Sayfa 1013/1014 İlkİlk ... 1351391396310031011101210131014 SonSon
Arama sonucu : 8110 madde; 8,097 - 8,104 arası.

Konu: ADESE - Adese Alışveriş Merkezleri Ticaret A.Ş.

Esas

SERMAYE PİYASASI KURUMU BAŞKANLIGINA
    Borsada islem yapan bireysel yatirimciyim portfoyumde bulunan adese hissesi son donemlerde şirket sahipleri ittifak holding ve istiraklerinin oyunlariyla küçük yatırimciyı sömürmektedir bunları hic gormuyor musunuz? Şirketin pd dd 0.5 lerde fiyat /kazanc 4 lerde bu kadar ucuz olmasına ragmen sirketin halka açılma niyetleri resmen kücuk yatırimciyi zarara ugratmaktan baska degildir... satılacak denildi ve kendileri önculugunde hisse 10 tllere çıkarıldı. Hepsi oyundu ne olacak bizim halimiz.. hisse elimizdeki degerden %60oraninda dusmus ve zararimizin çıkması icin %120 yukselmesi demek... bu tur sirketleri halka neden acarsiniz. Halka actiysaniz da boyle karaktersiz sirket sahiplerinin yaptıklarına göz yumamazsınız... sizlerden son donemde adese hissesinde islem yapanların arastırılmasını hisseyi bu fiyattan satan istirakleri selva gıda ve seha yapıya inceleme baslatmaniz talebinde bulunmaktayım... nerde benim haklarım sizler kücük yatırımciyi koruma amacınız nerdee... hissedar olarak sirket yonetiminin bu fiyatlardan hisse satmasının olagan oldugunu düsunmuyorum gerekli incelemeleri yapıp her kimse bizi bu kadar zarara ugratanların arastırılmasıni istiyorum..

2. Esas

bu spk bu işten para yemiyor mu sanıyorsunuz ? Birlikt anlaşıp sömürüyor milleti şerefsizler.

Hep aynı olay. Hiç bir zaman hırsız, hırsızı hırsızlıkla suçlamaz bu memlekette eee malum birileri hırsız olunca herşey mubah bu memlekette

Esas

Spk fax
    Faks: +90 (312) 292 90 00
    Altına adres telefon imza atın

Esas

Alıntı Originally Posted by The_Economİst Yazıyı Oku
    Dün babam benden habersiz 2 liradan 10 bin almış :S 1,83 dan bi 10 bin daha mecbur . Bi tepki de mi yapmaz namussuz şeref yoksunlarının kağıdı
    Satış bitmeden tepki zor dostum 3-5 kademe yukarı çekip 10-15 kademe salma taktiği devam ediyor.15 kademe sal 5 kademe çık sonra 15 daha sal dönüyor izlenimi ver zıplayanlara mal dağıt yine aynı şekilde devam muhtemelen 1.80 altı gider bugün YTD

Esas

dün 1,97 den çıktım, şimdi 1,85-1,86 bir gün öncesi aranır oldu. kanaatimce hissede kalan arkadaşlar sonunu bilmedikleri maceraya katılıyor.

Esas

Dönüyor çok düştü yada dibini buldu diye zıplayanların daha çok canı yanar dibi yok bunun adamlar direkt psikolojiye oynuyor ve tam avcı olmuşlar YTD

Esas

Arkadaşlar, önümüzü görmek için SEHA'nın satışa ne kadar kote ettidiği ve ne kadar kaldığını bilmemiz gerekiyor. Aynı şekilde ITTFH ne yaptı buna da bakmamız lazmmmmm

8. Esas

Öyle yada böyle bir şekilde çıkıcak.herkesin morali bozuk kimse satmak istemiyor.zarar tavan yapmış durumda.bu inişin bir çıkışı olmalı.ytd

Sayfa 1013/1014 İlkİlk ... 1351391396310031011101210131014 SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •