Sayfa 2/565 İlkİlk 12341252102502 ... SonSon
Arama sonucu : 4519 madde; 9 - 16 arası.

Konu: DAGI - Dagi Giyim Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Duhul
    Oct 2005
    İkamet
    Antalya
    Gönderi
    4,287

Esas

Fiyat tespit raporunu okudum....
    Galata menkuldeki vatandaş kafasına göre rakamı veri olarak almış...
    Ve 2019 a kadar ciro tahminlerinden tutun akla gelebilecek her türlü takla çeşitlerini de denemiş...
    Ama şunu unutmuş 2010 yılı gerçek bilanço rakamlarının ne anlattığı...
    Yazık olacak diyorum...

Duhul
    Aug 2009
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    873

Esas

***DAGI***İSTANBUL MENKUL KIYMETLER BORSASI( Payların İşlem Görmeye Başlaması )

***DAGI***İSTANBUL MENKUL KIYMETLER BORSASI( Payların İşlem Görmeye Başlaması )
    Borsa Yönetim Kurulu'nun 30.05.2011 tarihli toplantısında Dagi Giyim Sanayi ve Ticaret A.Ş.'nin (Şirket) 29.000.000 TL olan sermayesini temsil eden hisse senetlerinin İkinci Ulusal Pazar Esasları Genelgesi'nin İşlem Görecek Hisse Senetleri ve Pazara Kabul Şartı başlıklı III. maddesi uyarınca kayda alınmasına ve halka arz edilmiş olan 10.135.550 TL nominal değerli hisse senetlerinin, 01.06.2011 tarihinden itibaren, "DAGI" kodu ile 2,42 TL baz fiyattan Borsamız İkinci Ulusal Pazar'da işlem görmeye başlamasına karar verilmiştir.

Şirket'in işlem sırasına gönderilecek emirlerde maksimum lot miktarı 10.000 adet olarak uygulanacaktır.

Tablo Başlığı

IMKB

(30/05/2011 - 17:25:31)

3. Esas

dagı tavan yapmış haberimiz yok....2.seans alım fırsatı verirse almak lazım diye düşünüyorum...tekstil 1.335 bin halka arzda almış....tekstil varsa alırım malum iyi kazandırıyor....ytd...saygılar.......

4. Esas

evet görüldüğü üzere halka arza ilgi çok azmış buradan ne sonucu çıkartıcaz ? halka arz edilecek hissenin topiğine girecez bakacaz yazan eden çizen yoksa hiç düşünmeden kendimizce düşerse fazla kayıp ettirmiyecek bi miktarda alış yazıp ya tutarsa diyecez....akfengyo nun halka arzına 2.28 den katılıp 3 kat talep gelmesi nedeniyle şuan paçasını 350 lira zararla tutan biri olarak yazdım.... ytd. daginin halka arzına katılıp da kazanç sağlayan arkadaşları tebrik ederim

Duhul
    Oct 2009
    İkamet
    Kenya
    Gönderi
    3,650
    Blog Yazıları
    3

Esas

Bakalım Galata nereye kadar sürecek fiyatı.....Gedik,ziraat yükseklik korkusu olanlar......Hateks galata 9kat sürdü ileri...... bunuda sürer mi ?

bende tek lot yok ama...Olan kazansın...

Duhul
    Nov 2010
    İkamet
    İZMİR,TARNÓW TÜRKİYE-POLSKA
    Gönderi
    3,046

Esas

Alıntı Originally Posted by kasirga123 Yazıyı Oku
    Bakalım Galata nereye kadar sürecek fiyatı.....Gedik,ziraat yükseklik korkusu olanlar......Hateks galata 9kat sürdü ileri...... bunuda sürer mi ?

bende tek lot yok ama...Olan kazansın...
    aynı galata utopy'yı halen arzın yaklaşık %20 aşağısından süründürüyor.. inşallah bu hateks gibi olur diyecem ama hateks'de malın tamamına yakını patrondaydı ve milllete hisse talebinin sadece %10'unu vermişlerdi.. inşallah yine de yatırımcısının yüzünü güldüren bir kağıt olur..

Duhul
    Nov 2010
    İkamet
    İZMİR,TARNÓW TÜRKİYE-POLSKA
    Gönderi
    3,046

Esas

2.seans 2.71 lere sarkınca çerezlik attık bakalım biraz kenara.. aslında hiç aklımda yoktu ama galata bu vezir de eder rezil de dedik.. artık ya nasip..

cca Guest

Esas

ikinci seans 2.73 den biraz mallandık bakalim ne olacak

Sayfa 2/565 İlkİlk 12341252102502 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •