Sayfa 4/705 İlkİlk ... 234561454104504 ... SonSon
Arama sonucu : 5639 madde; 25 - 32 arası.

Konu: TRCAS Turcas Petrol

Esas

Ben dun ciktim arkadaslar kalanlara bol kazanclar

Esas

bilanco zayif geldi ve ondan sonra surunmeye basladik. piyasaya gore bir karar vermemiz gerekecek. cunku tahta guclu degil. piyasa geri gelirken hic affetmiyorlar. kademeler hemen dokulmeye basliyor.

3. Esas

bende çıktım baya bir zarar gördük bu kağıttan işlem hacmi çok zayıf
    kısa vadede canlanmıyacak gibi

Esas

Alıntı Originally Posted by cemele Yazıyı Oku
    Ben dun ciktim arkadaslar kalanlara bol kazanclar
     Alıntı Originally Posted by alsat Yazıyı Oku
    bilanco zayif geldi ve ondan sonra surunmeye basladik. piyasaya gore bir karar vermemiz gerekecek. cunku tahta guclu degil. piyasa geri gelirken hic affetmiyorlar. kademeler hemen dokulmeye basliyor.
     Alıntı Originally Posted by maxborn Yazıyı Oku
    bende çıktım baya bir zarar gördük bu kağıttan işlem hacmi çok zayıf
    kısa vadede canlanmıyacak gibi
    Yazdik soyledik,

Nerde simdi o arkadas, ucacak kacacak diyen.

Tatildedir herhalde..

Esas

Alıntı Originally Posted by trusty Yazıyı Oku
    Yazdik soyledik,

Nerde simdi o arkadas, ucacak kacacak diyen.

Tatildedir herhalde..
    Masallah tahtanin speck i siz siniz herhalde Saka saka,

Ben TRCAS i 3.52 den itibaren tasiyordum. Endex in bozulmasi ile beraber bir kac hissede secim yapmam gerekiyordu. Yaaa AYGAZ yada TRCAS dan birinden cikmam lazimdi. Cunki yuksek maliyetlendigim bir hissede
    maliyet dusurmem gerekiyor.

TRCAS ile PRKME nin fiyatlari bir birine benzer. Biri arayi acar sonra durur yada duser fiyatlari illa bir yerde kesisir.

TRCAS hakkindaki goruslerim aynidir. Hisselerimi emanet verdim.

Duhul
    Nov 2009
    İkamet
    kocaeli
    Gönderi
    53

Esas

ucacak evet hem de kacacak bir ay önceki yazilarima bakarsaniz bu kisiyi uyarmistim burda insanlari yönlendiriyorsunuz yaptiginiz yanlis diye...yok xx tarihte su olacak yok xx de bu .Ama ilginci bizim milletimiz hayal satanlari seviyor malesef.Öyle olmasa banker kestel'ler , zübükler nasil ihya olurdu degil mi?
    LÜtfen kerameti kendinden menkul kimselerin yazilari ile hisse almayin teknik bilginiz yoksa az kazanin gerekirse bir yatirim uzman ile calisin.

Esas

mrhb trcas arkadaşalr.malesef ofisteki pc den yorum yazamıyorum...ama trcas düşmezi bazı arkadaşları sevindirmiş belliki...ben falcı değilim...sadece kendi düşüncemi yazdım..ve yazdıkalrımında hala arkasındayım...seçim süresi temettü evresi,petrol düşmesi,libya belirsizliği,bütün olumsuzluklar üst üstte gelmiş ve trcas son zirvesinden sadece %10 düşmüş,ben sadece kendi düşüncemi belirtiyorum temmuz son günü yine görüşeceğiz..dediğim gibi ben sadece haftalık aylık ve yıllık analizlerimi paylaştım..endex kırmızaya dönüşeceğini,4.22 geri çekilme olacağını zaten belirmiştim.altına düşmemesini umut ediyordum..ama olmadı..kimse borsada ne olacağını bilmez..tatile falanda çıkmadım..yakında yine görüşeceğiz...herkese bol kazançölar

Esas

demekki sen bile inanmışsın ki çıkacağına hala burdasın..madem yükseleceğine inanmıyordun niye satmadın.az sabret çok değil..

Sayfa 4/705 İlkİlk ... 234561454104504 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •