Sayfa 53/775 İlkİlk ... 343515253545563103153553 ... SonSon
Arama sonucu : 6196 madde; 417 - 424 arası.

Konu: NIBAS - Niğbaş Niğde Beton Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Esas

(((benim bildigim bu adamlar süründürmeden kimseye para kazandırmadılar. herkes buyuk beklentiler içinde ama bence önce eşşegini kaybettirecek sonra buldurup sevindirecek karekterde adamlar bunlar.. anlayan anladı..... )))))

ben birşey anlamadım ... ışıklar yatırımcısına güven vermeyen bir kuruluş... ve dıger şirketlerde bunca magdur varken bu hissede herkes yok. hissenin hacmi belli ve yeni pıyasaya sürüldü.. bu hacimle insanları süründürmez süründüremez.. önce hisseyi cazip hale getirip sermayeyi artrıması gerekecek .... bu yüzden daha yolun başındayız... zaman gösterecek ... ytd..

Esas

bunlar bi hisseye 7 katı yaptırmadan rahat etmezler..örnek hisseler verimiş yukarıda zaten,arkadaşın dediği eşeği kaybettirmek 2 tl halka arz fiyatının altında ky artık bi bk olmaz bundan deyip satınca ordan yaparlar bi 3 katı,sonra en tepeden binen yolcuları %15-20 aşağıdan indirirler,sonra bi büyük abartı al sana 15 li fiyatlar,ordan belli zaten ne olacağı paldır küldür çıktığı yere,arkasından bi de bedelli ohh ,hayırlı işler..bu yaz ortası ve sene sonuna kadar takip edelim bakalım bu zatı neler yapacak..

3. Esas

Alıntı Originally Posted by smg66 Yazıyı Oku
    bunlar bi hisseye 7 katı yaptırmadan rahat etmezler..örnek hisseler verimiş yukarıda zaten,arkadaşın dediği eşeği kaybettirmek 2 tl halka arz fiyatının altında ky artık bi bk olmaz bundan deyip satınca ordan yaparlar bi 3 katı,sonra en tepeden binen yolcuları %15-20 aşağıdan indirirler,sonra bi büyük abartı al sana 15 li fiyatlar,ordan belli zaten ne olacağı paldır küldür çıktığı yere,arkasından bi de bedelli ohh ,hayırlı işler..bu yaz ortası ve sene sonuna kadar takip edelim bakalım bu zatı neler yapacak..
    evet benim yazdıklarımın mealiz teşekkür ederim.. bukdar hacimle eger hisse yukarı gitmiyorsa düşüyosa mal cakıyodur....

Duhul
    Nov 2005
    İkamet
    ereğli-zonguldak
    Gönderi
    219

Esas

Gedik 125 bin bosaltmis peki riza hangi araci kurum ile bu kagidi eg er 6 7 kat arttirmak istiyorsa hanguli kurum ile yapar daha oncekilerde kim le yapmis???

Esas

Alıntı Originally Posted by terminator Yazıyı Oku
    arkadaşlar size bol kazanclar dilerim ... şimdilik uşak a geçtim ... umarım bol bol kazanırsınız !!!
    uşakt tan şanslı kurtuldum ... STOP sayesinde !!! tekrar aranızdayım

Esas

2.36 30.000
    2.35 8000

2.34 23.500
    2.33 20.000

saat 11:20

Esas

http://www.kap.gov.tr/yay/Bildirim/B...aspx?id=190831

AÇIKLAMA:
    Yönetim Kurulumuzun bugün yapılan toplantısında ;

Sermaye Piyasası Kurulunun Kurumsal Yönetim İlkelerinin Belirlenmesine ve Uygulanmasına İlişkin Tebliği (Seri:IV,No:56) ve aynı tebliğde değişiklik yapılmasına dair Tebliği (Seri:IV,No:57) kapsamında esas sözleşmenin '' Yönetim Kurulu ''ve süresi başlıklı 8. Maddesinin ,''Genel Kurul ''başlıklı 13. Maddesinin , ''İlan'' başlıklı 15.Maddesinin ve ''Kanuni Hükümler'' 19.Maddesinin tadil edilmesine ve gerekli izinleri almak üzere Sermaye Piyasası Kurulu ve Gümrük ve Ticaret Bakanlığı'na başvurulmasına karar verilmiştir

Saygılarımızla

NİĞBAŞ NİĞDE BETON SANAYİ VE TİCARET A.Ş

8. Esas

okadar satan olmus kim almıs bu malı benım daha takas verileri yüklenmedi

Sayfa 53/775 İlkİlk ... 343515253545563103153553 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •