Sayfa 3/995 İlkİlk 123451353103503 ... SonSon
Arama sonucu : 7958 madde; 17 - 24 arası.

Konu: EGSER Ege Seramik Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

Duhul
    Nov 2005
    İkamet
    Live in Istanbul
    Gönderi
    1,181

Esas

İşlerim dolayısıyla il dışındaydın bir kaç haftadır.
    Biz yokken yeni yere taşınmışsınız.
    Tebdili mekanda ferahlık vardır derler. İnşallah EGSER içinde yeni bir sayfa olur.. Zira hala bıraktığımız yerlerde kalmış..
    Bilançoyu genelde son gün gönderirler. 15 i Pazara geliyor. artık siz düşünün cuma-cumartesi gelir herhalde.
    Uzun zamandır bilanço açıklaması pozitif etkilemedi bu hisseyi. Açıklama yaklaşırken yukarı depreştiği olmuştur. Ama açıklandığı gün ve ertesinde hep aşağı.. Sayfa değişti ya bu huyu da değişir inşallah
    Birde baktımda, diğer takip ettiğimiz seramiklerde Sermaye artırımı vs bir kaç güzel haber, bizde grev filan gibi olumsuz laflar var
    Kısa düşünüp aramızda olanlar için üzüldüm. Belki buna takılıp oyalayabilirler.
    Uzun zamandır bir arada olduğumuz ORTAK larla ilgili ise negatif bir durum zaten yok. Zaman çok sıkıntı değil, nasılsa bir iki ayda depmezse, bizde takılmaya devam ederiz 1 yıla varmaz bugünün iki katını görürüz, o yüzden dert değil.
    Sadece depme şiddetine göre bazen lot artırma imkanlarını kullanabiliriz, (Dediğim gibi depme şiddetine göre; öyle 10-20 kademe için uğraşmayız.)

Duhul
    Nov 2007
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    208

Esas

Alıntı Originally Posted by alterak Yazıyı Oku
    Arkadaslar 1.ceyrek bilonca gelmedi henuz deilmi? ne zaman gelecek bir bilgisi olan var mı ?
    Bilançonun cuma günü gelmesi gerek önceki açıklama tarihleri bunu gösteriyor.

3. Esas

Alıntı Originally Posted by nerorom34 Yazıyı Oku
    Bilançonun cuma günü gelmesi gerek önceki açıklama tarihleri bunu gösteriyor.
    Yanilmiyorsam konsolide bilancolar icin son gun 13 Mayis ,konsolide banka bilancolari icin 27 Mayis.

Duhul
    Nov 2007
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    208

Esas

kapanış resmi

esomuncu1 Guest

Esas

son kötü günlerdeki kapanışları çok beğenmekteyim şahsen .....mubarek günede bir şey kalmadı ..bilanço iyi gelecek diye çıkışta olmadığına göre iyi bilançoyla çoşar bu kağıt diyorum...arkadaşların çoğu bilançoyla ters yapan bir kağıt desede 9 aylıkta 1.70 den depip 2,15 geldiğini hatırlatırım ....ytd..

6. Esas

Alıntı Originally Posted by nerorom34 Yazıyı Oku
    kapanış resmi

çok güzel bir resim eklemişsiniz sn nererom..teşekkürler..görmesini bilene derslik bir tablo bence..bu tablonun arkasında bi Picasso var..Anlayanaaa...!!!

Duhul
    Jun 2005
    İkamet
    KIRKLARELİ
    Gönderi
    1,473

Esas

06/04/2011 tarihinden itibaren takas değişimler .............

gecen haftadan beri iş bankası satıyor iş yatırım bir kısmını almış

yorumu olan varsa ...........

Esas

Zaten yüklü tutarda iş bankasında kaldı. İş bankasında da malın toplu olduğunu zannetmiyorum. Mal, küçük yatırımcılar da dahil dağılmış durumdadır. Belki bir miktar daha devam edebilir. Sonrasında durur diye tahmin ediyorum. Düşüşün nedeni bu olmakla beraber, yabancının alımını durdurması da etkili. Sanırım iş bankası karını biraz geç realize ediyor. Yada adama para lazım olmuştur vs..

Benim düşüncelerimdir. Yatırım tavsiyesi değildir.

Sayfa 3/995 İlkİlk 123451353103503 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •