Sayfa 4/143 İlkİlk ... 234561454104 ... SonSon
Arama sonucu : 1143 madde; 25 - 32 arası.

Konu: Birinci Vazife

Esas teşekkürler sayın babo

bu yazıyı okurken bir selanik göçmeni olarak dedemlerin bana çocukluğumda anlattıkları geliyor gözlerimin önüne o savaş öncesi ve savaş sonrası yaşadıkları; duygularımı anlatmak imkansız inanın şuan,ama yeni nesile yaşananları anlatmadıkça beyinlere kin ve nefret tohumu ekmeden yerleştirmedikçe ve ben de tüm ihanetlere ve hainlere inat atalarımdan aldıklarımı aktarıyorum çocuklarıma.

not:yonca biçildikçe çoğalır biçene inat hele birde dört yapraklısı yokmu onlardan yetiştirebildiysen oda bir sanat.

Esas

bu topiği açan vede katkı sağlayan tüm arkadaşlarıma tşk ler bu yazıları gördükçe gelecek için ümitlerim daha da artıyor SAĞOLUN VAROLUN ALLAH SİZLERE DERT HASTALIK GÖSTERMESİN

GELECEK 23 NİSAN BÖYLE Mİ OLACAK ALLAH KORUSUN DAN ÖNCE KENDİMİZİ KORUYALIM
    [

URL=http://imageshack.us][/URL]
    Son düzenleme : radyolog; 26-04-2006 saat: 21:06.

Duhul
    Apr 2005
    İkamet
    Ankara
    Gönderi
    331

Esas

Alıntı Originally Posted by radyolog
    bu topiği açan vede katkı sağlayan tüm arkadaşlarıma tşk ler bu yazıları gördükçe gelecek için ümitlerim daha da artıyor SAĞOLUN VAROLUN ALLAH SİZLERE DERT HASTALIK GÖSTERMESİN

GELECEK 23 NİSAN BÖYLE Mİ OLACAK ALLAH KORUSUN DAN ÖNCE KENDİMİZİ KORUYALIM

İran'da her şey bir gecede olmuştu. Sabah uyandıklarında İslam devrimi olmuştu bile..
    Son düzenleme : Kanarya; 27-04-2006 saat: 00:45.

Duhul
    Apr 2005
    İkamet
    Ankara
    Gönderi
    331

Esas

Ali Poyrazoglunun bir yorumu:

"Ne acı ki birakin etrafimizda çok olmasını, içinden Atatürk geçmeyen adamlar yönetiyor 4 senedir Atatürk Türkiyesini ve 86 yil sonra mecli başkanı koltuğunda 21 yaşında bir çocuk "Önümüzü kimse kesemez" diye haykırıyor. Yazıklar olsun size, sizi yetiştirenlere ve sizin gibilere, hiç biriniz bu ülkede yaşamayı haketmiyorsunuz."

Arrow Sn. Ali Poyrazoğlu'na

Atatürk'ün bir sözünü hatırlatmak isterim "Geldikleri gibi giderler."
    Son düzenleme : Saxofon; 27-04-2006 saat: 01:25.

Esas

sayın saxofon;sizin yazılarda türkçe karakterler acayip şekillerde çıkıyor...çince gibi...okurken çok zorlanıyorum...saygılarımla...

Esas

şu topiği kim açtı ise Allah ondan bin kere razı olsun...okurken gözlerim doldu...herkese teşekkürler...

Duhul
    Feb 2004
    İkamet
    Ankara
    Gönderi
    134

Esas

Bugün, içinde bulunduğumuz ortamda yaşananların, ne kadar bambaşka adlarla söyleniyor olsalar da, ne kadar süslü sözlerle ifade ediliyor olsalar da, geçmişte yaşananların bire bir aynısı olduğunu düşünüyorum.

Türk milleti, o zaman nasıl ki Atatürk'ünün etrafında toplandı; bugün de, aynı şekilde her kesimden insanımızın yine Atatürk'ünün etrafında toplanıyor olduğunu görmek beni son derece sevindiriyor.

Ondan nefret edenlerin ise, nefretlerini koruduklarını görmek beni hiç şaşırtmıyor. Yine aynıları.

Şaşırtan şey, bugün karşılarında gücü tükenmiş, nefesi tıkanmış bir millet yerine; gerektiğinde balyoz gibi inecek tek bir yumruk olduğunu farkedemeyenlerin durumu.

Sayfa 4/143 İlkİlk ... 234561454104 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •