Sayfa 7/7 İlkİlk ... 567
Arama sonucu : 54 madde; 49 - 54 arası.

Konu: Canli Canli Otopsİ

Duhul
    Feb 2004
    İkamet
    Karadenizin yeşillikler diyarı..şehri İstanbul .
    Gönderi
    39,562
    Blog Yazıları
    1

Esas

Alıntı Originally Posted by radyolog Yazıyı Oku

asistan kadavranın başına geçer orasını burasını keser biçer diğer arkadşlara bir şeyler öğretmeye çalışır bu arada hayatında hiç ölü görmemiş olan (kız erkek farketmez) bayılan fenalaşnlarda olur du formol kokusu genzinizi yakar (cesetler kokmasın-bozulması diye FORMOL dene bir sıvıya yatırılır) dersten bir an önce çıkmak için can atar zil çalınca da kendinizi dışarı atıp hemen bir sigara yakarsınız arkadaşlarınızın ' yüzün sararmış '' demelrine kızar ama hatta erkekliğe gaita sürdürmememk için ses çıkarmazsınız..

açıklayıcı oldu ama erkekliğe gaita sürmemek lafına katıla katıla güldüm ( rütükten kurtulmanın yolu )

Esas

Alıntı Originally Posted by kentuf Yazıyı Oku
    Beyler hiç otostop yapan varmı
    kentuf iyi bir avcısın, bak iki tane yakaladın, birincisi yetkili olduğu için işi örtbas etti ama ikincisi hala uyku mahmurluğunda.

Soruna gelince evet bir kez otostop yaptım, bir kaplumbağaya, hem de canlıydı, sıkı şoförmüş beni şereflikoçhisara kadar götürmüştü.

Smyrna Guest

Esas

yawww sabah sabah kahvaltı yapmadan aç karnına olcak şymi bu video
    bu videoyu izleyip insanın bi hiç olduğunu anlamamız gerkiyor aslında biz ademoğlu bir hiçiz yapmamız gereken yükümlülüklerimizin geç olmadn farkına varırız umarım.
    geceleyin uykuma gelmezse iyidir..

Esas

2 saniye bakabiidim..bu ne yaww.....insanın midesi kaldırmaz..Nasıl alışıyolar buna...

Duhul
    Oct 2005
    İkamet
    istanbul'da ikamet ediyorum.
    Gönderi
    2,487

Exclamation izledim bea...

ben izledim......
    sonuna kadar hemi de........
    şööle düşündüm:
    insanın ruhu çıkınca cesedin hiç bir önemi kalmıyo. sadece et, kemik, kan... aslolan değerli şey nereye gitti???

6. Esas

Aslında bu görüntüler beni çok kötü etkiliyor ama dayanamayıp izliyorum...Hadi hayırlısı...

Sayfa 7/7 İlkİlk ... 567

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •