Sayfa 256/257 ÝlkÝlk ... 156206246254255256257 SonSon
Arama sonucu : 2053 madde; 2,041 - 2,048 arasý.

Konu: YAPRK - Yaprak Süt ve Besi Çiftlikleri San. ve Tic. A.Þ.

Duhul
    Oct 2016
    Ýkamet
    istanbul
    Gönderi
    231

Esas

lütfen hissede olan arkadaþlar gerekli yerlere þikayetlerini yapsýn DEVEDEN BÜYÜK FÝL VAR HERKES MART SONUNA KADARDA GÖRECEK

Duhul
    Oct 2016
    Ýkamet
    istanbul
    Gönderi
    231

Esas

iKÝ gÜNDÜR ÞÝRKETÝ ARIYORUM TELEFONA BAKAN YOK SON 6 AYDIR TELEFONDA MUHATTAP BULSAN YATIRIMCI ÝLÝÞKÝLERÝ GÖRÜÞMÜYOR .
    AZ ÖNCE YATIRIMCI ÝLÝÞKÝLERÝ DEPARTMANI ÝLE ÝLGÝLÝ SPK'YA ÇOK AÐIR BÝR MAÝL ATTIM .
    ÞÝRKET TELEFONU
    +90 (266) 422 27 77 - +90 (266) 412 62 39

LÜTFEN ARAYINIZ

VE ÞÝKAYETLERÝNÝZÝ BELÝRTÝNÝZ

Duhul
    Oct 2016
    Ýkamet
    istanbul
    Gönderi
    231

Esas

Bu arada Bazý Arkadaþlar SPk'ya dava Açalým Demiþ ancak Ben En geç Mart ayý içinde Spk'nýn ve Global Menkul Deðerlerin Önüne Çelenk Býrakmaya Benimle BÝRLEKTE GELECEK 5 TANE KÜÇÜK YATIRIMCI ARIYORUM .
    ( Global'A BIRAKILACAÐIN üstünde BU KURUMDA HIRSIZ VAR YAZACAK spk 'ya verilecek olandada BU KURUMDA HIRSIZLARA GÖZ YUMANLAR VAR YAZILACAK )
    ÝLGÝLENENLER
    ÖZELDEN ÝLETÝÞÝME GEÇSÝN !
    UNUTMADAN BU ÜLKEDE NAMUSLU ÝNSANLAR NAMUSSUZLAR KADAR CESUR OLMADIÐI SÜRECE HÝÇ BÝR ÞEY OLMAZ BÝRDE HAK VERÝLMEZ ALINIR !

Esas

Alýntý Originally Posted by BEYAZSAYFA Yazýyý Oku
    Patrona inat toplamaya devam,bedelliyse bedelli.klnma â„… 212 bedelli verdi kullandým ,kazandým.

Sent from my General Mobile 4G Dual using Android mobile app
    dostum bak tekrar edeyim borsadaki tecrübeniz nedir bilmem ama bu forum tarihinde ilk açýldýðýndan buyana bilirim burasýný. neler gördüm neler. ben sn investman34 forumdaþý belli baþlýklarda takip ettiðim için destek vermedim.. ayný þey hiç tanýmadýðým biri olsa yine destek veririm.

örnek vereyim , yakýn geçmiþten. vkgyo da koskoca marmara metal iþletmesinin sahibini yediler. 65 milyon lot topladý yani tahtanýn % 70 ini.. hisse 10 tl seviyelerini geçti. ve yönetim ne yaptý biliyormusun ? % 100 bedelli açýkladý. ve hisse 4 senedir 2 -2.5 tl bandýnda gidip geliyor.

olay davalýk oldu þuan dava devam ediyor. araþtýrabilirsin.

10 sene önce migrosta olaný da araþtýrabilirsin. elin ingilizi 5 kuruþ para vermeden % 1500 temettü +%100 kazanç nasýl kazandý gitti tahtanýn içini boþalttý. bunlarýda araþtýr.

ama dersenki ben toplayýp dururum nede olsa para bol isterse % 500 bedelli yapsýn nede olsa odamda para basýyorum yada havadan para yaðýyor bana dersen haklýsýn. ama burda emin ol çocuklarýnýn eðitim masrafýný karþýlayabilmek için yatýrým yapanlarda var. emekliliðinde belki bi daire alabilirmiyim diye temettü þirketlerine diþinden týrnaðýndan arttýrýp yatýrým yapanlar var. adam buraya geleceðini ortaya koymuþ risk almýþ.

bunlarý küçümsemek ve boþ vermek vurdum duymaz olmak bu kan emici þirket patronlarýna yada yöneticilerine veya anlaþmalý spkeklerin ekmeðine yað sürmekten baþka birþey deðil. ayný þey sizin baþýnýzada gelebilir. bakýnýz artog tahtasýna. binlerce kiþi battý orda.

5. Esas

Alýntý Originally Posted by Drift Yazýyý Oku
    dostum bak tekrar edeyim borsadaki tecrübeniz nedir bilmem ama bu forum tarihinde ilk açýldýðýndan buyana bilirim burasýný. neler gördüm neler. ben sn investman34 forumdaþý belli baþlýklarda takip ettiðim için destek vermedim.. ayný þey hiç tanýmadýðým biri olsa yine destek veririm.

örnek vereyim , yakýn geçmiþten. vkgyo da koskoca marmara metal iþletmesinin sahibini yediler. 65 milyon lot topladý yani tahtanýn % 70 ini.. hisse 10 tl seviyelerini geçti. ve yönetim ne yaptý biliyormusun ? % 100 bedelli açýkladý. ve hisse 4 senedir 2 -2.5 tl bandýnda gidip geliyor.

10 sene önce migrosta olaný da araþtýrabilirsin. elin ingilizi 5 kuruþ para vermeden % 1500 temettü +%100 kazanç nasýl kazandý gitti tahtanýn içini boþalttý. bunlarýda araþtýr.

ama dersenki ben toplayýp dururum nede olsa para bol isterse % 500 bedelli yapsýn nede olsa odamda para basýyorum yada havadan para yaðýyor bana dersen haklýsýn. ama burda emin ol çocuklarýnýn eðitim masrafýný karþýlayabilmek için yatýrým yapanlarda var. emekliliðinde belki bi daire alabilirmiyim diye temettü þirketlerine diþinden týrnaðýndan arttýrýp yatýrým yapanlar var. adam buraya geleceðini ortaya koymuþ risk almýþ.

bunlarý küçümsemek ve boþ vermek vurdum duymaz olmak bu kan emici þirket patronlarýna yada yöneticilerine veya anlaþmalý spkeklerin ekmeðine yað sürmekten baþka birþey deðil. ayný þey sizin baþýnýzada gelebilir. bakýnýz artog tahtasýna. binlerce kiþi battý orda.
    Anlattýklarýnýn hepsini biliyorum. Artog ve clk da bende yakalandým ama küçük.artog tahtasý açýldý kaçtým.1 TL lýk vkgyo yu 10 TL den alýrsan batarsýn .Marmaraya güzel pazarlamýþlar,düþmeseymiþ tuzaða. Saðdan soldan tüyolarla hisse alýrsan batarsýn.ben yaprk alýyorum ve 2017 nin en iyi getirileriden birini yapacaðýna inanýyorum.bilançonun sadece kar zarar kýsmýna bakarsan aldanýrsýn.benim etrafýmdakiler iþten ayrýlýp tazminatlarý ile tanesi 10 000 TL den süt ineði alýyorlar.2300 tane süt ineði 23 000 000 TL yapar. Yaprk nin piyasa deðeri 12 milyon TL.anlayacaðýnýz ben hayvancýlýk yapmaya karar verdim

6. Esas

Alýntý Originally Posted by Drift Yazýyý Oku

Ayrýca tek geçim kaynaðým borsa ve 22 yýldýr bu iþi yapýyorum.artýk patron gibi düþünüp, yatýrým yapýyorum

Esas

Tebrikler sayin joe black yaprak çok iyi tespit dur cizim kapanista

Esas

Alýntý Originally Posted by BEYAZSAYFA Yazýyý Oku
    Anlattýklarýnýn hepsini biliyorum. Artog ve clk da bende yakalandým ama küçük.artog tahtasý açýldý kaçtým.1 TL lýk vkgyo yu 10 TL den alýrsan batarsýn .Marmaraya güzel pazarlamýþlar,düþmeseymiþ tuzaða. Saðdan soldan tüyolarla hisse alýrsan batarsýn.ben yaprk alýyorum ve 2017 nin en iyi getirileriden birini yapacaðýna inanýyorum.bilançonun sadece kar zarar kýsmýna bakarsan aldanýrsýn.benim etrafýmdakiler iþten ayrýlýp tazminatlarý ile tanesi 10 000 TL den süt ineði alýyorlar.2300 tane süt ineði 23 000 000 TL yapar. Yaprk nin piyasa deðeri 12 milyon TL.anlayacaðýnýz ben hayvancýlýk yapmaya karar verdim

þu hesabýnýz bile 22 senede hiçbirþey öðrenmediðinizin bir kanýtý zaten. neyse burda sidik yarýþtýrma derdinde deðiliz, eðriye eðri doðruya doðru demekle alakalý bir konu.

Sayfa 256/257 ÝlkÝlk ... 156206246254255256257 SonSon

Gönderi Kurallarý

• Yeni konu açamazsýnýz
  • Konulara cevap yazamazsýnýz
  • Yazýlara ek gönderemezsiniz
  • Yazýlarýnýzý deðiþtiremezsiniz
  •