Sayfa 3/591 İlkİlk 123451353103503 ... SonSon
Arama sonucu : 4723 madde; 17 - 24 arası.

Konu: AFMAS - Uluslararası Film Prodüksiyon A.Ş.

Esas

Alıntı Originally Posted by 5x5 Yazıyı Oku
    fazla söze ne hacet herkese iyi akşamlar benim imzamı okuyun önce sonra her yazdığımda bence vardırı daha ne olsun oturalım o zaman evde işte boş foruma bakalım görüş belirtiyoruz burada
    sayın 5x5;sessiz topimize renk kattınız yemin ediyorum.ben bilgisayar başında değilken bile kardeşim bana telefonda yazdıklarınızı okuyor.en azından msjlarınızla günün stresini atıyoruz.lütfen siz kimseye aldırış etmeden yazmaya dvm edin üstadım.ben şahsım adına sizin gibi vobculara çok itibar ediyorum.selamlar saygılar...

2. Esas

Alıntı Originally Posted by eyewear Yazıyı Oku
    sayın 5x5;sessiz topimize renk kattınız yemin ediyorum.ben bilgisayar başında değilken bile kardeşim bana telefonda yazdıklarınızı okuyor.en azından msjlarınızla günün stresini atıyoruz.lütfen siz kimseye aldırış etmeden yazmaya dvm edin üstadım.ben şahsım adına sizin gibi vobculara çok itibar ediyorum.selamlar saygılar...
    sonuna kadar katılıyorum eyewear

3. Esas

ıyımısınız eyewear?renk katmakmı yazdıklarını okumuyorsunuz sanırım 5*5'ın.ben sozlerının bır butunluk arz etmedıgını,ne demek ve ne yapmak ıstedıgını anlamadıgımı belırttım.bı yazısına ek olacakken tekrar bı konu daha acıyor boyle boyle bır sayfa onun yazısıyla doluyor,hepsını bırlestırsenız bı anlam ıfade etmıyor...soyleıklerım yanlıs mı sımdı eyewear?sızı mantıklı dusunmeye davet edıyorum...QUOTE=eyewear;7268510]sayın 5x5;sessiz topimize renk kattınız yemin ediyorum.ben bilgisayar başında değilken bile kardeşim bana telefonda yazdıklarınızı okuyor.en azından msjlarınızla günün stresini atıyoruz.lütfen siz kimseye aldırış etmeden yazmaya dvm edin üstadım.ben şahsım adına sizin gibi vobculara çok itibar ediyorum.selamlar saygılar...[/QUOTE]

4. Esas

tetra2 sölerınıze tumuyle katılıyorum.geldıyse hos geldı!ama bu sekılde degıl!bazı seylere hepmızde dıkkat etmelıyız,etmezssek formun cıddıyetı kalmaz...
     Alıntı Originally Posted by tetra2 Yazıyı Oku
    Sayın 5*5 bizlere kendinizi ispat etmenize gerek yok, buradaki arkadaşların birçoğu birbirini tanır, kimin ne olduğunu bilir, çoğu topikdaş ortalama 1-1.5 yıldan beri bu forumu her gün en azından okur...Bazen güleriz ağlanacak halimize, bazen de şakalaşırız.
    O nedenle alınmayın, heyecan yapmayın. Sizde geldi iseniz hoşgeldiniz diyelim. Ancak gönderileriniz belirli bir anlam bütünlüğü içermiyor maalesef. Buradaki onlarca gönderinizden-güçlükle- hisseye para girişi olduğunu düşündüğünüz için geldiğinizi anladım. -Belki onu bile yanlış anlamışımdır

İş eski gönderilere kalırsa, 2 ay geriden bu topiğin gönderilerine bakın bakalım "kediyi" bulabilecekmisiniz? Ancak o zaman buradakilerin çoğunun neden yükselişe inanmadığını ve yazmadığını anlarsınız. Buradaki herkes kediyi tanır. Bu da kulübe katılış bilmeceniz olsun bakalım

Tekrar hoşgeldiniz....

5. Esas

.lütfen siz kimseye aldırış etmeden yazmaya dvm edin üstadım.ben şahsım adına sizin gibi vobculara çok itibar ediyorum...kımseye aldırıs etmeyın dedıgınız ben oluyorum sanırım!ne zaman geldı,ne zaman oldu,ne yazdı da ustad oldu?sız boylelerıne ustad dedıkce bız daha cookk kaybederız!çookk!...zamanında bırılerınede ustad denmeseydı sımdı bu kagıdın hamballıgını yapmazdık!lutfen bıraz daha dusunelım!....
     Alıntı Originally Posted by eyewear Yazıyı Oku

Esas

Alıntı Originally Posted by takoz34 Yazıyı Oku
    İYİ AKŞAMLAR ARKADAŞLAR ben vobdayım para giriş çıkışlarını incelerken dikkatimi çekti yeni kağıt alman ortağı var geçen ay 2.5 milyon tl para girişi var 250 bintl satış var yani 2.50 den 2 ye gelirken mala girmişler
    usta afmas 13.20 işlem görüyor ama----2.50 den 2 ye gelen hangi kagıt----[/QUOTE]

USTAAAAAAAA yaktın beni yaktın o ipek enerji 12 ocakta ipek sayfasına yazmıştım onu sonra bölündü 4 tlden yani o 2 tl aslında 1.20 kağıtta ipek enerji ben ilkkağıdım bu yazıyorum nasıl okuyosun sen beni bu da afmas 2. kağıdım ama yok yazmıcam artık gerekde yok zaten herkese başarılar

Esas

ben bu tahtaya bir daha referans olarak alacağım 2. kağıt bu diyeceğim noktaya gelince gelirim zaten herkes kazansa piyasanın anlamı olmaz

8. Esas

!ne zaman geldı,ne zaman oldu,ne yazdı da ustad oldu?sız boylelerıne ustad dedıkce bız daha cookk kaybederız!çookk!...zamanında bırılerınede ustad denmeseydı sımdı bu kagıdın hamballıgını yapmazdık!lutfen bıraz daha dusunelım!....sizinle aynı fıkırdeyım sayın ufuk_gül ne demişler çok söz yalansız çok mal haramsız olmaz....

Sayfa 3/591 İlkİlk 123451353103503 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •