Anket Sonuçlarını Gör: VESTELMANİSASPOR LİGİ KAÇINCI BİTİRİR

Oylayan
126. Bu anket için oy kullanamazsınız
  • ŞAMPİYON

37 29.37%
  • 2.

12 9.52%
  • 3.

20 15.87%
  • 4.

17 13.49%
  • 5.

15 11.90%
  • 6.

9 7.14%
  • 7.

16 12.70%
Sayfa 18/68 İlkİlk ... 8161718192028 ... SonSon
Arama sonucu : 543 madde; 137 - 144 arası.

Konu: Vestel Manİsaspor

Esas

tebrikler manisaspor....ne deyeyim bir ankaralı olarak uzuldum ama iyi oynayan kazandıı ...olmadı gencler yakısmadı

Esas

manisa çok ii gidio gerçekten Galatasaray maçında 2-0 öndeyken şanssızlık vb sebeplerden maç 2-2 bitmese şuan maç fazlasıyla değil direk liderdi ..ama lig uzun maraton aynı bu oyunlarını sürdürürlerse neden şampiyon olmasın çok da güzel top oynuyorlar ben izlediğim kadarıyla ..umarım kirli oyunlar dönmez ve manisa yı da kaos a sürüklemezler tek korkum bu .

tebrikler ve alkışlar manisa ve ersun hoca ya

Duhul
    Dec 2005
    İkamet
    MANİSA/ANKARA
    Gönderi
    2,493

Esas

birde anket ekledim arkadaşlar.

gönlüm isterki şampiyon olsun ama biraz realist olmak lazım inşallah en azından 3. dedim

hadi hayırlısı olsun.

Elixir Guest

Esas

Alıntı Originally Posted by M@RCO1972 Yazıyı Oku
    birde anket ekledim arkadaşlar.

gönlüm isterki şampiyon olsun ama biraz realist olmak lazım inşallah en azından 3. dedim

hadi hayırlısı olsun.
    ersun kalırsa ve olagan dısı bır sey yasanmaz ıse

%25 3 cu

%55 4 cu

%20 5 cı

baska ıhtımal yok

Duhul
    Dec 2005
    İkamet
    MANİSA/ANKARA
    Gönderi
    2,493

Esas

şu bir gerçek ersun hoca çok iyi bir secimdi.

kadro şu an iyide olsa ilk 3 e oynayan bu takıma

2. devre takıma yeni transferler gerekir.

her zaman takıma destek olsun Sn.Ahmet ZORLU da bu konuda yine takıma

tam destek olacaktır diye düşünüyorum..

Duhul
    Dec 2005
    İkamet
    MANİSA/ANKARA
    Gönderi
    2,493

Esas

Fener için Trabzon'u reddetti

HABERİ Türkiye'ye Takvim duyurdu: Ersun Yanal Fenerbahçe yolcusuydu... Bitmedi: Trabzon, Ziya Doğan'dan önce Yanal'ı istedi. 2 milyon Euro önerdi. Ersun Hoca, Fener için reddetti...

Trabzon'a ret Fener'e evet

Bordo-Mavililer'in Lazaroni'yi kovup, Ziya Doğan'la anlaşmadan önce Vestel'in teknik patronuna 2 milyon Euro önerdiği ortaya çıktı. Ancak Ersun Yanal bu teklifi reddetti. Yakın çevresi ise "Hoca Fener'i bekliyor, bu yüzden Trabzon'a gitmedi!" iddiasında bulundu.

5.5 saat oturup konuştuk
    TAKVİM'in dünkü "Fener'in ilk adayı Yanal" haberi Manisa'da bomba etkisi yaptı. İsminin açıklanmasını istemeyen Vestel Manisalı bir yönetici, "Ersun hocanın iki hedefi var. Birincisi Vestel Manisa'yı şampiyon yapmak. İkincisi de Fenerbahçe'yi çalıştırmak. Hatta geçen gün kendi aramızda 5.5 saat konuştuk. Trabzonspor, Ziya Doğan'dan önce bizden hocamızı istedi. Ama Ersun Yanal gitmedi" dedi.
    700 bin Euro tazminatı var
    Ersun Yanal'ın Vestel Manisa ile 2008'e kadar sözleşmesi bulunuyor. Tecrübeli hocanın mukavelesinde 700 bin Euro'luk tazminat maddesi bulunduğu ortaya çıktı. Sarı-Lacivertliler'in Zico'nun gönderilmesi durumunda bu tazminatı ödemeye hazır oldukları öğrenildi. Hatta Fenerbahçeli yöneticilerin "Gerekirse Vestel Manisa ile görüşür bu tazminatı 500 bin Euro'ya çekeriz" dedikleri iddia edildi.

http://www.takvim.com.tr/spo106.html

Duhul
    Dec 2005
    İkamet
    MANİSA/ANKARA
    Gönderi
    2,493

Esas

F.Bahçe liderliği Sivas'ta bıraktı

F.Bahçe zirveyi ele geçirmek için Sivas karşısına çıktı. Yiğidolar'da 2. yarıda takımın 3 kalecisi kaleyi korudu... Sarı-Lacivertliler 2 puanla birlikte liderliği de bıraktı

Duhul
    Dec 2005
    İkamet
    MANİSA/ANKARA
    Gönderi
    2,493

Esas

Bİrİ Bİzİ Durdursun......

Sayfa 18/68 İlkİlk ... 8161718192028 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız