Sayfa 1/5 123 ... SonSon
Arama sonucu : 40 madde; 1 - 8 arası.

Konu: BJK-FB-GS Forumlarına nasıl katılınır ?

Duhul
    Jul 2005
    Gönderi
    12,182
    Blog Yazıları
    8

Esas BJK-FB-GS Forumlarına nasıl katılınır ?

Fenerbahçe Galatasaray ve Beşiktaş bölümlerini okuyabilmek ve yazabilmek için üyelik sistemi getirdim.

Bu sistemde herkes bir bölüme taraftar olarak üye olacak ve sadece taraftar olduğu bölümü izleyip yazabilecektir.

Kesinlikle bir bölüme üye olduktan sonra diğer bölüme üye olarak karşı taraftar bölümüne yazı yazmak yaptırım gerektirecektir ve bir aylık yazma hakkının dondurulmasına neden olacaktır.

Umarım bu son aldığım önlem ile taraftar bölümleri problem olmaktan çıkacaktır. Bu yapıp yapabileceğim son önlem ve son işlemdir. Lütfen forumumuza ve kurallarımıza sahip çıkalım, koruyalım.

Forumda taraftar olabilmek için

Üye KP bölümüne girip Çeşitli başlığı altında Grup Üyeliği kısmı seçilmeli ve istenen grup **** Grup seçeneği ile seçilmelidir.

Duhul
    Jan 2005
    İkamet
    mabed
    Gönderi
    3,104

Esas

Çok teşekkürker Sn. Red Kit ...

Emeğinize sağlık ...

taraftar dan sevgiler ...

Duhul
    Mar 2004
    İkamet
    istanbul-küçükyalı..FENERBAHÇE CUMHURİYETİ.
    Gönderi
    8,088

Esas

emekleriniz için teşekkür ederim ellerinize sağlık...

4. Unhappy

Gönül isterdi ki en azından sadece yazmaya üyelik getirilsin, ben bir "futbolsever" olarak diğer takımların başlıklarını izlemekten ve onların düşüncelerini okumaktan keyf alıyordum.

Stadlarda Deplasman takımı seyircisinin olmaması gibi...

Yanlış anlaşılmasın kararı eleştirmiyorum aksine bir özeleştiri yapma gereği hissediyorum.

Neden birarada duramıyoruz? Günlük hayatta hep birlikteyiz oysaki. Futbol neden bir kavga sebebi ?

Futbolu algılayış şeklimizi değiştirmeliyiz bir an önce. Karara sevinenler şimdi sadece kendi renklerinin düşüncelerini ve yazdıklarını okuyacaklar. Ben buna sevinemem....

Burda dönüp herhangi bir takıma gönül vermiş taraftarlar olarak ama sadece taraftarlar olarak kabahati kendimizde aramalıyız.

saygılarımla...

Duhul
    Jan 2005
    İkamet
    mabed
    Gönderi
    3,104

Esas

Alıntı Originally Posted by _zamazingo_
    Gönül isterdi ki en azından sadece yazmaya üyelik getirilsin, ben bir "futbolsever" olarak diğer takımların başlıklarını izlemekten ve onların düşüncelerini okumaktan keyf alıyordum.

Stadlarda Deplasman takımı seyircisinin olmaması gibi...

Yanlış anlaşılmasın kararı eleştirmiyorum aksine bir özeleştiri yapma gereği hissediyorum.

Neden birarada duramıyoruz? Günlük hayatta hep birlikteyiz oysaki. Futbol neden bir kavga sebebi ?

Futbolu algılayış şeklimizi değiştirmeliyiz bir an önce. Karara sevinenler şimdi sadece kendi renklerinin düşüncelerini ve yazdıklarını okuyacaklar. Ben buna sevinemem....

Burda dönüp herhangi bir takıma gönül vermiş taraftarlar olarak ama sadece taraftarlar olarak kabahati kendimizde aramalıyız.

saygılarımla...

yazında çok güzel ve çok önemli konuları ele almışsın ...

belki bir gün bu dediklerin olur, ev sahibi ve misafir takım taraftarları yan yana maç izleriz ...

oynanan futbolu hep beraber alkışlarız ...

inşaallah ...

6. Esas Ya bu 3 takim disindaki takimlara gonul verenler!

Sn Red Kit,

Acikca soylemem gerekirse forumda yazilanlari takip etmenin disinda cok fazla bir katilimim yok (hatta ilk mesajimi buraya yazdigimida gormussunuzdur) ama benim gibi olmayan ve bu uc klubumuz disinda baska takimlara gonul vermis olan arkadaslara da ayni hakkin taninmasi gerek miyor mu? Sayilari az olabilir, katilimlari fazla olmayabilir belki ama herkese, her camiaya ayni hakkin verilmesi gerekir diye dusunuyorum ben. Unutmayalim ki bu uc klubumuzun disinda ulke sporuna hizmet veren ve en az onlar kadar buyuk takimlarimiz da var. Baska takim taraftarlarini bilmem ama ben Trabzonspor icin de bir forum acilmasini talep ediyorum. Saygilar

Esas

shipbroker61 sonuna kadar sizi destekliyorum turk futbolda sampıyonlugu istanbul dısına tasıyarak devrım niteliginde basarıya imza atmıs bir takımın da bu forum icinde olmalı...

Esas

Alıntı Originally Posted by shipbroker61
    Sn Red Kit,

Acikca soylemem gerekirse forumda yazilanlari takip etmenin disinda cok fazla bir katilimim yok (hatta ilk mesajimi buraya yazdigimida gormussunuzdur) ama benim gibi olmayan ve bu uc klubumuz disinda baska takimlara gonul vermis olan arkadaslara da ayni hakkin taninmasi gerek miyor mu? Sayilari az olabilir, katilimlari fazla olmayabilir belki ama herkese, her camiaya ayni hakkin verilmesi gerekir diye dusunuyorum ben. Unutmayalim ki bu uc klubumuzun disinda ulke sporuna hizmet veren ve en az onlar kadar buyuk takimlarimiz da var. Baska takim taraftarlarini bilmem ama ben Trabzonspor icin de bir forum acilmasini talep ediyorum. Saygilar
     Alıntı Originally Posted by hevesli
    shipbroker61 sonuna kadar sizi destekliyorum turk futbolda sampıyonlugu istanbul dısına tasıyarak devrım niteliginde basarıya imza atmıs bir takımın da bu forum icinde olmalı...
    sevgili arkadaşlar trabzonspor'unda kendine ait bir topici mevcut... diğer takımlarımızında... önce bir araştırınız, sonra eleştirinizi yaparsınız...
    örnek trabzonspor linki aşağıda....

http://www.hisse.net/forum/forumdisplay.php?f=109

Sayfa 1/5 123 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •