Sayfa 2/8 İlkİlk 1234 ... SonSon
Arama sonucu : 61 madde; 9 - 16 arası.

Konu: SAPAZ Sabah Pazarlama

Duhul
    Mar 2006
    İkamet
    İsRANTbul / 34,5
    Gönderi
    16,810

Esas

yakında elime bir miktar para geçecek sizlerden birinden sabah gazetesi hissesi alabilirim ben almayı düşünüyorsam sizde korkmayın mecbur açılacak ve tabiki serbest marjla açılacak kristal kolayı hatırlarmısınız bilmiyorum ama 10 misli prim yapmıştı kısa vadede ..........................saygılar

Esas

merhaba bende sapaz mağduruyum yaşar bank a el koyduklarında neden şirketlerinede el koymadılar merak adiyorun ayrıca borsada bir sürü borçlu hatta sermayesini bitirmiş şirketler var sapazda çalışıyor tek borçlu senet sapaz ve sabahmı kardeşim

3. Esas

A-Tel in %50 hissesini turkcel yapıkırediden 150 milyon dolara satın alıyor

Esas

arkadaşım kafamı buluyorsun anlamadım ama 3,85 ten kapamıştı bir bildiğin varsa söylede bizde bilelim tahtası açılır demekle olmuyor.insanları boş yere umutlandırmanın gereği yok.benim duyduğum cinerin eski hisse sahiplerinin hisselerini geçersiz sayıp tekrardan yeni hisseleri arz etmek niyetinde olduğu bunuda sanırım bir mecmuada okumuştum ne derecede doğru bilemiyorum fakat spk bunu kabul ederse yazıklar olsun inşallah allah bizimde yüzümüze güler herkeze bol şans

Esas

merhaba arkadaşlar

MEDYA HOLDİNG ile bilgisi olan varmı

Esas

medya ile bilgi verebilecek olan varmı

Sayfa 2/8 İlkİlk 1234 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •