Sayfa 54/64 İlkİlk ... 4445253545556 ... SonSon
Arama sonucu : 512 madde; 425 - 432 arası.

Konu: Gaziantepspor

Esas

taraftar yorumlarına devam

ARTIK BURADA OYNAMAK İSTEMEDİĞİ BELLİYDİ SON ANKARASPOR MAÇINDA YAPTI YAPACAPINI YİNE TABATASIZ BU TAKIM İYİ OYNAR ANKARASPOR MAÇINDA TABATA OYUNDAN ATILDI FERDİ GİBİ BİR ASLAN GİRDİ OYUNA TABATA DAN ÇOK İYİ OYNADI VE OYNATTI 10 NUMARAYI FERDİYE VERİN BAK SEN O ADAMA AMA BU ADAM DEĞERE BİNERSE BİZİM OYUNCULARI MAL GİBİ SATAN kızıl beye GÜN DOĞAR NE GÜNLERE KALDIK ALTERNATİFİ YOK YA KENDİ AKLINDA BÖYLE İŞLERE KALKIŞIYOR......
    Yorumlayan tpalta

--------------------------------------------------------------------------------

adamın gideceği pazar dan belliydi, bahane hazır 'çok iyi paraya verdik felan filan sırada kim var BAŞKANIM
    Yorumlayan cnyt27

--------------------------------------------------------------------------------

Benim diyecegim tek bisey vardir, o da bu adamin baskan oldugu surece hicbir maca gelmiyelim. Gaziantep halki daha guzel seylere layiktir. Birakin kendi basina ugrassin. Zaten bizi futboldan sogutan odur, birakin tribunler bos kalsin.Keske Ergenekon'dan yakalansa da kurtulsak, yoksa bu gidisle ben darbeci olacagim.
    Yorumlayan Turist27

1989 da başkan Kahramanmaraş'lı Ali Şahindal a sormuştum neden maraş a değil de antep e başkalık yapıyorsun diye oda reklamım olsun diye tırlarım sınırdan geçerken başkanın tırları geçiyor ona göre muamele çabuk sürüyor demişti, buda böyle urfa değil antep aziz yıldırımda d.bakır değil fener kendi memeleketine faydası olmayanmın bize heç olmaz
    Yorumlayan alikilinc

helal sana baskan en büyük sensin cünkü bu memleketin isadamlarinin takima sahip cikacagi yok sende meydani bos buldun isdedigin gibi konusuyorsun taraftara hakaret ediyorsun takimi satiyorsun en büyük sensin senden büyük yok

Esas

acaba bu akşamki maç kaça satıldı..

gelde bu yönetime güven..

Duhul
    May 2008
    İkamet
    ISTANBUL
    Gönderi
    2,386

Esas

Alıntı Originally Posted by lionking Yazıyı Oku
    acaba bu akşamki maç kaça satıldı..

gelde bu yönetime güven..
    8 milyon Euro'nun içindedir.

Gaziantepspor ticaretanesi faaliyetlere devam ediyor.

Yazık çok yazık...

Stres atmak için çoluğu çoçuğu ile maça giden futbol aşıklarına yazık.

Takımına gönül verip kombine alanlara yazık.

Alınan parayı olumlu kullanamayacağına yazık.

Lige 3.haftadan itibaren havlu atan takıma yazık.

Çok yazık...

Esas

taraftar yorumuna devam...

sayın kızıl her basın açıklamasında takımın iskeletini bozmadık diyor söyleyin bana takımın beyni sol kolu ve göbeği gitti acaba bunlar takımın iskeletinden sayılmıyormuydu!!!!!!.
    Yorumlayan hukara

en iyi transferimiz kadromuzu korumamız demişlerdi maşallah kadroyu talan ettirdiler isteyen istedini aldı kalanları da isteyen yoktu zaten.hem gol atama hem de tabatayı sat.aslında üzülmedim gittiğine zaten bu adam bu sene oynamayacaktı ne işi var lakayt bir kulüpte.vaz te de gelmiyormuş bu sene anlaşılıp sonra olmayan 3.forvet transferi.şimdi ismailden ve tabatadan gelen para 14 milyon euro.başkan cebimden para harcıyorum diyodu alsın harcadığı paraları bıraksın görevi.
    Yorumlayan 27gantep

allah icin 1 tane antepli yokmu bu takima sahip cikacak bizler yurt disinda alay konusu olduk ne bicim baskaniniz var diye
    Yorumlayan pusat27

o begen medi taraftar gun gelir onun hesapini sorur ama olan antemime olur yaziklar olsun senin gibi baskana
    Yorumlayan pusat27

geçen sene cebimden 15 trilyon harcadım demişti yanlış hatırlamıyorsam,sanırım o para kulübe borç yazılıyor,parasını alsın görevi başkasına bıraksın,aksi takdirde kimse al ben borcu ödeyeyim başkanlığa aday olim demez.en güzeli parasını alsın kulüpten yeni yönetim sıfırdan başlasın en hayırlısı bu kulüp için.takımı tek başıma buralara getirdim diyor başkan evet aynen öyle çünkü 98 yılından 2006 yılına kadar genel olarak sıralamada 3,4,6. sıradayız bi kaç sezon kötü geçmiş onlar da istisna.
    Yorumlayan 27gantep

99 sezonuyla 2006 sezonları arasında takım 3 kere uefa kupasına katılmış,birisinde 3.tura yükselinmiş.ozamanlar da oyuncu satılırdı ama takımdan 3 önemli oyuncu aynı anda gönderilmezdi gidenlerin yeri çabuk doldurulurdu.hatta şuna dikkat edelim sezonu tam hatırlamıyorum 2002 olabilir,fatih tekke,hasan özer,şahintürk,nikolai,viola,preko sezon başında böyle bir forvet hattı vardı 6 forvet fazla gelince fatihi satmışlardı,nikolai gönderilmişti,hasan kiralanmıştı.nerden nereye şimdi forvet yok
    Yorumlayan 27gantep

bir de erdal güneş vardı onu da unutmuşum.2002-2003 arasında sözleşmesi devam eden 7 tane forvet.şu bolluğa bak bazılarını satıyosun bazılarını kiralıyosun,bazıları sakatlanıyor ama elinde en az 3 tane kaliteli forvet her zaman bulunuyor.şimdiyse beto,ümit,ertan la gol rekoru kırarız kesin bu sene.bari rahat takımız falan demesinler küçülmeye gitik elimizdeki gençlerle devam edeceğiz deyin jose yi de gönderin seçkin göksel çalıştırsın takımı,en azından oyuncu antepli hoca antepli geçinir gideriz
    Yorumlayan 27gantep

yazdıkça aklıma geliyor ya 2002 sezonunda bir de julio cesar vardı 1.65 boylarında canavar gibi topçuydu o da gol atar,viola ya bir sürü asist de yapardı.artık kendimi eski güzel günlerle avutacağım.o sezon solda da maxim vardı.kadroya bak ya.şimdi başkan diyor ya kulübü tek başıma buraya getirdim diye bir geçmişe bakalım bir şimdiye nereye geldiğimizi görelim.ozmanlar fedarasyonda saygınlığımız da vardı.
    Yorumlayan 27gantep

şimdi okudum vaz te gelmiyormuş ama B planı devreye sokulmuş, oh içim rahatladı bir anda B planı devreye sokulduysa haftaya forvette beto adriano ronaldo 3 lüsü izleme ihtimalimiz baya yüksek.
    Yorumlayan 27gantep

bugün beşiktaş maçı var diye söylüyorum umudum çok az ama bir zamanlar beşiktaş deplasmanlarında resital sunardık.sezon 2000 2-4,2.maç 3-1 bu sezon 2 maçı da almıştık,sezon 2004-2005 el taibin geldiği sezon 3-4 yenmiştik ki maç 4-0 olmuştu maçı izlemeye gittiğim kahvede beşiktaşlıların yarısı maçı yarıda bırakıp gitmişti,bunlar aklımda kalan maçlar,2006 da gökhan güleçin golüyle deplasmanda yenmiştik yine,berabere kaldımız da oldu deplasman üzülürdüm 2 puan kaybettik diye.
    Yorumlayan 27gantep

bazıları belki bu başlığın altında geçmişle ilgili bu yorumları yersiz bulacak ama kızıl bu takımı nerden nereye getirdim dediği için örnekler verdim,yoksa ben de istemem geçmişteki başarılarla övünmek yerine şimdiki başarılarla övünmeyi tercih ederim tabi.
    Yorumlayan 27gantep

KIZILCIK SERBETI KUSMAKTAN BITTIK OLDUK , YETER ARTIK ISTIFA ET , NASIL OLSA ISMAIL VE TABATA DAN GELEN PARALARLA KASAN DOLDU , ALACAGINI AL CEK GIT , BI ZAHMET ... ( KIBARLIGI ELDEN BIRAKMAYALIM SONRA CAPULCU OLUYORUZ ) DAHA NAZIK SEKLIYLE KIZILCIGIM LUTFEN GIDERMISIN ....
    Yorumlayan 27kurus

arkadaşlar satılmadı daha bugun öğleden sonraya kaldı alıgımbir bilgiye göre hoca yok derse satılmayacakmış hocayla anlaşmaya calısıyomuş kızılbey eyer onu razı ederse evet deyip satacakmış fiyatlar dogru ama kesin degil satıldıgı daha yarın öğleden sonra belli olacak kulübümüz için hayırlısı olsun
    Yorumlayan semih_27

BU KAREKTERDE BiR BA§KANIMIZ OLDUGU iCiN FUTBOLDAN UTANIYORUM....BIR BA§KAN NASIL BU KADAR,TARAFTARINI SALLAR,NASIL GÖZÜNÜN iCiNE BAKA BAKA YALAN SÖYLER..KANDIRIR!KLÜBÜN GERCEK SAHiPLERiNE CAPULCU;CAHiL DER?GAZiANTEP HALKI ONURLUDUR ASLA CAPULCU OLAMAZ!MADDiYATI,KOLTUGU §EHRiMiZDE GÖREN KENDiLERi LÜTFEN BiR AYNAYA BAKSINLAR...BU TAKIMDAN KIZILLAR GIDENE KADAR BEN YOKUM..CÜNKi O iNSANI iCiME SiNDiREMiYORUM..
    Yorumlayan Gurbet den Sahin

ben bir capulcu taraftar olarak seni allaha havale ediyorum.geldin suructan neymiş antepi seviyomus fasa fiso gec bunları sen adam gibi sozunde duramıyosun sorada taraftarı sucluyosun yazık sana..sana son sozum biz capulcu deelik antepliyik..........
    Yorumlayan uniantepli

kızıııl istifa kızıl istifaaaaaa.....yeter artık.çek git..acaba kaaça sattı tabatayı........
    Yorumlayan kalenca

tabataya 8 milyon verdiklerine inanmiyorum kesinlikle yalan, keriz besiktaslilarda inanmis ve yonetimlerini sucluyorlar cok para verildi diye. verilse bile transfer falan yapmadik biz taraftara hic faydasi yokki, kizil paralari cebine atar zevkine bakar. biz taraftarlardar umrunda degilki zaten. gaziantepsporun basarisida umrunda degil hepsi hikaye,,yalan dolan, dolandiriyorlar bizi, uyanin tepkinizi koyun
    Yorumlayan Gaziantepsporum

forvet geldi hadi sakat makat dedik yine de sukrettik oda gitti, beceriksizler adam akilli transfer yapamadi. simdide bu yetmezmis gibi takimin yildiz futbolcusu tabatayi satip bizi soke ediyor ve yalan soyleyip adeta butun turkiyeyle dalga geciyor, boyle sahislarin dunyada yasamasi haramdir.

bu kadar yalanci birisi olurmu, bu kizilin yuzunden gaziantepsporun ismi yerin dibine girdi rezil etti antepsporumu. bjk yi o kadar seviyorsan git orda yonetici ol birak bizim takimi. sana ihtiyacimiz yok. hic yazmamistim ama simdi yaziyorum seni ilk tv de konusmani gordugumde aman aman isimiz var demistim..o gunden bu yana hakli ciktim,,bekledigimdem daha kotu cikti bu baskan. hep kendini dusunuyor bide govdemi seye koyarim diyor seni palavraci seni.

baktilar tabata kotu oynadi ilk maclarda, keske satsaydik dediler ve aralarinda toplanip "satalim gitsin zaten maclara gelen yok taraftari kim tinlar dediler, cebimize para girsin biz bu kadroyla idare ederiz en azindan ligde kaliriz degilmi yonetim uyeleri,,dogru dogru haklisiniz. ve sattik hayirli uyurlu olsun ben gidip manevi babamin eline opemeyim"

bu yonetim su antepspordan gitsin bayram yapicagiz,,buyuk bir huzur icimize gelicek. o gunu insallah allah cok yakin zamanda nasip eder. hadi yeniler tecrubesiz bir yonetim dedik ama baktik 4-5 sene oldu bunlar takimi satmaya basladi, ellerine kollarini sallaya sallaya hem atip tuta tuta takimi satiyorlar ve taraftara hakaret ediyorlar bide gitmis kizil turkiyenin en rahat takimiyiz diyor,, bu ne anlama geliyor ey kizil,,tuh sana

simdi cikar der tabatayi iyi bir fiyata sattik zaten gordugunuz gibi kotu oynuyordu,,yok oyle,,bunlar hep kendi hatan ve planlarin, iyi bir fiyata sattiysan neden istenilen transferleri yapmadin, simdide derki transfer sezonu bitti, ligin yarisinda size soz baba transferler geliyor diyecek ama her zaman yaptigini yapacak bu herif. allah a yakin ol antep e uzak!

adam burayı para basan yer oldugunu anladı 300 milyar verip 6 milyon dolara 1milyon dolar verip 8 milyon dolara satarsa ben de olsam bırakmam burayı ama artık bırakacak başka çıkış yolu yok
    Yorumlayan özterlemez

İyi bakalım ne güzel.BİZİM HEDEFİMİZ YOK BİZ TARAFTAR VE KULÜP DEĞİLİZKİ.AMA BAKIN BESİŞTAŞIN HEDEFLERİ VAR SAMPİYONLAR LİGİNDE OYNAYACAK.YILDIRIM DEMİRÖREN DEMİŞTİ SEN Bİ ŞEKİLDE TARAFTARININ GÖNLÜNÜ ALIRSIN VER BİZE TABATAYI.HELAL OLSUN YILDIRIM DEMİRÖRENE.
    Yorumlayan Mç

CELAL DOGANDA GİDER AYAK BÜTÜN TOPCULARI SATMIŞ + TAKIMDAN BİR BİR GÖNDERMİŞTİ.KIZILDA DA SONA GELİYORUZ ANLASILAN.YANİ HANGİ AKLA HİZMET LİG BASLAMIS SEN DOGRU DÜZGÜN TRANSFER YAPMAMISSIN AMA TAKIMIN ÖNEMLİ SİLAHLARINI SATIYORSUN.
    Yorumlayan Mç

DÜN KIZILIN CAHİL ACIKLAMASI VARDI.BUGÜN BÜTÜN CAHİLLER YİNE PİYASAYA CIKAR.YOK 8 MİLYON EURO İYİ PARAYMIS SÖYLE BÖYLE.TABİKİ İYİ PARA AMA SİZİN KUS BEYNİNİZ Bİ TÜRLÜ ANLAMAK İSTEMİYOR.BİZ PARAYA VEYA TABATANIN SATILMASINA BİRŞEY DEMİYORUZ.BASKAN DAHA AKSAM ÜZERİ TABATA ANTEPTE MUTLU SATMAYACAGIM SÖYLE BÖYLE DEDİ.5 SAAT GECTİ VE TABATAYI SATIYOR İNSAN LAFINI YERMİ.HADİ 1-2 KİŞİ KARSI SÖYLESE TAMAMDA TÜM TÜRKİYE DUYUYOR AMA GÖZ GÖRE GÖRE YİYOR SONRA KÜCÜK KARDESİ MUSTAFA KIZILDA KIZIYOR
    Yorumlayan Mç

Kızıl Kaçacak Yer Arasın Taraftar ın Tepkisi Çok Sert Olacak Bu kez Kesin Yönetim istifa
    Yorumlayan ozcan_benzer

BUGÜN MAC VAR BİZLER NEYLERLE UGRASIYOR NEYLERİ DÜSÜNÜYORUZ.BİLEMİYORUM ARTIK İÇİMDEKİ ANTEPSPOR SEVGİSİNİ AZALTMAYA CALISIYORLAR AMA İNATLA ARTARAK DEVAM EDİYOR.BUGÜN İNŞALLAH BJK KARSISINDA TAKIM İYİ MÜCADELE EDER HERKES UMUTSUZ AMA YİNE UMUDUMUZU KORUYALIMÖ NE YAPALIM.
    Yorumlayan Mç

EMİNİM TABATA BESİKTAŞTA DOGRU DÜZGÜN OYNAYAMAYACAK VE BENİM BAZI CAHİL TARAFTARIMDA DİYECEKKİ BAK GÖRDÜNÜZMÜ İYİKİ SATMISIZ 8 MİLYON EUROYA BASKA KİME SATARDIK COK İYİ PARAYA VERDİK BESİKTAŞI KAZIKLADIK BAK İŞTE ADMA OYNAYAMIYOR YÖNETİMDE BÖYLE DİYECEK.AMA BENİM CAHİL TARAFTARIM DÜSÜNMEZKİ İSMAİL+TABATADAN 15 MİLYON EURO ALDIK AMA BU PARA NEREYE GİTTİ KİMİN CEBİNE GİTTİ VE YERİNE OYUNCU ALINDI MI?YOK BENİM CAHİL TARAFTARIM 8 MİLYON EURO MÜTHİŞ PARA DER AMA NERE GİTTİĞİ UMURUNDA OLMAZ
    Yorumlayan Mç

YOK ANAM BABAM YOK BASKAN HAKLI BİZLER CAHİL TARAFTARIZ BİZLER TEPKİSİZ TARAFTARIZ BASKANA HAK VERİYORUM 8 MİLYON EURO PARA BASKANIN CEBİNE GİTSİN BENİM CAHİL TARAFTARIMDA VAYY İYİ PARAYA SATTIK BESİKTAŞI KAZIKLADIK DESİN.SONRA BASKAN CIKSIN TRİBÜN NİYE DOLMUYOR DESİN.SEN SATMAM DE SONRA SAT LAFINI YE TARAFTARDA TRİBÜNÜ DOLDURSUN.AMA YOK BİZLERE MÜSTEHAK
    Yorumlayan Mç

YILLARDIR AYNI SENARYO.TABATA GİDER OYNAYAMAZ AMA İŞTE BI KSIM TARAFTAR VE YÖNETİCİ CIKAR BAKIN GÖRDÜNÜZMÜ ZATEN İYİ DEĞİLDİ SÖYLE BÖYLE DER.YAHU SEN SATMAM DE SAT VE 15 MİLYON EUROYU CEBİNE AT HİÇ OYUNCU ALMA.NİYE BİZİM HEDEFİMİZ YOKMU.GAZİANTEPSPOR TARAFTARININ CANI YOKMU?PEKİ HEDEFİMİZ YOKSA BÖYLE OYUNCULARIMIZI SATACAKSAK NİYE TRİBÜNLERİ DOLDURUN DİYORSUN HANGİ AKLA HİZMET DOLDURACAGIZ.
    Yorumlayan Mç

HAKAN EVLEK27ÜN YAZMISSIN BASKANIN GÖZÜNE GİRİN BEDAVA BİLET VERİR MARATONDA GÜZEL YERİNİZ OLUR.TARAFTAR NE YAPMISKİ TRİBÜNLERİ DOLDURUN YAZMISTIN.SEVGİLİ HAKAN EVLEK27 5 SAAT ÖNCE SATMAYACAGIM DEYİP 5 SAAT SONRA SATARSA TRANSFER 20 GÜNDE BİTECEK GOLCÜ BABA GELECEK BJK BALOSUNDA GEZECEK AVRUPALI STOPER GELECEK DEYİPOTE HİÇBİR SÖZÜNÜ TUTMAYAN BİR KULÜP BASKANI OLURSA HANGİ AKLA HİZMET TRİBÜNLERİ DOLDURACAKSIN.RESMEN ENAYİ YERİNE KOYMUŞ OLMUYORMU.OLDU SÖZLERİ TUTMASIN MİLLET TRİBÜNÜ DOLDURSUN
    Yorumlayan Mç

artık tabatanın yerine cıkar sen oynarsın kızıl efendi aldıgın 8milyon euro yuda saha ortasına oturur ne yapacagını düşünürsün artık ismail ve tabatadan 14.5milyon euro aldın karşılıgında 1 milyon euro harcamadın artık kendi adıma konuşuyorum maca gidersem fenerli rambo olayım
    Yorumlayan mustim27m

ERKAN6317 HEP TEKİ VERELİM DİYORSUN AL İŞTE TAM TEPKİ VERMELİK VERELİM İŞTE ZATEN TEPKİ VEREBİLECEK POTANSİYELE SAHİP ENDER TARAFTARLARDANSIN NASIL TEPKİ VERELİM SEN SÖYLE.BÖYLE BURDA YAZMAKLA OLMUYOR.
    Yorumlayan Mç

HER FUTBOLCU ALINIR SATILIR HİÇ BİR FUTBOLCU VAZGECİLMEZ DEĞİLDİR AMA HANGİ TARİHTE VEYA HANGİ KULÜPTE BÖYLE BİRŞEY OLDU.NEYMİŞ TİCARET TAKTİĞİYMİŞ.1.Sİ BURASI TİCARETHANEMİ?2.Sİ NERDE GÖRÜLMÜŞ BÖYLE BİR TİCARET.SATMAYACAGIM DE 5 SAAT SONRA SAT.SEN BÖYLE ESNAFLIK TİCARETHANELİK YAPARSAN HANGİ TÜCCAR SENDEN MAL ALIR VEYA ALISVERİŞ YAPAR.BÖYLE TAKTİKMİ OLUR?BÖYLE SACMA BİRŞEY OLABİLİRMİ?GÖZ GÖRE GÖRE LAFINI YERMİ BİR İNSAN.BUNLARI YAZINCA MUSTAFA KIZIL BEYİN ZORUNA GİDİYOR VE KIZIYOR NERESİ YANLIS
    Yorumlayan Mç

MUSTAFA KIZILA:HANGİ YORUMUMUZ YANLIS VEYA CIKAR AMACLI.HEP BASKANIN ACIKLAMALARINDAN DOLAYI BÜTÜN OLANLAR.HİÇ YAKISIYORMU SATMAM DEYİP SATMASI.KALKIP DESE BEN TABATAYI SATACAGIM BESİKTAŞA KİM NE DİYECEK.SATMAYACAGIM DE ONDAN SONRA SATIYOR NE DİYECEGİZ PEKİ NEYİNE İNANACAGIZ BASKANIN.VAYY BUDA TAKTİK DİYİP KENDİMİZİ Mİ AVUTACAGIZ.AMA SANA SÖYLÜYORUM MUSTAFA KIZIL KARSINDA ESKİ MEHMET ÇEVİK OLMAYACAK
    Yorumlayan Mç

celal doğan gibi oyun yapacak bütün futbolcuları satacak paraları alacak takımı kötü duruma getirim istifa edecek bakın görün.
    Yorumlayan efkemrah

MUSTAFA KIZILA:ABİNİN SÖYLEDİKLERİ:TRANSFER 20 GÜNDE BİTECEK, AVRUPALI 23 YASINDAKİ STOPER GELECEK, GOLCÜNÜN BABASINI GETİRİYORUM, İSMAİLİ SATMIYORUM, TABATAYI SATMIYORUM, STORE ACILACAK(2 SENDİR ACILACAK BU 3.SENE) DEDİ PEKİ HANGİSİNİ YAPTI?VEYA BUNLARI BENMİ SÖYLEDİM?BİRDE DİYORSUN CIKARIN VAR.YAKISMIYOR BU LAFLARI BENMİ SÖMYLEDİM.BUNLARI HATIRLATINCA MI CIKARCI OLDUK.YAZIK YAZIK VALLAHA YAZIK.VERİLEN HANGİ SÖZÜ TUTTU SONRA SEN KALKIP BİRŞEYLER DİYORSUN.TABİ BUNLARI BEN SÖYLEDİM DEĞİLMİ
    Yorumlayan Mç

http://www.aksam.com.tr/2009/08/28/h...nda_bitti.html KÜLTÜR DÜZEYLER OKEY OYNAYACAK SEVİYEDE HALA. O KADAR PARAN OLACAK OKEY OYNAYIP 8 MİLYON EUROLUK TRANSFER İŞİ YAPACAKSIN.ÜLKEYE BAK SEN.
    Yorumlayan bolivar

sonra diyorsunuz yok tribün dolmuyor yok besiktasın taraftarı iyi yok eskisehirin taraftarı iyi.kARDEŞİM BU TAKIMIN TARAFTARINI BEGENMİYORSAN VE KALDIKİ BU TAKIMI TUTAN 1 KİŞİ DAHİ OLSA SEN GÖREVİNİ EN İYİ SEKİLDE YAPMAK ZORUNDASIN.BEGENMİYORSAN BIRAKACAKSIN KARDEŞİM BU İŞ BU KADAR BASİT.
    Yorumlayan Mç

arkadaslr kızmayalım baskanımıza çünkü o artık bu işin PROFESÖRÜ 88 tabata getirir baskanımız. bakın ismaili sattık serdar kurutuluşla hemen yerini doldurduk ismailden kat kat üstün oynuyor cok da saygılı bir futbolcu- tabata kim baskanımız 88 tabata getirir. parasıyla deilmi? yani biz bu işi bilmiyoruz tek bilen kızıl baskanımız. bu işi bilmediğimiz için artık maçlarada gitmiyoruz. senin istifa ettiğin gün bizim doğum günümüzdür.
    Yorumlayan tojunnn

tek kelimeyle helal olsun kızıl yakında hepsini satar ve bu takımda küme düşer takıma sahip cıkmayanlar utansın sattığının karşılığınıda almıyor nereye gidiyor bu paralar soran varmı??
    Yorumlayan medin1905

AHA GÖRÜRSÜNÜZ HİÇ TEPKİDE VEREN OLMAZ TEPKİDE OLMAZ.ANCAK BÖYLE SANALDA YAZARIZ.VERİRSE BİR GENÇLİK27 NİN BELLİ BASLI ELEMANLARI VERİR TEPKİYİ ONUN HARİCİNDE HİÇ BİR BABAYİĞİT GÖREMİYORUM TEPKİ VERECEK.HEPİMİZİ BİR ŞEKİLDE SUSTURMASINI BİLİYORLAR..NEYSE BEN FAZLA YAZMAYACAGIM SİNİRLERİM BOSALDI.
    Yorumlayan Mç

kızıl gaziantep sporu babasının suruç taki çiftliği sandı heralde yeter git artık yawww giiiiittttttt.
    Yorumlayan voltaren

tamam yerlerine oyuncu alırda satarsın ama oda yok paralar ne oluyor anlamak mümkün değil takip eden yokmu bu adamı oyuncuda almıyor bu paralar ne oluyor.
    Yorumlayan voltaren

kzl kendi kendinin sonunu getirdi ayıp be yazıklar olsun bir defa da sözünde dur YÖNETİM İSTFA EDECEKSİNİZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZ ZZZZZZ
    Yorumlayan alembuysa

YAZIKLAR OLSUN !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Yorumlayan ONUR27

başkanımızdan 88 tabata bekliyoruz. hani kendisi işin ordinaryusu ya o bakımdan şeettim. ama biz cahiliz çapulcuyuz. kendisi son derece akıllı beyefendi, küçücük fıçıcık içi dolu turşucuk. kıyamam kendisine.
    Yorumlayan dokuzonbeş

ya kızıl daha antepte duracagını mı düşünüyon senin gibi başkan olmaz olsun kızlıl istifa istifa istifa
    Yorumlayan 27eyup27

İŞİN DİĞER BOYUTUNE GELİRSEK. EĞER 8 MİLYON ALINACAKSA (Kİ SANMIYORUM İ.KIZIL BİR DOLAP ÇEVİREBİLİR) BENCE SATILSIN. ÇÜNKÜ İLK 3 MAÇTA OYNADIĞI FUTBOL BELLİ. AYNI ZAMANDA BU TARNSFER 3 GÜNLÜK 5 GÜNLÜK BİŞEY DEĞİL. 1 AYDIR GÖRÜŞMELER DEVAM EDİYOR TABATADA BUNDAN HABERDAR. ONUN İÇİN KAFASINI VEREMİYOR OYUNA. HAYIRLI UĞURLU OLSUN 8 MİLYONUMUZ.
    Yorumlayan dokuzonbeş

Tamam 8 milyon euro iyi paraya satıldı diyelim, peki kim alındı? bekir gitti, ismail gitti, tabata gitti, kimse gelmedi.. julio cesar, eduardonun yerine geldi, gittikçe göbeği büyüyen murat şahinin yerine de vasat recep geldi.. besiktestan 13 milyon euro para kopardık; hani nerede bu paralar?arkadaşlar, şayet biz gaziantep taraftarı olarak 100 kişi toplanıp klüp binasının önünde protesto yapamıyorsak, yuh olsun bize.. kızıl hesap sormadan, yalan beyanlarla ciftlik gibi yonetmesin kulubümüzü..
    Yorumlayan akalper

BEN herzaman ANTEPSPORLUYUM inş. bu maçıda alıcak üstün olsada bjk benim genede takımıma güvenim sonsuz inş.. GAZİANTEPSPOR GAZİANTEPSPOR .....................GAZİANTEPSPOR ..................................GAZİANTEPSPOR
    Yorumlayan gnc_mhtali27

arkadaşlar hepinize sonsuz destek veriyorum inanın kombinem var iade alan olsa veririm.ama şuda bir gerçekki bu adam 1 sene sonra sözleşmesi bitecekk bu sefer bedavaya gidecektii.bence bizi istemeyeni bizimde istememiz gerekir.adam zaten geçen hafta cezalı duruma düşmek için her şeyi yaptıı.birde kardeşim tek tabatamı var takımdaki zurita murat hakan deumi cezar o futbolculara haksızlık yapmayalım.esas bu 14,50 milyon euro nerde onun kaygısını taşıyalım.inanın bu kargaşada buhar olup uçar.
    Yorumlayan ataman kanalıcı

hiçbir futbolcumu satmayacağım” diyen ama ertesi gün İsmail'i Beşiktaş'a satan İbrahim Kızıl dün de ajanslara yaptığı açıklamada Tabata'yı satmayacağını söylediğinin üzerinden 5 saat geçtikten sonra bu kez Tabata'yı da sattı-- böyle bir acıklamayı yapan bir adam ı kimse desteklemez ağzınla kus tutsa bosa. alsın parasınıda gitsin- tabatayı ben getirdim diye hwalara ucuyodu. al tabatda gitti sende git artık. amacına ulaştın ulusal basında bas köşelerdesin-
    Yorumlayan tojunnn

ataman kardeş. tabata öyle bir futbolcu deildir. kızıl oynatmıyor tabatayı
    Yorumlayan tojunnn

kızıl baskan bu işin PROFESÖRü diye boşa demiyoruz. adam tabatayı bile bile oynatmadı- taraftardan soğutmak için herşeyi yaptı-tabata bjk ye gitmek istese bu kadar yılan hikayesi olmazdı- m.topuz gitmek istiyorum dedi gitti- tabata iyi oyuncudur yanlız kızıl tabatayı taraftardan soğutmak için girişimlerde bulunmuştr.amacınada ulaştı zaten- bir kac arkadas tabatayı sucluyor. EĞER TABATA GİTMEK İSTESEYDİ BU KADAR REZİLLİĞİ CEKMEZDİ-kızılın bir oyunu bu
    Yorumlayan tojunnn

sezon öncesi haberlerde tabata satılabilr falan haberleri cıkıyordu sonra - adam ülkesinden msj atıyor. ben kulubümü cok seviyorum avrupaya götüreceğim takımı-diyor- tabata kişilikli futbolcudur. sırf bjk ye gitmek için 40 dereden su getirmez. kızıl tehdit falan etmiştir. tabatanın bu haereketleri yapması için. şimdi yarın cıkar tabata bize böyle yaptı onun aklı bjk deydi onun için bize faydasının olmuyacağını düşündük ve sattık. diyecek. senoryo belli-
    Yorumlayan tojunnn

mehmet çevik ne yap diyosan onu yapalım istersen maçlara gitmelim ister sen stifaya çagıralım adam hiçkimseyi takmıyor bunu herkesin görmesi lazım illede şu antepteki holdinglerin biz ne yapa biliriz kardeşim
    Yorumlayan özterlemez

(bu mesahı haber7.com daki yorumlardan aldım sizinle paylaşmak istedim.) Erdoğan Demirörenle İbrahim Kızıl ortak ya Yıldırım Demirörenin Beşiktaşa kaptırdığı paraları Babası Gaziantep üzerinden anlaşmalı tahsil ediyordur. Yoksa İsmail'e ve Tabata'ya bu kadar para vermek; akıllı işi değil. Biz Beşiktaşlıyız kulübün nasıl ve kimler tarafından yönetildiğine bakıp günü gelince hesap sorarız.(kaynakhttp://www.haber7.com/haber/20090828/Gaziantepsporlu-Tabata-Besiktasta.php)
    Yorumlayan ataman kanalıcı

5. Esas

yazık çok yazık 29 yaşında antep li bir brezilyalı ya 8 milyon euro bilmem bu türk insanınnın hali nice olur arsenal gibi alt yapı imparatoru ve de kaliteli oyuncular yetiştirip satan ve de avrupa da söz sahibi olan bu ve bunun gibi kulüpler diğer tarafta beşiktaş ve diğer türk kulüpleri anlaşıldı bizden bir cacık olmaz gelen vurur giden vurur sonra avrupa da üst turlar da açar ağzımızı avrupalı kulüplerin maçlarını seyrederiz

Esas

iki transfer 15 milyon euro para. konuşurken bile dilimizi yoruyor. manyak bir para .

erman toroğlu kurt hoca inşallah bu para gaziantebe gidene kadar havaya uçmaz diyor

şansal yok hocam bjk borsaya bildirdi paralar kayıt altına alındı diyor..

bizim kızgınlığımız tabatanın gidişine değil etik olmayan gidiş tarzı ve yönetimin söz veripte almadığı futbolcular

teknikadam bjk maçı sonrası röpörtaj sırasında betonun yanına forvete adam sokmak istiyorum yedek kulübeme bakıyorum kimse yok diyor

işte bizim isyanımız buna...

transferin bitimine 2 gün kaldı 2 futbolcu geliyormuş

bu saaten sonra yapılacak transfer transfer yapmış olmsak için yapılır...

Esas

bugün bjk takımını seyrttim o kadar paralar saydılar transfere earnst dışında elle tutulur bir oyuncuları yok .

şuna inanıyorumki tabata tek başına tribünleri ayağa kaldırır

Esas

Ömer Akyılmaz
    Gaziantepspor, Beşiktaş karşımaşmasından önce Tabata'yı 8 milyon euro karşılığında satarak İstanbul'a gitti. Kırmızı-Siyahlılar bu şartlar altında İnönü cehenneminden iyi bir mücadele örneği gösterdi. Koskoca ilk yarıda Gaziantepspor'un yine beklerle başı dertteydi. Öyle dertteydiki Beşiktaş iki kanatıda koridor gibi kullandı. Burada beklerde kusuru bulmamıza rağmen hücuma yönelik oynayan Erman Özgür ve Ferdi'nin hiç destek vermemeside kanatları ofansif yönde zayıflatmıştı. Kırmızı-Siyahlıların teknik direktörü Jose Couceiro Beşiktaş'ın hücumda yaptığı hamlelere ofansif oynama adına savunmaya ağırlık vermeyince Gaziantepspor defansı ilk 30 dakikadan sonra çok zor anlar yaşadı. İkinci yarıda Jose Couceiro kanatlarda oynayan Erman ve Ferdi'yi uyarmış olmalıki bu yarıda beklere yardıma gelince Beşiktaş ikinci yarıda kanatları ilk yarıdaki gibi kullanamadı. Tabata'nın Mehmet Polat olayından bu yana Gaziantepspor'un artık Tabata'sız oynamalı gerektiğini sürekli yazmıştım. Buyrun bakalım. Gaziantepspor dün gece Beşiktaş karşısında aslanlar gibi Ferdi'siyle Arı'sıyla genç oyuncularıyla aslanlar gibi mücadele ettiler. Bu mücadele tabiki yetmez. Gaziantepspor bu iyi savunma anlayışını içerde hücum anlayışına çevirir ve bunu skora yansıtırsa çok güzel günler kendisini bekliyor diyebilirim. Ama Gaziantepspor kanat kombinazasyonlarına savunma anlamında mutlaka çözüm bulmalıdır. Beşiktaş maçında 1 puanın en büyük payı ise dün gece sahada yaptığı kurtarışlar ve kanatlardan gelen topları iyi karşılayan kaleci Mahmuttur. Bana göre dört dörtlük bir maç çıkarmıştır. Kendisini kutlarım. Ayrıca diğer futbolcularıda tek tek kutlamak gerekir. 1 puan Gaziantepspor'u en azından ileriye doğru iyi bakmasına ve kendine olan özgüvenini kazanmasına yetmiştir.

Sayfa 54/64 İlkİlk ... 4445253545556 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •