Sayfa 1/5 123 ... SonSon
Arama sonucu : 37 madde; 1 - 8 arası.

Konu: Cep telefonu ile AL SAT yapma

Duhul
    May 2006
    İkamet
    İZMİR
    Gönderi
    3,481

Esas Cep telefonu ile AL SAT yapma

konuyu yanlış yerm açtım özür diliyorum

cep telefonu ile al sat yapmak için negerekli bilen varmı illede iphonemi olması lazım

Esas

ben işcepten yapıyorum tavsiye ederim iphone gerekmiyor ya da en azından ben kullanmıyorum

Esas !!!

arkadaşım, belek07 arkadaşın da dediği gibi işbankasından yani işcep uygulamasından al sat yapabilirsin...ıphone tarzı telefonlara gerek yok....

ayrıca ben bir garanti bankası çalışanı olarak garanti bankası cep tel üzerinden al sat yapıyorum.kaldıki bunun içide iphone falan gerekli değil...bildiğimiz biz nokia telefonla wap.garanti.com.tr adresinden hesabın üzerinden al sat yapabilirsin...daha bir sürü işlemi buradan yapabilirsin.kaldıki bağlantı ücretide yok.eft havale yaparsan onlar içinde ücret yok....

GARANTİ bankasında çalıştığım için biliyorum

Duhul
    May 2006
    İkamet
    İZMİR
    Gönderi
    3,481

Esas

OYAK ve yapıkredi bankasında hesabımı var abimin

Esas

adamın imanını gevretiyor...bahsettiğiniz nokıa hesabı uzerinden al sat yapmak..iyi bir uygulama değil..ıphone da 30 snde wap garanti de 3 dak...tabi o anda hisse ucmus oluyor birde yapın bakalım sabah 10:00-03 dakikakları arası garantiden işlem görelim..
     Alıntı Originally Posted by mumin053 Yazıyı Oku
    arkadaşım, belek07 arkadaşın da dediği gibi işbankasından yani işcep uygulamasından al sat yapabilirsin...ıphone tarzı telefonlara gerek yok....

ayrıca ben bir garanti bankası çalışanı olarak garanti bankası cep tel üzerinden al sat yapıyorum.kaldıki bunun içide iphone falan gerekli değil...bildiğimiz biz nokia telefonla wap.garanti.com.tr adresinden hesabın üzerinden al sat yapabilirsin...daha bir sürü işlemi buradan yapabilirsin.kaldıki bağlantı ücretide yok.eft havale yaparsan onlar içinde ücret yok....

GARANTİ bankasında çalıştığım için biliyorum

Esas

Alıntı Originally Posted by vitamin Yazıyı Oku
    konuyu yanlış yerm açtım özür diliyorum

cep telefonu ile al sat yapmak için negerekli bilen varmı illede iphonemi olması lazım
    gedik I phone uygulaması sayesinde saniye içerisinde işlemlerimi yapabiliyorum. ayrıca satış yaparken portfööyüme tıklayıp ordan hisseyi seçmekte hissede hızlı hareketler olduğunda işime yarıyor. kendi sayfamı oluşturup ordan 10 kadar hisseyi takip ediyorum ve aynı ekrandan alım satım yapmak mümkün garanti e-trader ın I phone versiyonu gibi düşünebilirsiniz.

Duhul
    May 2006
    İkamet
    İZMİR
    Gönderi
    3,481

Esas

java tabanlı telefon olur ozaman anladığım kadarıyla

Duhul
    Jul 2009
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    2,051

Esas

garanti e-trader kullanıyorum fakat hiç biri işbankası trade-master ekranı kadar çekici değil...

onun renkleri vs daha güzeldi...

garantininki çok basit geliyor.

öteki direkt matriks.. garantininki ise matriks temelli kendi arayüzü...

hesaba girdikten sonra bazen kendi kendine çıkmış oluyor. o zaman çok uğraştırıyor hesaba girip al-sat yapmak...

dipnot: derinlikli iphone e-trader kullanıyorum

Sayfa 1/5 123 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •