Sayfa 3/784 İlkİlk 123451353103503 ... SonSon
Arama sonucu : 6268 madde; 17 - 24 arası.

Konu: PRKAB - Türk Prysmian Kablo ve Sistemleri A.Ş.

1. Esas

sığ,derinliği olmayan hisselerin en kötü yanı bu işte.100 bin tl lik bir satışla hisse yüzde 8-9 eksiyi gördü.kademeler bomboştu.çok garipsedim aklıselim biri kademeler o haldeyken neden satış yapar?bugün para olsaydı çok güzel seviyelerden alım yapmak mümkün olabilirdi... endeks bu kez daha güçlü bir toparlanmaya geçti... bakalım bizimki gün sonunu nasıl kapatacak...

2. Esas

Hacimsiz göstermelik düşüşler...ben de bugün 1.55 leri görünce takviye yapayım dedim..ama biraz daha bekleyim daha aşağı gider belki düşüncesiyle vazgeçtim..

3. Esas

1.57 den bir miktar alış emri verdim...aşağıya defans kurdum bakalım...

4. Esas

ne olmuş bu hisseye böyle? adamı deli ediyor... hacim yok bir şey yok.endekste güzel ama her gün düştükçe düşüyor... ne zaman toparlanacak bu böyle?

5. Esas

hacim olsa mal çıkıyorlar diyecem,ne berbat seanslar izliyoruz böyle... her gün 200 bin lira ile yüzde 3-4 düşüyoruz.sonumuz hayrolsun inş.2 kuruş artıdaydık o da gitti elden...

Esas

sabırrrrrrrrrr sabırrrrrrrrrrrrr her şey düzelir "sabır_kaldıysa"
    şu düşüşte düşmeyen mi var dert etme iyi bir şirket Türkiyede tekel gibi birazda kar açıklasa tadından yenmez ama 6 aylıkta açıklayacaktır

7. Esas

1.48 kapatmışız ne adi, hareketler böyle toplam 1 milyonluk işlem ile %17-18 düştük...

8. Esas

1.57 den maliyet düşürelim dedik tuttu 1.48 e düştü...şimdi diğer kağıtlarımdan satıp 1.48 den maliyet düşüreyim derim tutar daha da geriye gider diye korkuyorum..
    teknik grafik bilen bir arkadaş yok mu bir grafik görsek...

Sayfa 3/784 İlkİlk 123451353103503 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •