Sayfa 495/995 İlkİlk ... 395445485493494495496497505545595 ... SonSon
Arama sonucu : 7958 madde; 3,953 - 3,960 arası.

Konu: KNFRT Konfrut Gıda

Esas

son bir iki ayda euroda inanılmaz çıkışlar söz konusu oldu...2,53 lerden ta 2,76 lara kadar çıktı...bu çıkış konfurta bilançoyu iyicene merak etmemize neden oluyor....

2. Esas

Alıntı Originally Posted by keko283 Yazıyı Oku
    fenişte 2010 yıllarında topiklerden tanıdığım bir dostumda 300 bine yakın feniş hissesi vardı...belki de onu batırmak için fenişi de batırdılar...inatla ondan o hisseleri almak istediler oda bir türlü vermiyordu...en son ne oldu onu bilmiyorum...herşeyin başı bence de insan olmaktır....hem kendi hem de yatırımcısına kazandıran patronlara ne mutlu...ama yatırımcıyı ezan patronlar bu dünyada da öbür dünyada da halleri yaman olacak....ilahi adalete inanan herkesin bunu bilmesi gerekiyor...yapılanlar onların yanına kar kalmayacaktır ve muhakak ondan olmazsa ailesinden çıkacaktır...kimsenin ky ların ahını almaya hakkı yok...
    Hepsi iyi güzel de ailesinin suçu ne?

Esas

Alıntı Originally Posted by Yitik şehir Yazıyı Oku
    Hepsi iyi güzel de ailesinin suçu ne?
    dostum tabiki bizim istediğimiz kimsenin acı çekmemesi ama birileri bazı garibanların ahını alıyorsa yüce ALLAH da bir şekilde onlardan öc alır...bazen onlardan bazen de ibret alması için yakın çevresinden...bu ilahi adalettir dostum...bu yüce yaratıcının uygun gördüğü bir şeydir biz buna karışamayız....ama özel hayatımda buna benzer çok şey gördüm...

bu arada yitik şehir dostum çok değer verdiğim eski bir dostumdur...kendisini burada gördüğüme çok sevindim..ona başarılar diliyorum...=)

4. Esas

dostum tabiki bizim istediğimiz kimsenin acı çekmemesi ama birileri bazı garibanların ahını alıyorsa yüce ALLAH da bir şekilde onlardan öc alır...bazen onlardan bazen de ibret alması için yakın çevresinden...bu ilahi adalettir dostum...bu yüce yaratıcının uygun gördüğü bir şeydir biz buna karışamayız....ama özel hayatımda buna benzer çok şey gördüm...

bu arada yitik şehir dostum çok değer verdiğim eski bir dostumdur...kendisini burada gördüğüme çok sevindim..ona başarılar diliyorum...=)
    teşekkür ederim keko. aynı dilekleri ben de senin için diliyorum.

amacım din ve inanç alanında bir tartışma açmak değildi, sadece sana biraz takılayım demiştim. malum, hisselerde pek gülemiyoruz, bari hislerde biraz gülelim.

Ancak şunu da eklemeden geçemeyeceğim: bir kişinin suç ve günahlarından dolayı ailesinin ceza çekeceği inancı bence dinî değil, ananevî bir inanç olsa gerek. Eski inanışların günümüze kadar gelen kalıntıları olabilir. Tıpkı ağaca kağıt, bez bağlanması gibi...

Saygılar ve sevgiler...

5. Esas

Agalar grafik ne durumda atinda bir bakalum hisse gayet guzek durdu bugun nedersiniz

Sent from my HTC EVO 3D X515m using hisse.net mobile app

Esas

fenişte 2010 yıllarında topiklerden tanıdığım bir dostumda 300 bine yakın feniş hissesi vardı...belki de onu batırmak için fenişi de batırdılar...inatla ondan o hisseleri almak istediler oda bir türlü vermiyordu...en son ne oldu onu bilmiyorum...herşeyin başı bence de insan olmaktır....hem kendi hem de yatırımcısına kazandıran patronlara ne mutlu...ama yatırımcıyı ezan patronlar bu dünyada da öbür dünyada da halleri yaman olacak....ilahi adalete inanan herkesin bunu bilmesi gerekiyor...yapılanlar onların yanına kar kalmayacaktır ve muhakak ondan olmazsa ailesinden çıkacaktır...kimsenin ky ların ahını almaya hakkı yok...
    öbür dünyaya kalsa bana neki..bu dünyada gözlerimizin önünde de çeksin ne çekecekse..ama ailesi..işde ona karşıyım..ne çekecekse bunu bizlere bilerek yapanlar kendileri çeksin..günahı olmayan insanların ne suçu var..bunu dileyerek patrondan ne farkımız kalır.

Esas

Alıntı Originally Posted by turquaz Yazıyı Oku
    öbür dünyaya kalsa bana neki..bu dünyada gözlerimizin önünde de çeksin ne çekecekse..ama ailesi..işde ona karşıyım..ne çekecekse bunu bizlere bilerek yapanlar kendileri çeksin..günahı olmayan insanların ne suçu var..bunu dileyerek patrondan ne farkımız kalır.

dostum bunu ben dilemiyorum ama ne yazık ki öyle oluyor....bunu ben böyle istediğim için söylemedim dostlar öyle olduğu için söyledim..yokda ben bu güne kadar batan bir hissede olmadım ve borsada kimseye de bedua etmedim...suç var ise bizdedir ve bizim seçtiğim hisselerdedir...eğer aldığım hisse yüzünden zarar yazmış isem hiç bir zaman speklere kızmadım ...onların tuzaklarına düştüğüm için kendi kendime özeleştiride bulundum...buda bizim tecrübelerimizi artırdı.....

Sayfa 495/995 İlkİlk ... 395445485493494495496497505545595 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •