Sayfa 43/143 İlkİlk ... 3341424344455393 ... SonSon
Arama sonucu : 1143 madde; 337 - 344 arası.

Konu: Birinci Vazife

Duhul
    Jan 2004
    İkamet
    Istanbul ve Kanada
    Gönderi
    11,394
    Blog Yazıları
    6

Esas

Esas

Merhaba Arkadaşlar artık borsaya sanal olarak baksamda arada buraya gelip sizleri kontrol ediyorum ne yaparsın alışkanlık

bu arada bir çalışmamı sizlerle Atatürk Hakkında sizlerle paylaşmak istedim..

saygılar

http://www.youtube.com/watch?v=HGmfy-LN4Ak

Eğer anlarlarsa yunana cevap mahiyetinde

http://www.youtube.com/watch?v=rKLNRZg7ZWI

hatasızkulolmaz Guest

Angry Hepİmİz Mehmetİz.......................

Şerrefsİz Pkk, Yİne Yapti Yapacani...son Olarak 15 Tane Gencecİk GÜlÜmÜz Soldu. Bu Vatan Bu Kadar Ucuzmu.bunlara Bİr Durdİyen Çikmayacakmi.buna Ramen Bİr Takim Medya Hala DÜŞÜnelİm Acaba Gİrsek Çikablİrmİyİz.gİbİ Akil Almaz Laflar Edİyor.ve Ülkenİn SaygideĞer Bİr BİrlİĞİ(İsmİ Lazİm Degİl Bİlİyorsunuz)kibris Ayak BaĞi Ve Iraka Gİrmeyelİm DÜŞÜnelİm Gİbİ SÖylemler Edİyor.ya Bİz Eskİden BÖle DeĞİldİk.atalarimiz Vurdumu Oturturlardi.Şİmdİ TÜrkÜz Demeye Korkar Hale Geldİk.bİr Ermenİ VatandaŞimiz ÖldÜrÜldÜĞÜnde Hemİz Ermenİyİz Dİyen Ahalİ Nİye Şehİt Olan Gencecİk Cocuklarimiz İÇİn Cok Ciliz Nbİr Şekİlde Hepİmİz Mehmetİz Dİyor.Şİmdİ Bİzİm DÜnyayi Aya Kaldirmamiz Gerekİyordu.yapanlari PİŞman Etmemİz Gerekİyordu.nerde Bİzİm Mİsaki Mİllİmİz.Ülkemİzİ Öyle Bİr Hale Getİrtİlerkİ Kibris SavaŞi BaŞlar BaŞlamaz Ülkemİzİn DÖrt Bİr Yaninda Askerlİk Şubelerİ VatandaŞlarimizla GenÇlerİmİzle DolmuŞtu.bİzİde Askere Alin Dİye.vay Be 30 Senede Ülkemİzİ Bu Hale GetİrmİŞler.yazik.Çok Yazik.

Esas

Rica ve merhamet dilenmekle bir millet ve devletin şeref ve istiklâli kurtarılamaz. Türk milleti ve gelecek nesiller bunu unutmamalıdır. (1927)

Mustafa Kemal ATATÜRK

Ey Büyük Atatürk, senin sözlerini okudukça anlıyorum ki Türk milletine Tanrı'nın en büyük lütfusun. Dünya tarihinin yetiştirdiği en üstün, çağlar ötesi bir lidersin.
    Dünya liderlerinin seni yerlere göklere sığdıramamasının sebebi bu olsa gerek. Önemli olan seni anlayabilecek kapasitede olmak. Hatta anlamayı isteyecek kadar cesur olmak.

Sevgiler

Duhul
    Jan 2004
    İkamet
    Istanbul ve Kanada
    Gönderi
    11,394
    Blog Yazıları
    6

Esas Onder ve Lider olmak, vasat insanlarin isi degildir.

Siz Ataturk'un yazdigi NUTUK'un hangi sartlarda ve nasil yazildigini ve Ataturkun bu NUTKU o zamanki TBMM meclisi kursusunde kac gunde okudugunu biliyormuydunuz??
    Ne yazik ki Ben bilmiyordum!!.

Duhul
    Feb 2004
    İkamet
    Karadenizin yeşillikler diyarı..şehri İstanbul .
    Gönderi
    39,562
    Blog Yazıları
    1

Esas

ne yazık ki bende bilmiyordum....

teşekkürler babo

Forum kurallarını okumak için tıklayınız
    Bunları yapmayınız okumak için tıklayınız.

Forumun Altın Kuralı : Forumda okuduğunuz bilgileri fikir vermesi amacıyla ve mantık süzgecinden geçirerek değerlendirin. Hiç kimse sizi tanımadan size para kazandırmak heveslisi değildir. Hayatta karşılaşmadığınız ve adını soyadını dahi bilmediğiniz bir kişinin tavsiyesi ile senet almaya kalkışmayın, sonu %99 hüsran olacaktır..

Not: Forumumuzda dini ve siyasi ile futbol taraftarlığı yazıları kabul edilmiyor.

Forumumuz yeni adresinde eski gelenek ve kurallarıyla yoluna devam edecektir. Lütfen üyelik kaydınızı yapınız:
    http://www.hisse.net/topluluk/register.php

Esas

Alıntı Originally Posted by Saxofon Yazıyı Oku
    Gençliğe Hitabe içinde isabetsiz tek kelime yok. Atatürk sanki zamanda yolculuk yapıp bu günleri ve yakın geleceği yaşamışçasına 79 yıl önceden uyararak bizleri vazifelendirmiş.
     Alıntı Originally Posted by ayyan Yazıyı Oku
    Ne yazsak ne söylesek az gelir.
    Bir konuşmayla insan hem gecmisi hemde gelecegi böyle güzel mi özetler?
    evet atatürk o günleri bize hatırlatmak için böle bi uyarı yapmış bize..

Duhul
    Jan 2004
    İkamet
    Istanbul ve Kanada
    Gönderi
    11,394
    Blog Yazıları
    6

Esas 10 KASIM anisina...

Son düzenleme : bikmisbroker; 10-11-2007 saat: 12:43.

Sayfa 43/143 İlkİlk ... 3341424344455393 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •