Sayfa 554/654 İlkİlk ... 54454504544552553554555556564604 ... SonSon
Arama sonucu : 5227 madde; 4,425 - 4,432 arası.

Konu: VANGD - Vanet Gıda Sanayi İç ve Dış Ticaret A.Ş.

1. Esas

Bu arada ben fan değilim ama düşmanda değilim amacım yatırdıgım parayı geri almak gerisini alanlar düşünsün

Duhul
    Dec 2013
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    3,083

Esas

Vangd yı kimse size zorlama ile vermez.ister al ister alma,bir olay var ortada sahip bir kumpasa uğradı ve adalet yerini bulacak.vangd iş kolu ne yaptığına ortada,galip Öztürk ye ortada ister alırsın ister almazsın

3. Esas

Alıntı Originally Posted by EMRAHGAMZE Yazıyı Oku
    Sayın kartal75 anlıyorum magdursunuz inanın bende sizn gibi magdurum ama mevcuren bekliyorum. Sürekli olumsuz eleştiri yapmak sizi motive mi ediyor bilmiyorum ama maliyetimize gledikten sonra eminim sizde bizde kalmaaycagız burda bundan sonrasını alanlar düşünsün. Hisse haberleri paylaşalım sadece derim ben birbirimizle çekişmeye gerek var mı ?
    Arkadaşım sende haklısın,sürekli olumsuz yazıyorum kağıt hakkında bana bir tane olumlu yönünü söyle kağıdın bir daha olumsuz tek kelime yorum yazmayayım,ne oldu bugün 1.10 dan alanların eline vermediler mi kağıdı ? Bu kağıt yarın 90 kuruş olunca tekrar ne olacak; 1.10 dan alanlar 1 günde % 20 zarar yazmış olacak; uçacak kaçacak yazıp milletin almasına sebep olup vebal almak mı güzel yoksa canı yanmış magdur biri olarak milleti uyarmak mı sende biliyorsun çok büyük beklentisi olan arkadaşta biliyor kimse kimseyi kandırmasın bu kağıt galip öztürk denen kan emici şahsiyetin operasyon kağıdı senelerdir böyleydi bundan sonrada böyle olmaya devam edecek,kimse bana maval okuyup hikaye anlatmasın yine yazıyorum ve hep yazacağım hepimiz bu kağıdın ne oldugunu biliyoruz bu şirketin içi bomboş tamemen ky dolandırmak amacıyla borsada işlem gördürülen bir kağıt oldugunu biliyoruz,kısa zamanda kolay yoldan çok kazanamk için girdik kimse inkar etmesin ama öyle olmuyor işte bu adamlar kendilerinden başka kimseye zırnık koklatmıyor kaç senedir bekiyorsun ? kaç sene daha bekleyeceksin ? belki dişinden tırnağından arttırdığın paraydı buraya yatırdıgın,sen kazandın maliyetini kurtardın çıktın diyelim başkaları gelecek onlarıda soyacaklar bu kağıdın misyonu bu hiçbir zamanda değişmeyecek

4. Esas

Birde şu sayın Galip Öztürk ün mağdur edilmiş olması ve kumpasa uğramış olması edebiyatı var ben buna çok gülüyorum hatta buna kargalar bile gülüyor,burda kumpasa ugramış magdur edilmiş soyulmuş birileri varsa oda vangıdazede ky lardır,yapmayın Allah aşkına biz bu kagıdın 7.80 den 2 hafta içinde 0.90 kuruşa inişini izlemiş kişileriz üstüste kaç tane taban yaptı ben saymayı unutmuştum o zaman,bir kere seans durdurma oldumu o şelale düşüşünde kimi kime şikayet edelim ?

Duhul
    Dec 2013
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    3,083

Esas

Sadece izleyin al sat demek yasak ytd

Duhul
    Dec 2013
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    3,083

Esas

Biz daha başlamadık galip bey vangd daha özel düşünecek izleyin görün al sat demek yasak ytd

Duhul
    Dec 2013
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    3,083

Esas

Hayvancılıkta hibeler çok 500 baş gebe düve 500 baş damızlık düve satışı %50 hibe herşey var içinde

Duhul
    Dec 2013
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    3,083

Esas

Sıkıntı yok .yola devam

Sayfa 554/654 İlkİlk ... 54454504544552553554555556564604 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız