Sayfa 12/705 İlkİlk ... 210111213142262112512 ... SonSon
Arama sonucu : 5639 madde; 89 - 96 arası.

Konu: TRCAS Turcas Petrol

Duhul
    Dec 2010
    İkamet
    Paralel Evren
    Gönderi
    6,047

Esas

maksat teknik olsun

Alıntı Originally Posted by ikiondokuz Yazıyı Oku
    son saniye tavanı
    yedik bakalım...

Esas

yarın tepki verecektir, dış piyasa bozuk olmasa düşmez

Esas

Alıntı Originally Posted by aslan83 Yazıyı Oku
    yarın tepki verecektir, dış piyasa bozuk olmasa düşmez

İYİ TAHMİN...

Dış piyasaların düşmemesi halinde hissenin düşmeyeceğini söylemekten kolay bir şey olmasa gerek değerli kardeşim.
    Hissenin bir gün verdiği tepki çıkışından sonra iki günde %12 civarı düşüşünü nasıl karşılıyorsun?
    Sence normal bir durummudur? Önemli bir miktar takasında yabancı payı bulunan hisseye neden kimse sahip çıkmıyor?
    Neden bir günde bu kadar düşüşe izin veriyorlar dersin? Kusuruma bakma ne olur. Bu soruların muhatabı elbette sen değilsin ama
    sadece görüş ve düşüncelerini öğrenmek maksadıyla soruyorum. Umarım anlayışla karşılarsın. Hoşça kal...

Esas

TAM BİR REZALET!!!

Tahtada düşüşe oynayan traderlerin bu günki endeksteki çıkışı hazmedemedikleri görülüyor.
    Tahtada üç kağıt adına ne istersen var! Sürekli kademelere yazılan ve silinen alış-satışlar son derece can sıkıcı ve tiksindirici bir durum. Kısa vadede yukarı yönlü bir tepki vereceği düşünülsede orta - uzun vadede güven vermiyor.
    2.80 li maliyetlerimizi kurtarmamız çok zor görünüyor.
    Hissedeki değerli yatırımcı arkadaşlara bol kazançlar diliyorum...

Esas

TRCAS Bugün itibariyle göstergeleri onaylanış..

Esas

Arkadaşlar her an tepki verebilir , endeks 55000'in üzerinde

Esas

ayrıca endeks 65000 lerde iken 4 lerde dolasan bu kağıy,55000 de 2,50 tepki vermemesi imkansız

kanc2000 Guest

Esas

1-- ben trcas için tamamen kendi düşüncelerimi ve kendi tezimi yazdım..bu tezimi indes,prkab,egser,vakko, denedim ve tuttu.ordaki yazılarımı da eski sayfada sayfa gün ve tarih olarak siteye yazdım,istersen burdanda atabilirim...bu tamamen benim grafik analizimdir die bağıra bağıra yazıyorum..yatırım tavsiyesi değildir die yazıyorum....

2---trcas 2003 yılından beri yıl yıl grafiğine bir bak bakalım.en düşük seviyesi ile en yüksek seviyesi arasında hep 2 kat veya 2 kata yakın yükseliş var...sadece 2008 ekonomik kriz haricinde hep aynı hareket yapmış......belki güleceksin ama şimdi bile benim grafik analizm doğrudur..fakat ters yönde işledi...

en düşük 2.30 en yüksek 4.40 aslında yine benim tezimi doğruladı fakat ters yönde...benim düşündüğüm ise en düşük 3.35 - en yüksekte 6 üzeri düşünüyordum..ama trcas ters köşe yaptı...

3---sen benim söylediklerime takılı kalıyorsun yaklaşık 1 yıldan fazla tüm bankalar,yatırım ortaklıkları,oyak hcsb, eti,ilk olarak trcas hisselerini öneriyor..ve sitelerde sayfalarda hep şu fiyat bu fiyat reklamı yapıyor..yatırımcı onlara inanmıyor ölemi..bence sen sadece kendi egonu tatmin ediyorsun...4-trcas yüklü kredi çekmişti,bu kredi için hisselerini bankaya hipotek verdi,ve kısa zamn önce trcas daha yüklü ve yeni bir kredi için bir yabancı finans ile anlaştı.hisselerini hipotekledi,anlıycan daha önce türk bankalarının elinde olan hisseleri yüksekten piyasa sattılar.fakat yabancı şirket ile yeni kredi yeni yapılanma anlaşması piyasada hiç söz edilmedi unutturuldu,bilanço düşük geldi,çünkü trcas çok iştiraklı ortaklıkları var ve hepsininde yeni yatırımları var,trcas bu türkiye şartlarında bu seviyelere düşüceğini ummuyordum.ama yinede hala trcas bu seviyelere inmesi tamamen geçmiş yıllardaki korku die düşünüyorum,açıkçası benimde bu hissede umudum kalmadı...

Sayfa 12/705 İlkİlk ... 210111213142262112512 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •