Sayfa 1004/1014 İlkİlk ... 450490495499410021003100410051006 ... SonSon
Arama sonucu : 8110 madde; 8,025 - 8,032 arası.

Konu: ADESE - Adese Alışveriş Merkezleri Ticaret A.Ş.

1. Esas

nederler kumarhaneler her zaman kasa kazanır tam kumarhane dolandırıcı yatağı olmuş borsa yatımcısını koruyamıyor daha spk sonra büyük ülkeyiz yazık

Esas

bunlar ve bunlar gibi müslüman görünen yahudiler var.
    2000 li yıllarda bunlar konyada kulesitenin yanında toptancılar çarşısı var orada bir depo alırlar veya kiralarlar
    içine toz şeker koyarlar.
    ve sıkışan bankadan kıredi alamayan zor durumda kalan kişilere vadeli şeker satarlar örneğin 100 tl olan şekeri 3 ay vadeli
    senet veya çekle 150 tlye satarlar.
    ve alan kişi şekeri oradan götürmez aynı kişiye peşin 80 tlye satar gider.
    bizim bu hacıabiler veya kendini hacı sananlar allahı kandırdıklarını sanarlar.
    çünki tefecilik yapmıyorlar faizle iş yapmıyorlar şeker ticareti yapıyorlar))

sanırım şimdide hisse ticareti yapıyorlar.

Esas

bunlar bana hacamat abiyi hatırlatıyor.

https://www.youtube.com/watch?v=Za8DHaD5wtk

4. Esas

Hissede resmen soygun var. Murat kıvrak 5 küsürden hisse sattığı gün iki yüz milyonluk hacim yapmıştı ben o hacme aldanarak adeseden ilk kazığı yemiştim. Aylarca bekleyip zararına satmıştım. Gördüm ki aynı tezgah tekrar işliyor. Dün işlem hacmine bakarak buralar dip diye düşündüm 2 altına inmez diyordum. Alt kademeler çok dolu olduğu halde bastılar. Geçen cuma son andaki yükseliş kağıda ky çekmek için yemdi bunuda başardılar. Borsa sabır işi olduğu gibi tecrübe işidir. Para kaybetmeden tecrübe kazanılmıyor. Bist 30-50 dışına çıkmamak lazım. Koç grubu şirketlerini tavsiye ederim.

5. Esas

Alıntı Originally Posted by erme15 Yazıyı Oku
    bugün kapa gelen haber yok ortak satışı değil o zaman selvanınkileri alıp boşalttımı şimdi
    Şimdi Borsa istanbul kotasyon yönetmeliğini okudum.Kote ettirilmiş hisse senetlerinin KAP'a bildirim zorunluluğunu bahsetmiş, ama şu zamana kadar diye bir ibare göremedim.

6. Esas

Alıntı Originally Posted by voya Yazıyı Oku
    Adese hissesı olanlar facede borsa=sabır grubuna gelsın hakan hocamız bızı yonlendırecek
    Kardeş çıkmıyor grup

hisse.net uygulaması ile gönderilmiştir.

7. Esas

teşekkürler

Duhul
    Jan 2011
    İkamet
    almanya
    Gönderi
    1,126

Esas

Burada kinse kimsenin zararini karsilamiyor o kadar lafazanlik yapanlar varki oturun bekleyin durmadan lafazanlik yapmak ise yaramiyor son 1 aydir burada yazilanlardan bana su artisi oldu diyen bir kisi varsa ciksin soylesin yok facede grub varmis yok bimwrmis yok cimermis biri kalkmis 150 bin dosedim bilmem ne iyi hayirli olsun burada millet parasini kaybetmis kurtarma derdinde 3-5 lavuk geliyor yok surdan doner burdan doner vs. Son sozumde elinde hisse olmayipta burada laf yapanlara aglayacaksaniz oynamayin kimse zararina satmasin nasil olsa keser sap misali olur birgun

Sayfa 1004/1014 İlkİlk ... 450490495499410021003100410051006 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •