı... algyo .. nugyo.. torunlar ..gibi..
    benden söylemesi...

Esas

akfen holding arz oldu da ne kazandırdı bu kağıda bakan olsun. 12 lerden arz oldu hala 12 lerde.

Duhul
    Feb 2011
    İkamet
    izmir
    Gönderi
    163

Esas

ibisleri yeni duydum ama novotel leri biliyorum para basıyorlar ufaktan yazıldım...

ytd

Esas

o değil işbankası konsorsiyumda yok gene alamayacaka mıyız şimdi? kilerde de aynı şey olmuştu arzdan giremedik. bu nasıl oluyor anlamyıroum biri açıklayabilir mi?

7. Esas

# Talep toplamada fiyat aralığı yöntemi kullanılacaktır. Hisse senetlerinin fiyat aralığı 2.05 – 2.50 TL olarak belirlenmiştir. Kesin talepler 2.50 TL fiyat üzerinden toplanacaktır.

2,35 fiyat versek alma sansımız olmuyormu? min.2,50 fiyat vermemiz mi gerekiyor*

Esas

Alıntı Originally Posted by Registeredtr Yazıyı Oku
    # Talep toplamada fiyat aralığı yöntemi kullanılacaktır. Hisse senetlerinin fiyat aralığı 2.05 – 2.50 TL olarak belirlenmiştir. Kesin talepler 2.50 TL fiyat üzerinden toplanacaktır.

2,35 fiyat versek alma sansımız olmuyormu? min.2,50 fiyat vermemiz mi gerekiyor*
    evet 2.50 den veriyorsunuz emri

Sayfa 2/677 İlkİlk 12341252102502 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •