Sayfa 1003/1014 İlkİlk ... 3503903953993100110021003100410051013 ... SonSon
Arama sonucu : 8110 madde; 8,017 - 8,024 arası.

Konu: ADESE - Adese Alışveriş Merkezleri Ticaret A.Ş.

Esas

Alıntı Originally Posted by GOLDENGATE Yazıyı Oku
    çok teşekkürler. halk yatırım'ın satışı ile ilgili yorumunuz var mı?

Esas

Alıntı Originally Posted by damirk Yazıyı Oku
    çok teşekkürler. halk yatırım'ın satışı ile ilgili yorumunuz var mı?
    arkadaşım böyle bir zamanda yorum yapmak cesaret ister bendede o cesaret yok.
    ama ancak şu kadarını diyebilirim inşaallah seha falan değildir.

Esas

Alıntı Originally Posted by GOLDENGATE Yazıyı Oku
    arkadaşım böyle bir zamanda yorum yapmak cesaret ister bendede o cesaret yok.
    ama ancak şu kadarını diyebilirim inşaallah seha falan değildir.
    hisse ne olurla ilgili yorum istemedim hocam. kağıtta yeniyim, şu ana dek satış yapan selva değil miydi, halk yatırımı kullanıyordu sanırım, selva'nın bitti satışları, peki bugün halk'tan 2milyonu kim sattı? anlamadığım bu. eğer seha olsa daha önceden satış yapacağına dair bilgi vermek zorunda değil mi?

Esas

selva sattı şirket kartında halen görünüyor fakat bir kaç güne kadar değişir.

başka big planlama seha yapı ve ittifak var onlardan birisi olabilir.
    piyasada öyle toplu satım yapacak başka yatırımcı olduğunu sanmıyorum.
    yarın veya pazartesi kokusu çıkar.

5. Esas

satan bu selvanın satışını karşılayanlar olabilirmi eğer öyleyse karşılanıyo süsü verip sattımı şimdi y.vş.k

6. Esas

Alıntı Originally Posted by c.capana Yazıyı Oku
    Baktım şu an borsaya kote ettirilenler dahil 35 milyon hisse var.Hepsi dolaşıma girerse halka açıklık oranı % 27,7 'ye gelir.Selva hariç ayrıca kimler kote ettirmiş bilmiyorum.
    Borsaya kote ettirilmiş fakat dolaşımda olmayan 5.900.000 adet vardı.Selva'nınkiler haricinde onlar olabilir diyorum.Ama o zamanda satış bildirimini yapmaları gerekirdi.

7. Esas

Önceden kote ettirildiği için satmadan önce bildirim zorunluluğu yok.Sattıktan sonra var.

8. Esas

Alıntı Originally Posted by c.capana Yazıyı Oku
    Önceden kote ettirildiği için satmadan önce bildirim zorunluluğu yok.Sattıktan sonra var.
    bugün kapa gelen haber yok ortak satışı değil o zaman selvanınkileri alıp boşalttımı şimdi

Sayfa 1003/1014 İlkİlk ... 3503903953993100110021003100410051013 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •