Sayfa 3/183 İlkİlk 123451353103 ... SonSon
Arama sonucu : 1458 madde; 17 - 24 arası.

Konu: AYGAZ - Aygaz A.Ş.

Esas

açılış 12.25 kapanış 10.40..bu kağıt endeks kağıdı)

Esas

Bu düzeltme olsa gerek, bu kağıt altın gibi değerli kağıttır. 20 tl fiyat olursa kimse şaşırmasın. Sabır eden kazanır

Esas

Bende fazlasiyla sasirdim ama uzun suredir elimde zaten varsin dussun. 15.000 tl olsaydi da satmayacaktim.

Esas

esas faaliyet karı cok düşük gelmiş...iştirak satısı olmasaymıs düşük kar acıklıcaktı...endeksin düşünüde bahane edip gelene vermişler...kar büyük olunca atlamış sanırım benim bilinçsiz yatırımcım...

Esas

10,40 güzel maliyet diye düşünüyor ve girmeyi planlıyorum...

Esas

Alıntı Originally Posted by riverside Yazıyı Oku
    esas faaliyet karı cok düşük gelmiş...iştirak satısı olmasaymıs düşük kar acıklıcaktı...endeksin düşünüde bahane edip gelene vermişler...kar büyük olunca atlamış sanırım benim bilinçsiz yatırımcım...
    Esas faliyet kari 50 trilyon civari. 2010 kari sanirim 213 trilyondu. Yani 2010 a gore bir bozulma ilk ceyrekte gorulmuyor. Sorun bana gore surda yasandi. Endex daha once 64-65 bandinda hareket ederken aygaz 8.50 civarinda islem goruyordu. Burasi borsa buyuk yatirimci kuruluslar borsa cokerken 11-12 bin gibi elinde aygaz tutmaz cunki daha cok dusmus hisseler var. Bizler ise ky yiz uzuncuyuz. O hisseden digerine sonra baskasina gecemeyiz.

Benim aygazda uzun vadede beklentim igdas a olan ilgi, elektrik alaninda yatirimlari, son istirak satisindan sonra verecegi daha yuksek temettu ve koruyacagi uzun sureli pazar liderligi. Aygaz su anki fiyati ile endex uzeri getiriye sahiptir.
    Elbette her firma ederini bulur. Aygaz yatirimcisini magdur etmeyen ender firmalardandir. Su anki fiyatlari ise kademeli olarak alim firsati goruyorum. Hissenin inip cikmasi beni cok enterese etmiyor. Su akar ve yolunu bulur.

Esas

Alıntı Originally Posted by cemele Yazıyı Oku
    Esas faliyet kari 50 trilyon civari. 2010 kari sanirim 213 trilyondu. Yani 2010 a gore bir bozulma ilk ceyrekte gorulmuyor. Sorun bana gore surda yasandi. Endex daha once 64-65 bandinda hareket ederken aygaz 8.50 civarinda islem goruyordu. Burasi borsa buyuk yatirimci kuruluslar borsa cokerken 11-12 bin gibi elinde aygaz tutmaz cunki daha cok dusmus hisseler var. Bizler ise ky yiz uzuncuyuz. O hisseden digerine sonra baskasina gecemeyiz.

Benim aygazda uzun vadede beklentim igdas a olan ilgi, elektrik alaninda yatirimlari, son istirak satisindan sonra verecegi daha yuksek temettu ve koruyacagi uzun sureli pazar liderligi. Aygaz su anki fiyati ile endex uzeri getiriye sahiptir.
    Elbette her firma ederini bulur. Aygaz yatirimcisini magdur etmeyen ender firmalardandir. Su anki fiyatlari ise kademeli olarak alim firsati goruyorum. Hissenin inip cikmasi beni cok enterese etmiyor. Su akar ve yolunu bulur.
    geçen seneye göre brüt ve net esas faaliyet karında düşüş varr...biraz bilançoya bakarak yorum yapmak gerekirr..

Esas

Alıntı Originally Posted by stajyer Yazıyı Oku
    geçen seneye göre brüt ve net esas faaliyet karında düşüş varr...biraz bilançoya bakarak yorum yapmak gerekirr..
    Bende yukselme var demedim. Guzel bir bir bilancoda demedim. Ilk ceyrek verilerine gore ayn performans gosterilse 2011 kari 200 trilyon civari gelir. 2010 ise 213 trilyondur. 2010 a gore ben net bir bozulma goremedim.

200+197(istirak satisi) 397 trilyon eder. 2010 da hisse basi 0.35 tl temettu verdi.

Ayrica uzun vade de beklentilerimi de yazdim IGDAS i filan da uydurmadim GM soyledi kasada 1.4 triyon var nakitte bekliyor ve IGDAS ile ilgileniyoruz dedi.

Su sektorune girdi AYGAZ bayilerinde su satisida yapiliyor.

Sayfa 3/183 İlkİlk 123451353103 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •