Sayfa 13/34 İlkİlk ... 3111213141523 ... SonSon
Arama sonucu : 272 madde; 97 - 104 arası.

Konu: Kocaelispor

Duhul
    Jul 2006
    İkamet
    D.Dere meine traumgarten
    Gönderi
    568

Esas

Yaman Gitti, Geldi
    Ligin 5’inci haftasında Kayseri Erciyes’e farklı kaybeden Kocaelispor’da, maç sonunda ilginç gelişmeler yaşandı. Başkan Serhan Gürkan ve yöneticiler maçın bitiş düdüğü ile birlikte soluğu soyunma odasında alırken, teknik heyet ve futbolcularla görüştü. Teknik Direktör Fuat Yaman da maçın bitimi ile birlikte özür dilemek için gittiği taraftarlardan tepki gördü.

TARAFTARLARDAN TEPKİ
    Sezona umutlu başlayan, Sakarya ve Samsunspor mağlubiyetlerine rağmen moralini bozmayan Yeşil-Siyahlı kulüpte, Kayseri Erciyes karşısında alınan farklı mağlubiyetin şoku yaşanıyor. Maç sonunda adeta büyük bir çöküntü yaşayan Teknik Direktör Fuat Yaman, takımlarına destek için Kayseri’ye kadar gelen taraftarlardan özür dilemek istedi. Tribünlere kadar giden Yaman’a, taraftarlar tepki gösterdi.

GÜRKAN İSTİFAYI KABUL ETMEDİ
    Daha sonra soyunma odasına Başkan Serhan Gürkan ve yöneticiler de girdi. Yaman’ın, soyunma odasında Başkan Serhan Gürkan’a, “Sorumlu benim, istiyorsanız hemen görevimi bırakayım” dediği, Gürkan’ın bu tavır üzerine, “Böyle bir şeye gerek yok” dediği öğrenildi. Başkan Gürkan, yaklaşık yarım saat süren görüşme sonrası yaptığı basın açıklamasında da teknik heyet ve futbolcuların arkasında olduklarını söyledi.

“NE GEREKİYORSA YAPARIM”
    Basın toplantısına katılmayarak, gazetecilere “Bu maçın anlatılacak yanı yok” notu gönderen Yaman, soyunma odasının çıkışında bekleyen basın mensuplarına konuşmak zorunda kaldı. Yaman’ın açıklama sırasında çok üzgün olduğu ve cümleleri kurmakta zorlandığı gözlendi. Yaman, mağlubiyetim tüm sorumluluğunu üzerine aldığını ifade ederek, “Ne gerekiyorsa, onu yapmaya hazırım” dedi. Yaman şöyle devam etti:

“TEK SORUMLU BENİM”
    “Bu takımı kuran benim. Yönetim tüm güçlüklere rağmen bugüne kadar görevini yerine getirmiştir. Bu mağlubiyetin başka bir nedenini aramaya gerek yok. Tüm sorumluluk bana ait” dedi. Yaman, “İstifa etmeyi düşünüyor musunuz?” sorusunu üzerine, “Ben daha uzun çalışayım da, kulüpten daha fazla para alırım mantığını hiç taşımadım. Bu kulüpten alacaklarını bırakıp giden az sayıdaki insandan biriyim. Benden ne istenirse, Kocaelispor’un menfaatleri için onu yapmaya hazırım” dedi

Esas

Alıntı Originally Posted by serkanonar Yazıyı Oku
    Dostum öncelikle geçmiş olsun askerlik bitmiş,Beşiktaş faciasından beri böyle rezalet görmemiştim.Zaten bizim takımın en berbat yeri kalecimiz.Hakan Arıkan'ı verdiğimizden beri bir türlü düzgün kaleci bulamadık,umarım bu hafta Antalya'dan acısını çıkarırız.
    ben acı cıkartacam da antalyadanmı olur onu görecez...

Duhul
    Jul 2006
    İkamet
    D.Dere meine traumgarten
    Gönderi
    568

Esas

Kocaelispor, K.Erciyes maçının yaralarını sarmaya çalışıyor. Antalya maçı hazırlıklarına dün başlayan Yeşil-Siyahlı takım, yarın çarşıya inip şehir turu atacak.

ANTALYA HAZIRLIĞI BAŞLADI
    Kocaelispor, hafta sonu oynayacağı Antalyaspor maçı hazırlıklarına dün başladı. Sabah yapılan çalışmaya Teknik Direktör Fuat Yaman katılmadı. Güç depolayan Yeşil-Siyahlıların antrenmanında futbolcuların tamamı yer aldı. Antrenmanda futbolcuların bir hayli moralsiz olduğu gözlendi. Teknik Direktör Fuat Yaman, akşam çalışmasında takımla birlikteydi.

ÇARŞIDA İFTAR YAPACAKLAR
    Öte yandan K.Erciyes maçında alınan farklı mağlubiyetin yaraları sarılmaya çalışılıyor. Yeşil-Siyahlı takım bu amaçla yarın çarşıya inecek ve şehir turu atacak. Futbolcuların, taraftarlarla bir araya gelmesi beklenen şehir turuna yönetim de katılacak. Yeşil-Siyahlılar, şehir turunun ardından çarşı içinde iftar yemeği yiyecek

Esas

cuma da taraftarlar iftar yapacak

Duhul
    Jul 2006
    İkamet
    D.Dere meine traumgarten
    Gönderi
    568

Esas

Kocaelispor Teknik Direktörü Fuat Yaman, oyuncularının Erciyes maçını unutması için çalışıyor. Futbolcuları ile tek tek ilgilenen Yaman’ın, “Bu maçı unutup, tamamen Antalyaspor maçına odaklanın. Hafta sonunda galip gelip, kötü günleri geride bırakacağız” dediği öğrenildi.

KAPILAR BASINA KAPATILDI
    Kocaelispor, ligin 6’ıncı haftasında karşılaşacağı Antalyaspor maçı için hazırlıklarını sürdürüyor. Cumartesi günü saat 16.00’da oynanacak maç için taktik ağırlıklı çalışmalara başlayan Yeşil-Siyahlı takımın antrenmanları önceki günden itibaren basına kapatıldı. Teknik Direktör Fuat Yaman, önceki akşam yapılan çalışmada 75 dakika süren çift kale maç oynattı.

ERCİYES MAÇININ İZLERİ SİLİNİYOR
    K.Erciyes karşısında farklı mağlup olup, sahadan 6-1’lik yenilgi ile ayrılan Yeşil-Siyahlı takımda Teknik Direktör Fuat Yaman, maçın izlerini silmeye çalışıyor. Moralsiz olan oyuncularının Antalyaspor maçına konsantre olmasını isteyen Yaman, adeta beyin yıkıyor. Yaman, oyuncularını motive ederken, Antalya galibiyeti ile ortaya çıkacak tabloyu işaret ediyor.

“DÜNÜ UNUT, BUGÜNE BAK”
    İki hafta üst üste kaybetmelerine rağmen halen yarışın içinde olduklarını belirten Yaman, oyuncularından bunu düşünmelerini isteyerek, “Biz büyük bir camiayız. Bu tür yenilgilerden ders almasını biliriz. Antalya maçını kazanarak hem iyi bir hava yakalayacak hem de yeniden tırmanışa geçeceğimizden eminim. Dünü unutun, bugüne bakın” dediği öğrenildi.

Duhul
    Jul 2006
    İkamet
    D.Dere meine traumgarten
    Gönderi
    568

Esas

Sen Körfez’sin, İste Yenersin
    Geçtiğimiz hafta Kayseri’de tarihi yenilgi alarak camiayı şaşırtan ve üzen Kocaelispor, bugün ligin iddialı takımlarından Antalyaspor’u ağırlayacak. Yeşil-Siyahlı ekibimiz dişli rakibini yenip taraftarından özür dilemek, zirve yarışında söz sahibi olduğunu göstermek istiyor. Saat 16.00’da başlayacak maçı D Spor naklen yayınlayacak.

ANTALYA ÇOK GÜÇLÜ
    Kocaelispor ligdeki altıncı maçını bugün Antalyaspor ile oynayacak. Geçtiğimiz hafta Erciyes karşısında ummadığı bir yenilgi alan Yeşil-Siyahlı ekibimiz bugün ligin favorilerinden Antalyaspor karşısında üç puana ulaşıp taraftarından özür dilemek, zirve yarışında iddiasını ortaya koymak istiyor.

BİR SAKAT, BİR CEZALI
    Kocaelispor’da iki eksik var. Fatih Şen Erciyes maçında kırmızı kart gördüğü için bugün takımdaki yerini alamayacak. Ayrıca Bayram da sakatlığından dolayı kadroda yer almıyor. Teknik direktör Fuat Yaman diğer tüm futbolcuları maç kampına aldı. Yaman, 18 kişilik kadroyu maçtan önce açıklayacak.

SAAT 16.00’DA BAŞLIYOR
    Kocaelispor ile Antalyaspor’u İsmetpaşa Stadı’nda karşı karşıya getirecek zorlu mücadelenin başlama saati 16.00 olarak açıklandı. D Smart paketi içinde yer alan D Spor maçı naklen yayınlayacak. Erciyes farklı yenilgisine rağmen taraftarların bugün maça ilgi gösterip takıma coşkulu şekilde destek vermeleri bekleniyor.

Bilet Fiyatları:
    Numaralı A: 45 YTL
    Numaralı B: 30 YTL
    Maraton: 6 YTL
    Kale Arkası: 4 YTL
    Öğrenci ve bayan: 50 kuruş

Kapılar 14.00’te Açılacak
    Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü yetkilileri bugünkü maç için stat kapılarının saat 14.00’te açılacağını duyurdular. Yetkililer özellikle maraton tribün kapılarında sıkışıklık olduğunu, bu tribünü tercih edenlerin mümkün olduğunca stada erken gelmeleri gerektiğini belirttiler.

Galibiyete 1500’er YTL Prim Var
    Kocaelispor’da iç saha galibiyet primi 1500’er, deplasman galibiyet primi ise 2500’er YTL olarak belirlenmişti. Yeşil-Siyahlı futbolcular daha önce içerde Diyarbakırspor’u, deplasmanda İstanbulspor’u mağlup ederek 4000’er YTL prim kazanmışlardı.

Esas

2-0 aldık ama umarım prim vermezler sadece taner e versinler birimi diğerleri gelsin avcumu yalasınlar....

bir tanerimiz vardı bide golleri...

Duhul
    Jul 2006
    İkamet
    D.Dere meine traumgarten
    Gönderi
    568

Esas

Alıntı Originally Posted by son_azrail Yazıyı Oku
    2-0 aldık ama umarım prim vermezler sadece taner e versinler birimi diğerleri gelsin avcumu yalasınlar....

bir tanerimiz vardı bide golleri...
    Sakaryadan 4 yedik sonra 2 hafta galip geldik,Erciyes 6 attı gittik 2. Antalyayı yendik.Bu sene hep dayak yedikten sonra mı galip geleceğiz,Taner eski takımına 2 defa selam yollamış bereket.Maçı antalyalılarla beraber mi seyrettiniz kavga çıkmadan ?

Sayfa 13/34 İlkİlk ... 3111213141523 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •