Sayfa 888/898 İlkİlk ... 388788838878886887888889890 ... SonSon
Arama sonucu : 7182 madde; 7,097 - 7,104 arası.

Konu: SASA - Sasa Polyester Sanayi A.Ş.

1. Esas

Bence güzel düzeltme oldu, artık 3.17 yi kırma zamanı geldi gibi.

2. Esas

Bugün satan hangi kurum arkadaşlar?

3. Esas

Alıntı Originally Posted by acemi carlos Yazıyı Oku
    Bugün satan hangi kurum arkadaşlar?
    Yatirim Finansman 218bin lot satmis..
    Finans yatirim 117bin lot almis.Deutche kusmus bugun gelmemiss..(

4. Esas

Alıntı Originally Posted by TrautMann Yazıyı Oku
    Yatirim Finansman 218bin lot satmis..
    Finans yatirim 117bin lot almis.Deutche kusmus bugun gelmemiss..(
    Bilanco dan once bir sey bilenler var demekki, ciddi sekilde mal bosaltiyorlar, bence yapilmasi planlanan 400 mil dolarlik yatirim bitip 400 mil dolar borc kapatilmadan bu tekneden bize daha fazla ekmek yok gibi, benim fikrim boyle YTD,

5. Esas

Alıntı Originally Posted by Yavuzsarac Yazıyı Oku
    Bilanco dan once bir sey bilenler var demekki, ciddi sekilde mal bosaltiyorlar, bence yapilmasi planlanan 400 mil dolarlik yatirim bitip 400 mil dolar borc kapatilmadan bu tekneden bize daha fazla ekmek yok gibi, benim fikrim boyle YTD,
    Biraz empati yapalım. Ben spek olsam mal boşaltacakken aşağı giderken yapmam. Kağıdı yüzde 20 sonrada 7 8 lere vururum oralarda yüksek hacimlerde yüksek mal boşaltırım. tam tersi böle küçük küçük satışa mal koyarak ancak ky nin elindekileri toplarım.

Esas

Alıntı Originally Posted by slimche Yazıyı Oku
    Biraz empati yapalım. Ben spek olsam mal boşaltacakken aşağı giderken yapmam. Kağıdı yüzde 20 sonrada 7 8 lere vururum oralarda yüksek hacimlerde yüksek mal boşaltırım. tam tersi böle küçük küçük satışa mal koyarak ancak ky nin elindekileri toplarım.
    Nasıl yapacaklar bunu, kağıdın kontrolü yabancılara geçti.

17m lotu kafasına yemeden senin dediklerini yapamaz...

Sn Yavuz saraç, kağıdı iyi yerde tespit edip aldığınızı biliyorum. Yukarıda bir alıntınız var.

Kağıtta yüklü mal çıkışı falan yok. Aksine giriş var.

Sasa nın yolu uzun dinlene dinlene gidecek.

bu tahtada kısa vadeli yorumlar hata yaptırır.

7. Esas

Beyler neyin kafasindasiniz. Kagit 1 liradan 3 liraya gelmis soluksuz. Benim maliyetim 1 tl. 7-8 leri dusunenler var. Hayal kurmak guzel ama biraz gercekci olmak lazim.

8. Esas

Alıntı Originally Posted by gncmachiner Yazıyı Oku
    Beyler neyin kafasindasiniz. Kagit 1 liradan 3 liraya gelmis soluksuz. Benim maliyetim 1 tl. 7-8 leri dusunenler var. Hayal kurmak guzel ama biraz gercekci olmak lazim.
    Sen 18 kasımda verin ky nin eline gibi laf etmişsin. Kağıt 2 liraymış. Borsadan ve analizden ne kadar anladığın burda belli.

Sent from my E5603 using Android mobile app

Sayfa 888/898 İlkİlk ... 388788838878886887888889890 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •