Sayfa 1/252 1231151101 ... SonSon
Arama sonucu : 2010 madde; 1 - 8 arası.

Konu: BEYAZ - Beyaz Filo Oto Kiralama A.Ş.

Esas BEYAZ - Beyaz Filo Oto Kiralama A.Ş.

İzahname
    http://www.beyazfilo.com/izahname-ve-sirkuler.aspx

Beyaz Filo Oto Kiralama’nın halka arz fiyatının 4.50 TL olduğu açıklandı.

32 milyon 722 bin TL sermayeye sahip olan Beyaz Filo, nakit olarak artırılacak 3 milyon 528 bin TL tutarındaki nominal paylarını halka arz edecek. Sermaye artırımı sonrasında Beyaz Filo’nun yeni sermayesi 36 milyon 250 bin TL olacak.

Halka arzdan 15 milyon 876 bin TL gelir elde etmeyi planlayan Beyaz Filo’nun halka açıklık oranı yüzde 10 olacak.

Esas

Arkadaşlar bilançoya göz ucuyla baktım , sonuç : bu firma resmen BATIK . Alacaklar dikkatli olsun ilk günden malın son sahibi olmayın , paranıza emeğinize yazık olur.

Esas

Merhaba, biraz açmanız mümkün mü?

Alıntı Originally Posted by M.C. Yazıyı Oku
    Arkadaşlar bilançoya göz ucuyla baktım , sonuç : bu firma resmen BATIK . Alacaklar dikkatli olsun ilk günden malın son sahibi olmayın , paranıza emeğinize yazık olur.

Duhul
    Mar 2010
    İkamet
    ÜNYE
    Gönderi
    4,966

Esas

4,50 : OHA
    bu spk n işe yarar 1 tL nominal bedeL den açsaLar noLur arkadaş?bırak tavan yapa yapa gitsin gidebiliyorsa 4,50 ye 4,50 den alacan da noLcak...?kaç para ederki kaç para oLsun.benb iLk defa burda gördüm böyLe bir şirketi tanınmamış bir şirket,borsaya neden aLırLarki,Önce Şirket kendini bi tanıtsın Rüştünü ispat etsin..şirket yönetiminden takip eden illaki oLur,oLurda bu yazıyı okur 4,50 Lik fiyata ben anca uzaktan izLer OHA derim.

Esas

Alıntı Originally Posted by faruko Yazıyı Oku
    Merhaba, biraz açmanız mümkün mü?
    Yukarıdaki linkten izahnameyi inceleyin , 2.3.1 maddesini okuyun , SPK mevzuatına göre birim pay değeri 9 kuruş yani 0,09 TL .

Ek 94838

Esas

Yukarıdaki linkten izahnameyi inceleyin , 2.3.1 maddesini okuyun , SPK mevzuatına göre birim pay değeri 9 kuruş yani 0,09 TL .

Ek 94838
    İMKB KOMEDİ GİBİ YA 0,9 KURUS VE 4,50 hahahahaha

Esas

İş girişim 2006 da 4 milyon dolara %15.69 almıs 2008 de 8.750 milyon dolara satmış.
    http://www.isgirisim.com.tr/TR/yatirim_tarih.asp

2012 %12.5 için 4.4m tl istiyorlar neden bu kadar ucuzlamış bu kağıt,2008 de filoda küçülme olmuş ama kısa vadeli ve uzun vadeli yükümlülüklerde ciddi artış var bu kredi ne için alınmış?
    basıt bir komplo teorisi
    bence pek parlak olmuyan kagıdı 4m luk hısse satısı ıcın halka acılmaz borsada işlemle daha yukardan satılacak....

Esas

Teşekkürler,

Ek 94838

Sayfa 1/252 1231151101 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •