Gecenin bu saati izlediğim haberden etkilenip birşey paylaşmak istiyorum...

Fatura dökümü ;

Tüketim 198,159 * birim fiyat 0,163455 = 32,35 TL (tüketim tutarı)

K/K Bedeli..................................... = 5,80 TL (Hırsızların kayıp-kaçağı)
Perakende Satış Hizmet Bedeli.......... = 0,72 TL (Ben toptancı değilim ki, zaten sattıkları hizmet perakende hizmet)
Sayaç Okuma Bedeli....................... = 0,21 TL (Benden ne kadar alacaklarını söylemek için gelip ona da para istiyor)
İletişim sistemleri kullanım Bedeli........ = 1,44 TL (Elektrik Faturasını ödemek için internete gireceğim ya, onu alıyor galiba)
Dağıtım Bedeli............................... = 6,49 TL (Halen dağılmadığımı düşünüp, dağılmam için , bir bedel daha alıyorlar)
Enerji Fonu................................... = 0,33 TL (Konut Edind.Fonu gibi galiba,burada biriken paralarla adıma santral kuracaklar)
TRT Payı...................................... = 0,66 TL (TRT izlemediğim için kızdıkları için aldıklarını düşünüyorum)
Elektrik Tüketim Vergisi................... = 1,66 TL (Neden bu kadar elektrik tükettin al sana vergi demişler)
K.D.V.......................................... = 8,94 TL (Özala rahmet okuttukları için dua parası)

Fatura Toplamı ............................. = 58,60 TL ödenecek tutar.

zaten birim fiyata abana abana 32,35 TL lik Tüketim bedeli alıyorlar.... Üzerine de 26,25 TL IVIR-ZIVIR bedeli...

Bu bana YETMEZ ama EVET.....