Sayfa 11/12 İlkİlk ... 9101112 SonSon
Arama sonucu : 93 madde; 81 - 88 arası.

Konu: Finans Portföy Gümüş Borsa Yatırım Fonu

Duhul
    Feb 2004
    İkamet
    TARSUS
    Gönderi
    2,855

Esas

Duman oldu kayip % 4

2. Esas

8,76'dan bir miktar alım yaptım. Düşmeye devam ederse 8,10 civarı tekrar gireceğim. Yukarı içinse satış hedefim 9.90, 10'a yakın fiyatlar.
    Aslında şuan 8.5'in altından 8'e yakın fiyatlardan almam lazımdı ama dolar/TL kurunun azizliği.

Duhul
    Feb 2004
    İkamet
    TARSUS
    Gönderi
    2,855

Esas

10 TL bekliyorum

Esas

Sayın enigma 10tl gördü.Bundan sonra ne dersiniz?

hisse.net uygulaması ile gönderilmiştir.

Duhul
    Feb 2004
    İkamet
    TARSUS
    Gönderi
    2,855

Esas

Biraz gevseyebilir...sonrada 10 tl yi gececek bence

Esas

Maalesef yanlış tercihte bulunmuşum.Keşke altın fon seçseydim.Halbuki stagflasyon endişesiyle değerli metallerin hepsi prim yapar diye tahmin etmiştim,ancak altın diğerlerinden ayrıştı.İnşallah farkı kapatır

Esas

Bugün kendi sitesinde net aktif değer bir ara 9.14 lere geldi bende 9.18 lere emir yazdım fakat gmstrf 9.27 nin altına düşmedi..net aktif değeri neden borsada yansıtmıyor onu anlamadım..

8. Esas

Alıntı Originally Posted by katırcı_bedri Yazıyı Oku
    Bugün kendi sitesinde net aktif değer bir ara 9.14 lere geldi bende 9.18 lere emir yazdım fakat gmstrf 9.27 nin altına düşmedi..net aktif değeri neden borsada yansıtmıyor onu anlamadım..
    Vallahi ben de anlayamıyorum. Bnktr, FBIST ve Gmstr'yi uzun süredir takip ediyorum, sık sık işlem de yaptım yakın zamana kadar. NAD ile fiyat arasında hiç bu kadar makas olmazdı. 3 gündür NAD'in üzerine alım emiri giriyorum, fiyat düştükçe de aradaki fark daha da açılıyor ama enteresan şekilde işlem gerçekleşmiyor. Biraz fark olurdu ama hiç bu kadar açılmazdı.

hisse.net uygulaması ile gönderilmiştir.

Sayfa 11/12 İlkİlk ... 9101112 SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •