Sayfa 103/507 İlkİlk ... 35393101102103104105113153203 ... SonSon
Arama sonucu : 4053 madde; 817 - 824 arası.

Konu: SONME Sönmez Filament

Esas

6 nın üstünü kolay göstermeyecek gibi en azından ucundan gösterir gibi yapıyo sonra şelale.inşallah ilk sean syapmadığını 2.seans yapar

2. Esas

Alıntı Originally Posted by waraxe7 Yazıyı Oku
    helal olsun eser kardeş sana spek senden tırsıyo duydu seni ihitimal kardeş ben armutçu değilim karıştırdın herhal görüşümü sabah yazmıştım.hesaplar check olunca ağam king kongu alıp gelecek diye ama tahminimden fazla sarkıttı.5.52 5.60 bandından döndü en azından eser kardeşim bi esti döner gibi oldu ama 5.84 ün üzeri olmadıkça ağam hepimizi sırat köprüsünde tutmaya karalı
    Kusura bakma kardeş ben yanlış görmüşüm. İnşallah hepimiz kazanırız. SAYGILAR

Esas

[QUOTE=ihtimal74;7898101]Kusura bakma kardeş ben yanlış görmüşüm. İnşallah hepimiz kazanırız. SAYGILAR[/QUOTE rica ederim.ben armutçu değğil tarzan teknikçiyim.ancak ekürisi 1 kademe bile yukarı yapmadı o kafamı karıştırıyor.inşallah ondan çıkan bize giriyordur

Esas

Doğru... ama arada bir bazı kuvvetli sinyalleri paylaşmanın kimseye zararı olmuyor... tam aksine bazı KY faydalanıyor... bu arada aldığım çok sayıda özel mesaja genel bir cevap vermek isterim:

1) Özel mesajlara cevap vermiyorum, paylaşacak birşey varsa herkesle paylaşıyorum

2) çok zararda olan arkadaşlar var, tavsiye soruyorlar. Onlara tavsiyem bütçelerini etkilemeyecek bir parayla oynamalarıdır.

Armut sistem günsonu için (-) öngörmekte, ben bulaşmayı düşünmüyorum bugün... ytd.

Herkese bol kazançlar

Alıntı Originally Posted by Maranello_7 Yazıyı Oku
    Kitleleri arkanızda götürdüğünüz zaman sisteminiz çalışmaz. Sığ hisselerde kendinize müslüman olmanız herkes için hayırlı olacaktır.

Esas

eninde sonunda KİNG KONG gelecek

6. Esas

kabul etmek lazım adam dehşet

Esas

bu king kong değil di olsa olsa çita idi ağam yakışmadı sana

Esas

yaw hade ağam baydın gayri 590 600 rampa füzeyi ateşle gayri

Sayfa 103/507 İlkİlk ... 35393101102103104105113153203 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız