Sayfa 1/225 1231151101 ... SonSon
Arama sonucu : 1794 madde; 1 - 8 arası.

Konu: YESIL Yeşil Yatırım Holding A.Ş.

1. Esas YESIL Yeşil Yatırım Holding A.Ş.

İnfo Menkul halka açılıyor
    İnfo Menkul Kıymetler Yatırım Ortaklığı halka açılıyor. İnfo'nun 2 trilyon 972 milyar lira nominal değerli 1. ve 2. tertip B grubu, hamiline yazılı hisse senetleri 2-4 Mart tarihleri arasında satışa sunulacak.

Hisseler, 1.000 lira nominal değerdeki beher hisse için nominal değerden düşük olmamak kaydıyla, satışın ilk günü 1.050 lira fiyat baz alınarak, izleyen 2 iş gününde ise bir önceki işlem tarihindeki ağırlıklı ortalama fiyatın yüzde 10 altında ve üstündeki sınırlar içinde kalmak üzere Borsa Birincil Piyasa'da satılacak.

Borsa Yönetim Kurulu'nun kararına göre, satışın tamamlanması veya satış süresinin bitimini takip eden iş gününden itibaren İnfo hisseleri "INFYO" koduyla Ulusal Pazar'da işlem görmeye başlayacak.

Thumbs up

Alıntı Originally Posted by greenback
    İnfo Menkul halka açılıyor
    İnfo Menkul Kıymetler Yatırım Ortaklığı halka açılıyor. İnfo'nun 2 trilyon 972 milyar lira nominal değerli 1. ve 2. tertip B grubu, hamiline yazılı hisse senetleri 2-4 Mart tarihleri arasında satışa sunulacak.

Hisseler, 1.000 lira nominal değerdeki beher hisse için nominal değerden düşük olmamak kaydıyla, satışın ilk günü 1.050 lira fiyat baz alınarak, izleyen 2 iş gününde ise bir önceki işlem tarihindeki ağırlıklı ortalama fiyatın yüzde 10 altında ve üstündeki sınırlar içinde kalmak üzere Borsa Birincil Piyasa'da satılacak.

Borsa Yönetim Kurulu'nun kararına göre, satışın tamamlanması veya satış süresinin bitimini takip eden iş gününden itibaren İnfo hisseleri "INFYO" koduyla Ulusal Pazar'da işlem görmeye başlayacak.

evet ben de son halka arzların ikisini de kaçırmış bir küçük yatırımcı olarak bu soruyu soruyorum ve hepinizin görüşlerini bekliyorum.gerçi mayıstaki coca cola halka arzında ekmek var gibi.ve bu halka arz yakınlaşacak gibi bu ara yapacaklar.efes teki hareket devam edebilir böylece.bi şey daha ben garantiden oynuyorum.evgin yapacakmış halka arzı .1000 lot olsun alabilir miyim acaba.yardımlarınızı bekliyorum

Esas

ben alacağım. param yok ama bulup alacam.

tahtadan halka arz olacak. başvuru ile değil. 1. gün tavandan atlamak durumunda kalacağız gözüken o. o da gelirse. gerel gibi yani.

Esas

yorumsuz.
    " Bana arkadaşını söyle, kim olduğunu söyleyeyim".(Ata Sözü)

http://www.tuyofesor.net/

Esas

Yani teknik olarak ( internet ) nasıl alacağız, 2-3-4 Mart tarihlerinde nasıl satacaklar, aracı kurumlar mı alacak, internetten nasıl alabiliriz?

ruhban Guest

Esas

alınsa bile ilk 4 gün tutma zorunluluğu var diye bir şey duydum

Duhul
    Jan 2004
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    1,614

Thumbs down

Bu halka arzlar beni rahatsiz ediyor, ya zirveye vardik ya bikac bin puan daha yolumuz kaldi. 2000 yilindaki zirve oncesindede halka arzlar boyle pes pese geliyordu. Ben acikcasi info almazdim %10-%20 artacak diye riske girmeye hic gerek yok birde boyle tuyofesor gibi sacma sapan sitelerde gorunce tamam diyorum hic isim olmaz.

Duhul
    Feb 2004
    İkamet
    İzmir
    Gönderi
    1,188

Esas

Bilançosuna bakılır..
    İyi ise neden alınmasın.

Sayfa 1/225 1231151101 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız