Sayfa 1001/1014 İlkİlk ... 50190195199199910001001100210031011 ... SonSon
Arama sonucu : 8110 madde; 8,001 - 8,008 arası.

Konu: ADESE - Adese Alışveriş Merkezleri Ticaret A.Ş.

Esas

Spk sizi nasıl kaale alır göstereceğiz....!

2. Esas

Alıntı Originally Posted by kabaoguzlu Yazıyı Oku
    Gecen bende soyledim,ama kimi kime sikayet edecegiz diyorlar!!!
    Sen twitterda bir dalga yarat bakim ne oluyor..!!!
    Namazli abdestlilerin soygunu diye yaz bakalim sana ne destekler cikar..

hisse.net uygulaması ile gönderilmiştir.
    Kardeş ben Adese kazığı yedim ve daha ağırı İhlas Finans tan çift kazık yedim. İnternette neler yazmadık neler. Goguldan bakabilirsin. Ağladık, sızladık, ana avrad küfür etik. İhlas sırtını sağlam kayaya dayamışki, en yetkililer bizi kıçlarından dinlediler. Sonunda paraları yatırırken banamı sordunuz diyen en ennn en yetkili kişi bunu deyince, ben şahsım adına bu ülkede yasalar güçlüleri, soyguncuları, vurguncuları korumak için varlar. Düşüncesi oluştu. Onun için kimi, kime şikayet edelim dedim. İhlas Finansta paralarım gitiği için biliyorum. Futbol takımı tutar gibi, parti tutuğumuz mudetçe hiç bir şeyde muvafak olamayız. Filler tepişir altında ezilen hep biz oluruz.

3. Esas

Günlük alan - satan paylasabilecek varmı arkadaşlar.

4. Esas

Alıntı Originally Posted by Khimisset Yazıyı Oku
    Kardeş ben Adese kazığı yedim ve daha ağırı İhlas Finans tan çift kazık yedim. İnternette neler yazmadık neler. Goguldan bakabilirsin. Ağladık, sızladık, ana avrad küfür etik. İhlas sırtını sağlam kayaya dayamışki, en yetkililer bizi kıçlarından dinlediler. Sonunda paraları yatırırken banamı sordunuz diyen en ennn en yetkili kişi bunu deyince, ben şahsım adına bu ülkede yasalar güçlüleri, soyguncuları, vurguncuları korumak için varlar. Düşüncesi oluştu. Onun için kimi, kime şikayet edelim dedim. İhlas Finansta paralarım gitiği için biliyorum. Futbol takımı tutar gibi, parti tutuğumuz mudetçe hiç bir şeyde muvafak olamayız. Filler tepişir altında ezilen hep biz oluruz.
    Hocam seni ben cok iyi anliyorum.Benim elimde hisse yok.Bedelsiz haberi oldu,arkadasima dedim hatta Adese bedelsiz veriyor takip edelim dedim.Hisse takipde iken birden dusmeye basladi.O gun aksam ortak satisi var haberi dustu dedik ortak satisi bitsin girelim kendini toplar diye.Ama hisse satislari inceledigimde elimde varmis kadar sinir oldum.Hisse de resmen soygun oldugu belli oldu.Twitter da kac defa bende yazdim Adese de soygun var diye.Ama nedense bi kisinin bile destegi olmadi!!
    Butun olursan sesin gur cikar...#adesedesoygunvar @spkgovtr ek olarak CB,BB,Mehmet Simsek'i ekleyin..bu sekilde hashtag acip ne kadar destek olursa o kadar ses getirir..Herkesi ekleyin RT isteyin..
    illaki bi yerden ses cikacaktir..
    Nacizane dusuncem bu..

Esas

Spk ya sikayet ettik zamannda nasl kaideye almiyor diyorsunuz adamlarin faaliyetlerini elinden aldi hisse 50 kurustan 90 kurusa geldi

6. Esas

Halk yatirim yine 2196000 lot satmis!!!!

B

Esas

Alıntı Originally Posted by voya Yazıyı Oku
    Hissede olnlar borsa=sabır grubuna gelsin orda hakan esen yöneticimiz onderliginde hakkımizi arayacagız
    Bu formda mmı hocam ben bulamadım

Esas

Peki iş yatırımda kim alıyor

Sayfa 1001/1014 İlkİlk ... 50190195199199910001001100210031011 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •