Sayfa 102/303 İlkİlk ... 25292100101102103104112152202 ... SonSon
Arama sonucu : 2423 madde; 809 - 816 arası.

Konu: MRTGG - Mert Gıda Giyim Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1. Esas

şu pozisyonda yok önemli bir haberi bekliyorum.altlardan alacam ve yatacam inşallah.şuan diğer kağıtlarda al sat yapıyorum.BU kağıt şuan alanın elinde patlayacak türden bir kağıt . Bombayı patlatmadılar daha adamların ellerinde var daha.yada daha yeterince toplayamadılar YTD

2. Esas

borsa %2,66 + dayken gitmeyen - ye dönünce düşen kağıt ancak tuvalet kağıdı olur .Onada bu kadar para verilmez 0,62 çok 0,51 ederi yada 0,49 o aralıktan alabilirim.

3. Esas

bu kağıt daha çok kişiyi yasaklı eder.Adamlar at oynatıyor patron seyrediyor.Gerçi küçük bir şirket olduklarını kabul ediyorlar .Sözde ellerindeki senedi 6 aylığına bloke edecekmiş spk kaldıysa edersin 1 lot vardır belki 6 ay satılamaz hadi yaşadınız yine kademe düşmeyecek.Körler sağırlar birbirini ağırlar .biri 6 ay sonra karar verir diğeri patronum diye hava basar sizlerde para kazanacağım diye beklersiniz.YTD düşsede alsam hiç değilse yazdıklarım boş yere gitmez.

4. Esas

B grubundan a grubuna gecen nıbas yatırımcısını baya bir sevindirdi. A grubunda mücadele eden mrtgg b grubuna ordanda amatör lige düşerse şaşmam valla.

Esas

SPK Haftalık Bülteni'nde 5 kişiye 9 farklı hissede suç unsuru taşıyan nedenler nedeniyle hem suç duyurusunda bulunuldu hem de ceza verildi. Listede en dikkat çekici isimler MENSA'nın patronu Faik Ulutaş ve Galatasaray'ın eski başkanı Faruk Süren. Faik Ulutaş'a 22.09-14.12.2010 döneminde Mensa Sınai Ticari ve Mali Yatırımlar A.Ş. oydan yoksun (MEMS1) pay piyasasında gerçekleştirilen işlemler nedeniyle suç duyurusu ve 6 ay işlem yasağı cezası verildi.

Emine Öner isimli aracı kurum çalışanına da farklı tarihlerde 7 şirkette yaptığı işlemler nedeniyle ceza verildi. Emine Öner'e COSMO, BOSSA, FVORI, MEMSA, MEMS1, HATEK, MRTGG'da yaptığı işlemlerde SPK Kanunu'nun 107/1 maddesinde belirtilen suçu işlemesinden dolayı suç duyurusu ve 6 ay işlem yasağı verildi. Tüm bunların yanısıra Emine Öner'in SPF Temel Düzey Lisansı 6 ay süreyle iptal edildi.
    Makina Takım ve Mert Gıda hisselerinde SPK Kanunu'na uygun olmayan işlemler yapan Faruk Süren için de suç duyurusu yapıldı ve 6 ay işlem yasağı kondu.

Fazıl Dindar isimli şahıs için MAKTK, TRNSK, HATEK, MRTGG hisselerinde SPK Kanunu'na aykırı işlemler nedeniyle hem suç duyurusu hem de 6 ay işlem yasağı kondu.
    SPK son olarak ise Cemil ÇAKMAKLI adlı şahısa Favori Dinlenme Tesisleri hisselerinde SPK Kanunu'nun 107/1 maddesi kapsamında işlem yapılmak üzere suç duyurusunda bulundu ve 6 ay işlem yasağı getirdi.

Esas

Alıntı Originally Posted by BORS HACI Yazıyı Oku
    şu pozisyonda yok önemli bir haberi bekliyorum.altlardan alacam ve yatacam inşallah.şuan diğer kağıtlarda al sat yapıyorum.BU kağıt şuan alanın elinde patlayacak türden bir kağıt . Bombayı patlatmadılar daha adamların ellerinde var daha.yada daha yeterince toplayamadılar YTD
    Borshacım, Beklediğin haber bu muydu yoksa ?

7. Esas

6 ay kazandıklarını yerler işte.BU suçlardan dolayı ertelenemez ve paraya çevrilemez 1 yıl hapis ver bakalım kim yapıyor böyle bişeyi.Dedim ya istediğin kadar yasakla dışarda adammı yok başkasının hesabından yine yapar adam veya kadın.

8. Esas

SPK mevzuatı değişmesi lazım.Dünya finans merkezi hayali kurarlar ancak olamazlar.Seans durdurma küçük yatırımcıyı koruma adına bilgileri göstermeme düşen kağıdı durdurmama banka kağıtlarında yapsınlar ayakta alkışlarım .Sözde küçük yatırımcı korunuyor seni beni düşünen yokki düşündüğünü sanan ve dışarıya lanse edenler var sadece .

Sayfa 102/303 İlkİlk ... 25292100101102103104112152202 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •