Sayfa 1/8 123 ... SonSon
Arama sonucu : 62 madde; 1 - 8 arası.

Konu: camera alacağım ne alayım ????

Duhul
    Mar 2004
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    1,743

Esas camera alacağım ne alayım ????

arkadaşlar,

görüntü kaydedici kamera alacağım ama dv, mini dv , dvx vsvs 50 tane ayrı özellikte kayıt cihazı var ;

hangisini almak lazım , hangi teknolojiler eskidi bilgi veren olursa sevinirim

Esas

Sn. Salesman müsadenizle,
    Digital fotoğraf makinası alacağım kaliteli (8 milyon megapixelden az olmayacak) ve uygun fiyatlı..... yardımlarınızı bekliyorum.

Esas

ben de alacaktım,epeyce araştırdım.fiyatı hesaplı olduğu için samsung aldım.ama pek tatmin etmedi beni açıkçası..öncelikle kameradan beklentileriniz önemli.evde çoluğu çocuğu,eşi dostu,gezdiğiniz yerleri çekecekseniz ortalama 800.000 piksel fiyatı da aşağı yukarı 500-750 ytl arasında bulunan modeller işinizi görür.Bunlar genelde mini dv dediğimiz ufak kasetlere çeker.bu kasetler 1saatliktir.Ama izlerken kameradan izlemeniz gerekir,yada bu kaseti vcd ye çektirebilirsiniz.

Duhul
    Aug 2005
    İkamet
    St. Pauli
    Gönderi
    275

Esas

Almanya'da kamera ve fotoğraf makinaleri, Türkiye'den %20-%30 daha ucuz. Imkaniniz varsa yurtdisindan aldirin. Kaset ve CD'ye çekim olayı yavaş yavaş bitiyor. O yüzden HD'li cameraları tercih etmekte yarar var. Marka olarak;
    1.JVC
    2.SONY

http://www.mediamarkt.de
    http://www.saturn.de

Duhul
    Jul 2004
    İkamet
    from out of nowhere
    Gönderi
    311

Esas

Evet yurtdışı daha ucuz ama garanti olayını nasıl çözeceğiz?

Kamera alırken kullanım yeri önemli, standart çoluk çocuk ev vaziyetlerini çekecekseniz...herhangi bir markanın giriş modeli (tek CCD) bile işinizi görür.

Ben kamera konusunda panasonicten şaşmam.

Duhul
    Nov 2004
    İkamet
    izmir
    Gönderi
    1,029

Thumbs up

Alıntı Originally Posted by Ballıkcı
    Sn. Salesman müsadenizle,
    Digital fotoğraf makinası alacağım kaliteli (8 milyon megapixelden az olmayacak) ve uygun fiyatlı..... yardımlarınızı bekliyorum.

nikon'dan şaşma. 4 ay önce nikon 5900 aldım(5 mega piksel). sesli video çekimi,fotoların üstüne ses kaydı yapma imkanı var. video çekimi çok kaliteli. lcd ekranı oldukça büyük 2", görüntüsüde çok net. her yönüyle muhteşem. görenlerin gözü kalıyo alette

canon tavsiye etmem. kullanışlı değildir. nikonda her şey yerli yerinde. kullanımı çok basit. ayrıca imkanın varsa aleti amerikadan getirt. ben kuzenime getirttim ve 380 milyon verdim. türkiyeden alcak olsaydım 600 milyon verecektim.

soldaki yakışıklı benimki sağdaki de 7900 7mega piksel. tavsiye ederim
    Attached Images Attached Images

Duhul
    Jan 2005
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    2,673

Esas

Sn özgün sesli video çekimi kaç piksel? ayrıca ne kadar kayıt yapıyor hafıza kartı kaç mb? bilgi verebilirmisiniz?

Duhul
    Nov 2004
    İkamet
    izmir
    Gönderi
    1,029

Thumbs up

Alıntı Originally Posted by Baydisiplin
    Sn özgün sesli video çekimi kaç piksel? ayrıca ne kadar kayıt yapıyor hafıza kartı kaç mb? bilgi verebilirmisiniz?
    en kaliteli çekim 640*480 30 fps. bu kalitede 512 mb lık bir kartla 15 dakika çekim yapabiliyorum. kalitesiz çekimde (160*120 15 fps gibi bişey) 1 saat çekim yapabiliyorum. 14mb lık dahili hafızası var. ayrıntılı bilgi için aşağıdaki linke bakabilirisiniz.
    http://www.steves-digicams.com/2005_...nikon5900.html

Sayfa 1/8 123 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •