Sayfa 3/8 İlkİlk 12345 ... SonSon
Arama sonucu : 61 madde; 17 - 24 arası.

Konu: SAPAZ Sabah Pazarlama

1. Esas

yeni gelişen olaylar sabah pazarlamayı nasıl etkileyecek bilen varmı

Esas

Merkez Yayın halka arzını erteledi
    Bir süredir reklam kampanyalarıyla halka arza hazırlanan Merkez Yayın Holding, SPK'ya yaptığı halka arz başvurusunu önceki gün geri çekti. Bu halka arz beklentisi Ciner grubu hisselerini bir süredir olumlu etkiliyordu.

Merkez Yayın Holding halka açılmayı erteledi. Yaklaşık 1.2 milyar dolarlık
    hissesini halka arz etmek için Sermaye Piyasası Kurulu'na (SPK) başvuran Merkez
    Yayın Holding, halka arz başvurusunu önceki gün geri çekti.

Çukurova Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Emin Karamehmet, geçtiğimiz
    günlerde SPK'ya yaptığı başvuruda, Merkez Yayın bünyesindeki Satel'in yüzde 50
    ortağı olmalarına rağmen, kendilerinden habersiz Satel'e bağlı atv'nin
    satılmasını mahkemeye götürdüklerini, Sabah Yayıncılık AŞ'nin de hâkim ortağı
    durumunda olduklarını bildirmişti.

İMKB açıklaması etkiledi

Karamehmet, Sabah'ın isim hakkının süresiz kullanımının Sabah Yayıncılık AŞ'ye
    ait olduğunu, Sabah isminin ikinci kez Merkez Grubu adı altında halka
    açılmasının hem kendilerini hem de binlerce yatırımcıyı mağdur edeceğini ve
    dolayısıyla bu konuda süren davaların da dikkate alınması gerektiğini iletmişti.

Konuyla ilgili haberlerin ardından SPK'ya bir yazı gönderen İMKB, SPK'nın Merkez
    Grubu'nun halka açılmasına izin vermesi halinde bile şirketin işlem sırasının
    açılmayacağını bildirmiş ve gerekçesini de 'atv'nin sahipliği ve Sabah'ın isim
    hakkı ile ilgili davalar' olarak göstermişti.

İMKB'nin açıklamasında, "Söz konusu davalar, Merkez Yayın Holding'in gelirleri
    ve aktifi içerisinde önemli paya sahip iştiraklerinin faaliyetlerini olumsuz
    etkileyebilecektir" denilmişti.

Bir süredir reklam kampanyalarıyla halka açılmaya hazırlanan Merkez Yayın
    Holding'in halka arzında İş Yatırım liderliğinde 17 aracı kurum görev alacaktı.

mehmet emin karamehmet devreye girmiş bakalım ne olacak?

Esas

aslında mehmet emin beye bizim gibi küçük yatırımcının da destek vermesi gerekmezmi arkadaşlar böyle oturup beklemeyelim biraz mücadele edelim adam göz göre ortağı olduğumuz şirketleri ismini değişitirip ele geçirimenin hesaplarını yapıyor..ümitsiz olmayalım mücadele edelim.....lyoda olduğu gibi guruplaşalım gerekirse avukat tutalım

Esas

herkes ümidini kaybetti galiba

Esas

ben haala kaybetmedim uygun fiyata hisse satmak isteyen olursa alabilirim

6. Esas

Arkadaşlar hangi tarihte işleme kapatılmıştı bu tahta?
    bilgi verirseniz memnun olurum (hiç bir yerden grafik ve son data larını alamadım.o yüzden sormuştum)
    teşekkür ederim.

Esas

*sabah Pazarlama'nin Vergİ Daİresİne SunduĞu 2006 Yili DÖnem Zarari 89.586 Ytl

Esas

arkadaşlar tmsf sabah ve atv ye el koydu eğer bu şirketler satılırsa etibankın borçları ödenmiş oluyor o zaman bu hissede açilması gerekmez mi bilen varsa bizi aydınlatsın lütfen

Sayfa 3/8 İlkİlk 12345 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •