Sayfa 3/542 İlkİlk 123451353103503 ... SonSon
Arama sonucu : 4329 madde; 17 - 24 arası.

Konu: ERICO Ericom Telekom ve Enerji Tek. A.Ş.

1. Esas

buhara , bir tek sen ve ben varız galiba

Duhul
    Jul 2009
    İkamet
    KDZ.EREĞLİ
    Gönderi
    1,466

Esas

seriye bağladı görünüm pozitif.. zaten toplanmıştı artık kimseye alım fırsatı vermeden gider gibi..
    al sat tav. değildir

3. Esas

kimsecikler yok herhalde.

Duhul
    Jul 2009
    İkamet
    KDZ.EREĞLİ
    Gönderi
    1,466

Esas

Alıntı Originally Posted by balyoz008 Yazıyı Oku
    buhara , bir tek sen ve ben varız galiba
    evet fazla ilgi yok kağıda.. millette haklı arzdan sonra çok düştü sayın balyoz008 insanların güveni zedelendi ama sabır işte..sabredenler zararı çıkarmış olacak..bir de şu moderasyonlu bölümde neden olduğumuzu anlayamadım adminler bi rica etsek ilgilenseniz..çok geç gidiyor mesajlar...

Duhul
    Oct 2007
    İkamet
    İSTANBUL
    Gönderi
    1,343

Esas

***ERICO***ERİCOM TELEKOMÜNİKASYON VE ENERJİ TEKNOLOJİLERİ A.Ş.( Genel Kurul Toplantısı Yapılmasına İlişkin Yönetim Kurulu Kararı )

Ortaklığın Adresi : Büyükdere Cd. USO Center No:245 Kat:17 Maslak / İstanbul

Telefon ve Faks No. : +902123300540

Ortaklığın Yatırımcı/Pay Sahipleri İle İlişkiler Biriminin Telefon ve Faks No.su : Soner BAHÇUVAN 02123300540 02123300543

Yapılan Açıklama Güncelleme mi? : Hayır

Yapılan Açıklama Düzeltme mi? : Hayır

Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı? : Hayır

Konuya İlişkin Daha Önce Yapılan Özel Durum Açıklamasının Tarihi : ---

Özet Bilgi : Olağanüstü Genel Kurul Toplantısı Yapılmasına İlişkin Yönetim Kurulu Kararı

Yönetim Kurulu Karar Tarihi : 21.10.2011

Genel Kurul Toplantı Türü : Olağanüstü

Olağan Genel Kurul Toplantısı ise Ait Olduğu Hesap Dönemi : ---

Tarihi : 15.11.2011

Saati : 14:00

Adresi : Ericom Telekomünikasyon ve Enerji Teknolojileri A.Ş.Büyükdere Cd. USO Center No:245 Kat:17 Maslak / İstanbul

GÜNDEM:

ERİCOM TELEKOMÜNİKASYON VE ENERJİ TEKNOLOJİLERİ A.Ş.'NİN 15.11.2011 TARİHLİ OLAĞANÜSTÜ GENEL KURULU TOPLANTISININ GÜNDEMİ

1.Açılış ve Başkanlık Divanı'nın seçimi,

2.Genel Kurul Toplantı Tutanağı'nın Hissedarlar adına Başkanlık Divanı tarafından imzalanması ve bununla yetinilmesi hususunda yetki verilmesi,

3. T.C. Başbakanlık Sermaye Piyasası Kurulu'nun B.02.6.SPK.0.13.00-110.03.02-1861 sayılı ve Gümrük ve Ticaret Bakanlığı İç Ticaret Genel Müdürlüğü'nün 21.0.İTG.0.10.01.00/351.02-59367-161734-1981-1558 sayılı izinleri ile Ana Sözleşme'nin Sermaye ile ilgili 6.madde, Yönetim Kurulu ve Süresi ile ilgili 7.Madde, Genel Kurul ile ilgili 10.Madde, Hisse Devri ile ilgili 12.Madde, Kar'ın Tespiti ve Dağıtımı ile ilgili 15.Madde'ye ilişkin tadillerin onaylanması,,

4. Yönetim Kuruluna ana sözleşmede belirlenen yeni haline uygun olarak üye seçimi yapılması

5.Denetçi sayısının belirlenmesi ve belirlenen denetçi sayısına göre seçim yapılması,

6. Denetim Kurulu Üyelerinin Seçimi

7. Yönetim Kurulu üyeleri ve Denetçilerin aylık brüt ücretlerinin belirlenmesi,

8.Yönetim Kurulu Üyelerine, Şirketin konusuna giren işleri, bizzat veya başkaları adına yapmaları ve bu nevi işleri yapan şirketlerde ortak olabilmeleri ve diğer işlemleri yapabilmeleri hususunda, Türk Ticaret Kanunu'nun 334. ve 335. maddeleri gereğince Yönetim Kurulu'na izin verilmesi,

9.Dilek ve görüşler
    EK AÇIKLAMALAR:

YÖNETİM KURULU KARARI

Karar Tarihi: 21-10-2011
    Karar No : 2011-24

Şirket ana sözleşmesinin değişmesi amacıyla pay sahiplerinin ve imtiyazlı pay sahiplerinin olağanüstü genel kurul toplantılarına çağrılması
    1. Şirketimiz Yönetim Kurulu 27.09.2011 tarihindeki toplantısında Ana Sözleşmedeki Sermaye ile ilgili 6.madde, Yönetim Kurulu ve Süresi ile ilgili 7.Madde, Genel Kurul ile ilgili 10.Madde, Hisse Devri ile ilgili 12.Madde, Kar'ın Tespiti ve Dağıtımı ile ilgili 15.Madde'nin ekteki şekilde tadili için T.C. Başbakanlık Sermaye Piyasası Kurulu'nun B.02.6.SPK.0.13.00-110.03.02-1861 sayılı ve Gümrük ve Ticaret Bakanlığı İç Ticaret Genel Müdürlüğü'nün B.21.0.İTG.0.10.01.00/351.02-59367-161734-1981-1558 sayılı izinleri verilen değişikliğin 15.11.2011 Salı günü saat 14:00 ve 14.10 toplanacak A ve B Grubu İmtiyazlı Pay Sahipleri'nin onayına sunulmasına ardından Olağan Genel Kurul'un saat 14.30'da toplantıya çağrılmasına

2. Ekte yer alan gündemi görüşmek üzere, Şirket Olağanüstü Genel Kurulu'nun 15 Kasım 2011 Salı günü saat 14:00'da Şirket merkezi olan Büyükdere Caddesi No 245 USO Center Kat 17 Maslak Şişli İstanbul adresinde yapılmasına,

Karar verilmiştir.

ERİCOM TELEKOMÜNİKASYON VE ENERJİ TEKNOLOJİLERİ A.Ş
    15 KASIM 2011 TARİHİNDE YAPILACAK
    OLAĞANÜSTÜ GENEL KURUL DAVET

Şirketimiz Ana Sözleşmedeki Sermaye ile ilgili 6.madde, Yönetim Kurulu ve Süresi ile ilgili 7.Madde, Genel Kurul ile ilgili 10.Madde, Hisse Devri ile ilgili 12.Madde, Kar'ın Tespiti ve Dağıtımı ile ilgili 15.Madde'nin tadili ile ilgili olarak, Şirketimiz Olağanüstü Genel Kurul Toplantısı 15.11.2011 tarihinde Salı günü saat 14:00'de Büyükdere Caddesi No 245 USO Center Kat 17 Maslak Şişli İstanbul adresinde ekteki gündem maddelerini görüşmek üzere yapılacaktır.

Genel Kurul Toplantısına katılmak isteyen hissedarlarımızın kendilerini Merkezi Kayıt Kuruluşu A.Ş. (MKK) vasıtasıyla MKK düzenlemeleri çerçevesinde Genel Kurul Blokaj Listesi'ne kayıt ettirmeleri gerekmektedir.

İsimlerini Blokaj Listesine kayıt ettirmeyen hissedarlarımızın toplantıya katılmalarına, toplantıda söz ve oy haklarını kullanmalarına kanunen imkan bulunmamaktadır.

Genel Kurul'a bizzat iştirak edemeyecek olan hissedarlarımızın vekaletnamelerini, aşağıdaki örneğe uygun olarak düzenlemeleri ve 09.03.1994 tarih ve 21872 sayılı Resmi Gazete'de yayımlanan Sermaye Piyasası Kurulu'nun seri: IV No:8 Halka Açık Anonim Ortaklıklar Genel Kurullarında Vekaleten Oy Kullanılmasına ve Çağrı Yoluyla Vekalet veya Hisse Senedi Toplanmasına İlişkin Esaslar Tebliği Hükümleri çerçevesinde noterce onaylanmış vekaletnamelerini veya noterce onaylı imza sirküleri eklenmiş imzalarını taşıyan vekaletnamelerini Şirket merkezimize ibraz etmeleri gereklidir.
    Sayın Ortaklarımızın bilgilerine sunar ve teşriflerinizi rica ederiz.

Saygılarımızla,
    Ericom Telekomünikasyon ve Enerji Teknolojileri A.Ş.

Şirketimizin Esas Sözleşmesi'nin değiştirilecek maddesinin "eski" ve "yeni"şekli, ekte, www.kap.gov.tr ve www.ericom.com.tr sitelerinde bulunmaktadır.

ERİCOM TELEKOMÜNİKASYON VE ENERJİ TEKNOLOJİLERİ A.Ş.'NİN 15.11.2011 TARİHLİ A GRUBU İMTİYAZLI PAY SAHİPLERİ OLAĞANÜSTÜ GENEL KURULU TOPLANTISININ GÜNDEMİ

2.İmtiyazlı Pay Sahipleri Genel Kurul Toplantı Tutanağı'nın Başkanlık Divanı'nca imzalanması ve bununla yetinilmesi hususunda yetki verilmesi,

3. T.C. Başbakanlık Sermaye Piyasası Kurulu'nun B.02.6.SPK.0.13.00-110.03.02-1861 sayılı ve Gümrük ve Ticaret Bakanlığı İç Ticaret Genel Müdürlüğü'nün 21.0.İTG.0.10.01.00/351.02-59367-161734-1981-1558 sayılı izinleri ile Ana Sözleşme'nin Sermaye ile ilgili 6.madde, Yönetim Kurulu ve Süresi ile ilgili 7.Madde, Genel Kurul ile ilgili 10.Madde, Hisse Devri ile ilgili 12.Madde, Kar'ın Tespiti ve Dağıtımı ile ilgili 15.Madde'ye ilişkin tadillerin onaylanması,

4.Kapanış.

ERİCOM TELEKOMÜNİKASYON VE ENERJİ TEKNOLOJİLERİ A.Ş.'NİN 15.11.2011 TARİHLİ B GRUBU İMTİYAZLI PAY SAHİPLERİ OLAĞANÜSTÜ GENEL KURULU TOPLANTISININ GÜNDEMİ

2.İmtiyazlı Pay Sahipleri Genel Kurul Toplantı Tutanağı'nın Başkanlık Divanı'nca imzalanması ve bununla yetinilmesi hususunda yetki verilmesi,

3. T.C. Başbakanlık Sermaye Piyasası Kurulu'nun B.02.6.SPK.0.13.00-110.03.02-1861 sayılı ve Gümrük ve Ticaret Bakanlığı İç Ticaret Genel Müdürlüğü'nün 21.0.İTG.0.10.01.00/351.02-59367-161734-1981-1558 sayılı izinleri ile Ana Sözleşme'nin Sermaye ile ilgili 6.madde, Yönetim Kurulu ve Süresi ile ilgili 7.Madde, Genel Kurul ile ilgili 10.Madde, Hisse Devri ile ilgili 12.Madde, Kar'ın Tespiti ve Dağıtımı ile ilgili 15.Madde'ye ilişkin tadillerin onaylanması,

4.Kapanış.

ERİCOM TELEKOMÜNİKASYON VE ENERJİ TEKNOLOJİLERİ A.Ş.'NİN 15.11.2011 TARİHLİ OLAĞANÜSTÜ GENEL KURULU TOPLANTISININ GÜNDEMİ

2.Genel Kurul Toplantı Tutanağı'nın Hissedarlar adına Başkanlık Divanı tarafından imzalanması ve bununla yetinilmesi hususunda yetki verilmesi,

3. T.C. Başbakanlık Sermaye Piyasası Kurulu'nun B.02.6.SPK.0.13.00-110.03.02-1861 sayılı ve Gümrük ve Ticaret Bakanlığı İç Ticaret Genel Müdürlüğü'nün 21.0.İTG.0.10.01.00/351.02-59367-161734-1981-1558 sayılı izinleri ile Ana Sözleşme'nin Sermaye ile ilgili 6.madde, Yönetim Kurulu ve Süresi ile ilgili 7.Madde, Genel Kurul ile ilgili 10.Madde, Hisse Devri ile ilgili 12.Madde, Kar'ın Tespiti ve Dağıtımı ile ilgili 15.Madde'ye ilişkin tadillerin onaylanması,,

4. Yönetim Kuruluna ana sözleşmede belirlenen yeni haline uygun olarak üye seçimi yapılması

5.Denetçi sayısının belirlenmesi ve belirlenen denetçi sayısına göre seçim yapılması,

6. Denetim Kurulu Üyelerinin Seçimi

7. Yönetim Kurulu üyeleri ve Denetçilerin aylık brüt ücretlerinin belirlenmesi,

8.Yönetim Kurulu Üyelerine, Şirketin konusuna giren işleri, bizzat veya başkaları adına yapmaları ve bu nevi işleri yapan şirketlerde ortak olabilmeleri ve diğer işlemleri yapabilmeleri hususunda, Türk Ticaret Kanunu'nun 334. ve 335. maddeleri gereğince Yönetim Kurulu'na izin verilmesi,

9.Dilek ve görüşler

ERİCOM TELEKOMÜNİKASYON VE ENERJİ TEKNOLOJİLERİ A.Ş.
    15.11.2011 TARİHİNDE YAPILACAK OLAĞANÜSTÜ GENEL KURUL VEKALETNAME

ERİCOM TELEKOMÜNİKASYON VE ENERJİ TEKNOLOJİLERİ A.Ş.'nin 15.11.2011 tarihinde Salı günü, saat 14:00'da Büyükdere Caddesi No 245 USO Center Kat 17 Maslak Şişli İstanbul adresinde yapılacak Olağanüstü Genel Kurul Toplantısı' nda aşağıda belirttiğim görüşler doğrultusunda beni temsile, oy vermeye, teklifte bulunmaya ve gerekli belgeleri imzalamaya yetkili olmak üzere .............................................. ..................................... ..................... vekil tayin ediyorum.

A) TEMSİL YETKİSİNİN KAPSAMI
    a) Vekil tüm gündem maddeleri için kendi görüşü doğrultusunda oy kullanmaya yetkilidir.
    b) Vekil aşağıdaki talimatlar doğrultusunda gündem maddeleri için oy kullanmaya yetkilidir.
    Talimatlar: (özel talimatlar yazılır.)
    c) Vekil şirket yönetiminin önerileri doğrultusunda oy kullanmaya yetkilidir.
    d) Toplantıda ortaya çıkabilecek diğer konularda vekil aşağıdaki talimatlar doğrultusunda oy kullanmaya yetkilidir. (Talimat yoksa, vekil oyunu serbestçe kullanılır.)
    Talimatlar: (Özel talimatlar yazılır.)
    B) ORTAĞIN SAHİP OLDUĞU HİSSE SENEDİNİN
    Tertip ve serisi
    Numarası
    Adet-Nominal değeri
    ORTAĞIN ADI SOYADI veya ÜNVANI
    İMZASI
    ADRESİ
    NOT:
    1) (A) bölümünde, (a), (b) veya (c) olarak belirtilen şıklardan birisi seçilir. (b) ve (d) şıkkı için açıklama yapılır.
    2) Vekaletnameyi verenin, vekaletnamedeki imzasının noterden tasdik ettirilmesi veya noter onaylı imza beyanı eklenmesi gerekmektedir.

Yukarıdaki açıklamalarımızın, Sermaye Piyasası Kurulu'nun Seri: VIII, No:54 sayılı Tebliğinde yeralan esaslara uygun olduğunu, bu konuda/konularda tarafımıza ulaşan bilgileri tam olarak yansıttığını bilgilerin defter, kayıt ve belgelerimize uygun olduğunu, konuyla ilgili bilgileri tam ve doğru olarak elde etmek için gerekli tüm çabaları gösterdiğimizi ve yapılan bu açıklamalardan sorumlu olduğumuzu beyan ederiz.

http://kap.gov.tr/yay/Bildirim/Bildirim.aspx?id=172334

IMKB

(21/10/2011 - 17:38:03)

Esas ericom

bekledik bekledik yiyeceğiz ericoların meyvesini, türksel siparişleri bile sermayeye göre büyük karlılık vaadediyor, bir hateks misali 20 lerde inşallah benim gözüm...

Duhul
    Jul 2009
    İkamet
    KDZ.EREĞLİ
    Gönderi
    1,466

Esas

suan hafıf dengelemede.,ara duzeltmeye gırmeden devam etmek ıster gorunumde.,alt bant destegı 4.15.,bence rıskı gorup ara duzeltmeye gırmezse ısrar etmelı.Kapanış itibariyle yeşil olması da ayrı bir olumlu yönü..Yatırım tavsiyesi değildir.. (24.10.2011)

Esas

Erico ve Kront'un hareket saatleri hemen hemen aynı...
    11'45 den sonra ve ikiside tavan.
    işlem grafikleri de benzer,bütün bunların bir tesadüf olduğunu biri bana söylesin,ben de inanayım.(!)

Sayfa 3/542 İlkİlk 123451353103503 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •