Sayfa 589/591 İlkİlk ... 89489539579587588589590591 SonSon
Arama sonucu : 4723 madde; 4,705 - 4,712 arası.

Konu: AFMAS - Uluslararası Film Prodüksiyon A.Ş.

Esas

allahıma çok şükür bu illet kağıttan kurtulduk.süreç uzundu para oldukça maliyeti aşağıya çekme fırsatım oldu ve kar ederek ayrıldım.herkese hayatında başarılar güzel bi ortamdı

2. Esas

Herkese hayırlı kazançlar arkadaşlar, bende dün itibari ile afmasla vedalaştım, tüm arkadaşlara hayatlarında başarılar dilerim.....

Esas

Arkadaşlar ben de işbankasıyla çalışıyorum. Para hesaba geçmiş. Yalnız temettü ödemesi yazıyor açıklamada.

4. Esas

Borsa da kanun yaparak bızım gıbı muzları buyuk yatırımcının elıne dusuren kim? simdi de tutmuşsun, hukumet bunların uzerıne gıdecek dıyorsun, bu ne muz, bu ne muz soymasıdır.
     Alıntı Originally Posted by meks Yazıyı Oku
    hay allah senden razi olsun, bundan sonra hep senin sozunu dinleyecegim.

hisseyi elimize zamk gibi yapistiran su anda burada yazanlar degil, pazartesi gunu genel kurula gelmeye bile cesaret edemeyecek olan hirsizlardir. herkes bunun farkinda. insallah kendileri de hayrini gormezler.

hukumet bu ananascilarin ustune tek tek gitmeye basladi, bakarsin maliyeciler yakinda marsi afmyi de incelemeye alir

500-600 bin liralik spk idari cezasi isin ilk ayagiydi.

5. Esas

Beraber yurumedik mi bu yolda, düştü üzüldük, yukseldı sevındık beraber yurumedık mı biz bu yolda... kimse de adımı geçirmemiş, beraber yurudugum bu yollarda
     Alıntı Originally Posted by meks Yazıyı Oku
    Forumdaki kaliteli ve saygılı arkadaşlık ortamından bilgi paylaşımından ve yolun sonuna kadar yoldaşlık etmelerinden ötürü başta osilatörr hocam olmak üzere şimdi aramızda olan olmayan arbitration, final, gordongekko, haydarertan, kerem, nonamei, rasat, uaydın, zodiac ve şu anda adı aklıma gelmeyen tüm arkadaşlarıma teşekkür ederim.

6. Esas

sıkıntılı kagıttı hala aklıma geliyo

7. Esas

Temettü ödemesiymiş de vergi alınacakmış da, diyerek konuyu değiştirmeye çalışan tüm şirket yalakaları... Benim zararım, burada kuzu görünen tüm tilkilerin ilaç ve tedavi parası olur inşallah

8. Esas

Elinde senet olan varmı acaba....

Sayfa 589/591 İlkİlk ... 89489539579587588589590591 SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •