Sayfa 4/5 İlkİlk ... 2345 SonSon
Arama sonucu : 37 madde; 25 - 32 arası.

Konu: Cep telefonu ile AL SAT yapma

1. Esas

arkadaşlar merhaba,

konu ile biraz alakasız olacak ama affınıza sığınarak bir konuda yardımınızı isityorum. online olarak anlık internetten dolat tl euro dolar altın ons/tl fiyatlarını takip edeceğim bir site var mı?

saygılarımla

Esas

Alıntı Originally Posted by piyasafatihi Yazıyı Oku
    arkadaşlar merhaba,

konu ile biraz alakasız olacak ama affınıza sığınarak bir konuda yardımınızı isityorum. online olarak anlık internetten dolat tl euro dolar altın ons/tl fiyatlarını takip edeceğim bir site var mı?

saygılarımla
    Ben foreks mobile kullaniyorum iphone uzerinden. Evdeki matriks gold ile karsilastirdim, gecikmesiz datalar geliyor.

Syg,

3. Esas

Alıntı Originally Posted by dudu Yazıyı Oku
    Ben foreks mobile kullaniyorum iphone uzerinden. Evdeki matriks gold ile karsilastirdim, gecikmesiz datalar geliyor.

Syg,
    yardımız için çok teşekkür ederim.
    saygılarımla

Duhul
    Mar 2004
    İkamet
    istanbul-küçükyalı..FENERBAHÇE CUMHURİYETİ.
    Gönderi
    8,088

Esas

evinde matriks ya da forex derinlikli izleyebilen varsa ..telefonu da android alt yapılı telefonu olan varsa..teamviewer adlı programı telefona ve pc ye indirip... evdeki pc ye bağlanıp hem derinlikli izleyip hem de al sat yapabilirsiniz ..bağlantınız anlık kopsa dahi yeniden şifre girip eve bağlanıp izlemeniz mümkün...

Duhul
    Jan 2010
    İkamet
    Bursa
    Gönderi
    3,903

Esas

Arkadaslar, iphone4 ile teknik analiz yapabildiginiz uygulama veya site varmi?
    Malup iphone java ve flash ozurlu

6. Esas

Alıntı Originally Posted by SENOL Yazıyı Oku
    evinde matriks ya da forex derinlikli izleyebilen varsa ..telefonu da android alt yapılı telefonu olan varsa..teamviewer adlı programı telefona ve pc ye indirip... evdeki pc ye bağlanıp hem derinlikli izleyip hem de al sat yapabilirsiniz ..bağlantınız anlık kopsa dahi yeniden şifre girip eve bağlanıp izlemeniz mümkün...
    teşekkür ederim

Duhul
    Aug 2011
    İkamet
    Mudanya
    Gönderi
    7,513

Esas

Alıntı Originally Posted by casa Yazıyı Oku
    Arkadaslar, iphone4 ile teknik analiz yapabildiginiz uygulama veya site varmi?
    Malup iphone java ve flash ozurlu
    Bu sorunun cevabını bende merak ediyorum. Metatrader4 programı var ama nasıl kullanıyor bir türlü çözemedim. Bilen biri var mı bunu?
    Forum kurallarını okumak için tıklayınız!
    Not: Forumumuzda dini, siyasi ve futbol taraftarlığı içeren yazılar kabul edilmiyor!

Esas

http://image.teb.com.tr/pratikborsa_...sa_050712.html

TEB de sonunda el etmis bu ise. kullandikca yorumlarimi paylasirim.

Sayfa 4/5 İlkİlk ... 2345 SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •